Skocz do zawartości
Forum

monia1501

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Dębe Wielkie

Osiągnięcia monia1501

0

Reputacja

  1. Niestety, ja też cały czas mam jakieś infekcje, dużo leukocytów w moczu mi wyszło i teraz miałam robiony posiew z moczu. Ogólnie cały czas mam dyskomfort w miejscach intymnych(pieczenie, swedzenie). Masakra. Brałam Laciobios femina, ale to pomogło tylko na chwilę. W środę mam wizytę u gin, ale widzę że ona bagatelizuje ten problem. Dodatkowo biorę luteine dopochwowo i mam uplawy. Nie ma nawet chwili spokoju w ciazy.Trzymajcie się dzielnie dziewczyny.
  2. Basiu, teraz już powinno powoli Ci przechodzić zle samopoczucie. Ja w pierwszej ciazy też sporo schudłam na początku, ale nie miało to wpływu na dzidziusia. Zobaczysz z dnia na dzień będzie coraz lepiej.
  3. Ewinka po takich przypadkach jak Twój, wierzę w cuda!!!My też bardzo długo się staraliśmy o pierwsze dziecko i już zaczęliśmy wypełniać dokumenty do in vitro, a wtedy się okazało że jestem w ciazy:) Bardzo lubię czytać o takich przypadkach. Asia super że wszystko dobrze. My też wybieramy się na polowkowe badanie.
  4. no właśnie to wszystko chyba zależy jaki charakter ma nasze pierwsze dziecko. Nasz synek od początku był placzliwym i dość wymagającym brzdacem,więc cały czas byłam skupiona na nim. Nie myślałam o kolejnym dziecku, nie wyobrażałam sobie że dam radę psychicznie. Maly teraz ma 2,5roku, dużo już rozumie, choć ma swój charakterem i czasem jest ciezko. A ja właśnie jestem w 13tc.Mysle że jest to dobry czas.
  5. Witaj kamyczek, ja też jestem nowa,choć już z pewnym doświadczeniem, bo to moja kolejna ciaza. Jak bedziesz miała jakieś wątpliwości to śmiało pytaj. Oj zazdroszczę Ci tego super samopoczucia;)Ogólnie najgorszy czas już za Tobą, więc teraz bedzie jeszcze lepiej. Daj znać jak wyjda badania.
  6. dzięki Asia, oj tak bywa ciężko, ale są takie przypadki, że wymiekam. Staram się być dobrej myśli. Daj znać jak wizyta u gin. Powodzenia, wszystko będzie ok.
  7. Ja właśnie też mam duży brzuch, jak na 13tc, ale czytałam że przy kolejnej ciąży tak się dzieje. Poza tym też jestem szczupła, często dostaje zadyszki, ale przynajmniej mdłości już mniejsze. Dla mnie też rozstępy były łaskawe i wystarczyło smarowanie się oliwka.
  8. Witam serdecznie i wzajemnie gratulacje. Zdrowie maluszka jest najważniejsze więc staram się oszczędzać. U mnie będzie teraz 13tc, na szczęście mdłości powoli ustępują,ale zmęczenie często łapie. A jak u Was samopoczucie?
  9. może napiszę coś o sobie, mam już chłopca 2,5 roku, ale w międzyczasie 2 razy poronilam i teraz jestem na luteinie, bo w 5 tygodniu miałam plamienie. Robiłam badanie genetyczne i wyszło ok. Ze względu na przejścia i zalecenia zrezygnowałam z pracy i staram się oszczędzać. Chętnie popisze z osobami o podobnych przejściach.
  10. Witam, ja mam termin pod koniec listopada
×
×
  • Dodaj nową pozycję...