Monette

Kobieta, 25 lat, Warszawa

Ostatnie posty użytkownika
Monette

Re: AZS

Niestety ale jest to typowe atopowe zapalenie skóry. Najlepsze jest leczenie objawowe. Jednak powinnaś zwracać również uwage na to co może powodować większe problemy ze skora maluszka.

W niektórych przypadkach trzeba wprowadzić leczenie doustne

Monette

Re: Prezenty na baby shower

Na pewno coś praktycznego:
zabawki interaktywne
pampersy
pieluszki oraz śpioszki

Można się również złożyć z innmi i sprezentowac przyszłej mamie coś porządnego. Jak kołyska czy miś szumis ( który jest jednym z lepszych wynalazków)

Monette

Re: Badanie piersi

Pierwszy raz o tym urządzeniu słyszę ale poczytam sobie o nim dokłądniej bo wydaje się ciekawe. Jesli chodzi o mnie to przyznam sie,ze nie wykonuje regularnie badania piersi z czego zbyt dumna nie jestem....Ale jak sobie przypomnę to co miesiąc badam sobie biust.
W przyszłym miesiącu chciałabym rownież zapisać sie na badanie usg. Słyszałam, ze jest najbardziej bezpiecznym badaniem jeśli chodzi o biust. O wiele lepszym niż mammografia.

Monette

Re: Ziołowe farby do włosów

No wlasnie sama ostatnio wypróbowałam taką farbę do włosów i mam mieszane uczucia. Niby kolorek ładny i fajnie to wygląda ale sama farba jest mało trwała.Przez pierwsze dwa tygodnie byłam zachwycona bo włosy wyglądały naturalnie.Teraz jednak już nie jestem

Czy Wam również ta cała farba tak szybko schodzila z włosów?

Monette

Re: Idą wakacje! Co robić z dzieciakami?

Kochane zorientujcie się czy w Waszym mieście są prowadzone zajęcia dzienne dla dzieciaków Takie akcje są prowadzone w wielu miastach i dzieki temu można dzieciom bardzo ciekawie zorganizować czas. Córka w tym roku będzie chodziła na:
zajęcia taneczne
malowanie
oraz kosza