Skocz do zawartości
Forum

mikaa997

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Wróblowice

Osiągnięcia mikaa997

0

Reputacja

  1. Bardzo dziękujemy za możliwość testowania deserków. Jesteśmy bardzo zadowoleni bo deserki są na prawdę bardzo smaczne. Synek polubił oba smaki. Na pewno bardziej pasują nam większe opakowania deserków, zdarzało się nawet że synek zjadał dwa na raz. Zaletą jest to że nie trzeba ich trzymać w lodówce więc są idealne na spacerki. POLECAMY! :)
  2. Pasta jest rewelacyjna! Producent dołącza do niej silikownową nakładkę na palec, która idealnie sprawdza się dla małych dzieci. Przyjemny smak, który mój synek uwielbia. Mycie ząbków to sama przyjemność. Dodatkow warto wspomnieć, że pasta jest w tubce z której z łatwością wyciska się pastę. POLECAM!
  3. Ojej pod choinką była tylko ta grzechotka?
  4. Na dworze zimno, więc staramy się jak najbardziej opatulić naszego malca? Błąd! Moim zdaniem najważniejsze jest nieprzegrzewanie dziecka. Nawet w zimie nie można go zbyt grubo ubierać. Najważniejszą częścią ciała są nogi i stópki. Pamiętam jak dziś słowa mojej babci, która zawsze powtarzała: "Jak zmarzną Ci stópki to wracaj do domu". Babcia miała rację! Zimne stopy sprawiają, że cały organizm szybko się wychładza i łatwo złapać chorobę. Zdecydowanie w ubieraniu najważniejsze jest odpowiednie zabezpieczenie stóp. Mojemu synkowi pod kambinezon zakładam rajstopki (mimo, że mój mąż mówi, że to nie męskie :) ), na to ciepłe skarpetki i porządne buciki. Na przekór mężowi powtarzam: "My się zimy nie boimy, dlatego w ładne rajstopki się stroimy" :)
  5. mikaa997

    Konkurs "W kąpieli"

    Jeśli starałeś się zapewnić dziecku odpowiednie warunki do kąpieli czyli cieplutka woda, dziecko w dobrym nastroju, zabawki w wodzie a mimo to Twój Maluch najchętniej uciekał by z wanienki to mam dwa sprawdzone sposoby: 1) Spróbuj rozpocząć z dzieckiem naukę pływania na basenie dla niemowlaków. Mój synek przełamał tam wszelkie bariery przed wodą, polewaniem główki itp. Teraz kąpiele w każdej wodzie, nawet tej w domowej wanience są dla niego przyjemnością 2) Spróbuj wykąpać się razem z dzieckiem w dużej wannie. Może Twój Maluch w objęciach rodzica poczuje się bezpieczniej, a wspólna kąpiel może być na prawdę wspaniałą zabawą. 3) Nie trzymaj się kurczowo jednej temperatury wody. Mój synek po mamusi jest na prawd ciepłolubny i na początku woda w której go kąpałam miała temperaturę 40-41 stopni. Jeśli woda był chłodniejsza Maluch po prostu był niespokojny.
  6. Kochana Maju, Tobie i przyjaciołom chciałbym złożyć noworoczne życzenia, zdrówka i wszystkich marzeń spełnienia. Żebyście zawsze byli uśmiechnięci i do zabawy z dziećmi mieli dużo chęci. Życzę Wam spotkania wielkiej miłości, i żebym na ekranie mógł Was oglądać do późnej starości. Niech otaczają Was piękne kolorowe kwiatki, które dadzą Wam nektar i nie opadną im płatki. Życzę Wam też dobrych przygód bez liku, niech będzie ich więcej niż kartek w słowniku. Tego Wam życzę z całego serducha, Ja- Szymonek z uśmiechem od ucha do ucha!
  7. Idealny lekarz powinien mieć przede wszystkim odpowiednią wiedzę, kwalifikacje i doświadczenie. Oprócz tego powinien lubić swoją pracę i mieć dużo cierpliwości do dzieci. Przed rozpoczęciem badania powinien przeprowadzić wywiad z rodzicem i nie bagatelizować żadnych informacji. Na pewno nie powinien się spieszyć i poświęcić dziecku tyle czasu ile potrzeba. Powinien chętnie odpowiadać na wszystkie pytania dziecka jak i rodzica, bo uznaje zasadę, że nie ma głupich pytań. Idealnym rozwiązaniem jest jeśli lekarz umożliwia rodzicom kontakt po wizycie podając swój nr telefonu lub adres e-mail.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...