Skocz do zawartości
Forum

mona1985

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Wadowice

Osiągnięcia mona1985

0

Reputacja

  1. mona1985

    Lipcowe 2015! :)

    Hej dziewczyny 19 lipca przyszedl na swiat moj cudowny synek k 55cm 3900 koncowka 39go tugodnia jestem przeszczesliwa i wszystkim zycze tego samego ;)
  2. mona1985

    Lipcowe 2015! :)

    Hej dziewczyny ja tak z innej beczki macie ochote na sex w koncowce ciazy??? bo ja bardzo i zastanawiam sie czy wszystko ze mna oki jestem w polowie 37tc
  3. mona1985

    Lipcowe 2015! :)

    Jestem po wizycie u lekarza rowne 33 tc za mna juz ostatnia prosta synek juz ma 2600 rosnie jak na drozdzach ,) juz sie nie moge doczekac rozwiazania Pierwszy synek urodzil sie na poczatku 38 tc przec cc teraz tez czeka mnie cc wiec wiec wiem co mnie czeka i jestem spokojna :)
  4. mona1985

    Lipcowe 2015! :)

    No i dziś kolejna wizyta za mną mój synek waży już 1550 g i pozatym jest wszystko oki chyba bedzie piłkarzem daje czadu czasem;) dziś zaczynamy 30 tc jak to leci już z gorki Pozdrawiam z Wadowic ;)
  5. mona1985

    Lipcowe 2015! :)

    Witajcie dziewczyny Jak ten czas leci wczoraj miałam 30-stke i mój cudowny synek niedługo 7 lat zrobił mi śniadanko do łóżka z mała pomocą innych ale jednak aż mi łezka w oku się zakręciła a drugi synek dawał czadu w brzuszku już 29 tc jak to leci! cudownie jest mieć dzieci dają tyle radości ;)
  6. mona1985

    Lipcowe 2015! :)

    Hej dziewczyny co sądzicie o tym by być chrzestną w ciąży?? zgodzilybyście sie? Bo właśnie zostałam proszona na chrzestną
  7. mona1985

    Lipcowe 2015! :)

    Wiadomo co bedzie to bedzie wazne zeby zdrowe i jestem heppy ale z drugim dzieckiem zawsze ma sie mniejsze lub wieksze pragnienia co do płci i mysle ze wiekszosc tak ma
  8. mona1985

    Lipcowe 2015! :)

    Jestem bardzo szczesliwa ze jestem w ciazy bo ze staraniem zeszlo ponad rok mam juz synka i liczylam ze moze tym razem uda sie z corka i male rozczarowanie wiem nie powinnam tak pisac bo dziecko to cud a inni wogole niemoga ale no wlasnie to ale Musze sie oswoic z mysla ze drugi chlopak ;) moze bedziecie zle o mnie pisaly ale dobrze napisac co sie czuje
  9. mona1985

    Lipcowe 2015! :)

    Wlasnie przyszlam z wizyty na ktora tak dlugo czekalam i wszystko jest oki dzis mam rowne 17 tygodni skonczone i dzidzia wazy 218 g :) pozatym wreszcie sie dowiedzialam kto u mnie mieszka w brzuszku a mianowicie drugi chlopak
  10. mona1985

    Lipcowe 2015! :)

    Hej dziewczyny za mna kilka koszmarnych dni wyladowalam z synkiem w szpitalu lekarka nastaszyla mnie sepsa ale bylam zdenerwowana a okazalo sie ze to angina paciorkowa i szkarlatyna wysoka goraczka i musielismy tam odcczwartku siedziec ale dzis wreszcie nas wypuscili jutro koncze dopiero 17 tydzien wiec balam sie w szpitalu siedziec ale czego nie robi sie dla dzieci jestem tylko przeziembiona gardlo i zatoki cala zatkane oby szybko przeszlo wlasnie najadlam sie cebuli i czosnku oczywiscie z salatka ale i tak bede do jutra smierdziec masakra ale moze to pomoze :)
  11. mona1985

    Lipcowe 2015! :)

    Hej dziewczyny dzis zaczynam drugi trymestr i musze kupic zestaw witamin lekarz zalecil wit D 2000 i jod 200 jakie wy zazywacie witaminy i ktore sa godne polecenia?
  12. mona1985

    Lipcowe 2015! :)

    Dziewczyny farbujecie włosy przed ukończeniem trzeciego miesiąca jak to u was wygląda? Pytała któraś z was o to ginka?
  13. mona1985

    Lipcowe 2015! :)

    Klaudiaankakk ja tez mam termin na 28 lipca dokladnie tak samo;) moj syn jest z 25 lipca wiec bedzie prezent hihi ;) wczorajsze usg potwierdzilo ze jest wszystko oki serduszko pieknie stuka i moje szczescie ma ciut ponad 2 cm wiec jestem spokojna na swieta pozatym wszystkim mamusia zycze Wesolych Spokojnych i Radosnych Swiat i oby wasze skarby rosly zdrowo;)
  14. mona1985

    Lipcowe 2015! :)

    Dziewczyny uprawiacie sex czy nie? Macie obawy jak to wyglada u was? co na to wasi lekarze? ja dzis mam rowne 9 tygodni i u mnie lekarz dal zielone swiatlo ;)
  15. mona1985

    Lipcowe 2015! :)

    Ja dzis w nocy zakaszlalam i tak strasznie mnie zakulo w brzuchu ze az sie zgielam w pol i teraz sie martwie mam nadzieje ze wszystko oki jutro mam wizyte wreszcie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...