Skocz do zawartości
Forum

marzena1666

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    rzeszów

Osiągnięcia marzena1666

0

Reputacja

  1. u mnie też ok dzidzia ma 3 cm , jest serduszko , za 2 tygodnie mam badania plenatarne usg i test z krwi mam nadzieję że bedzie ok biorę dupahson i siedzę na L4 bo lekarz nie pozwolił mi chodzic do pracy
  2. super strasznie się ciesze ! gratuluje ula
  3. a ja była też wczoraj u gin i moje maleństwo ma 2,91 cm juz ma raczki i nóżki , i przypomina dzidziusia :)wh usg termin 2 listopad
  4. ula super tak się cieszę super!!!! aż mi się dziś humor poprawił bedzie dobrze :)
  5. witajcie dziewczyny czesto do was zagladam i cieszę się że dzidziusie rosną , ja jestem obecnie w ciaży widzialam już serduszko i dzidziuś ma 1,7 cm , termin mam na 1 listopad :) i tak jak mówiłam udało się w noc poślubną) mam nadzieję że bedzie juz teraz dobrze , muszę duzo odpoczywac biorę duphaston 2 razy dziennie i powtarzam sobie że bedzie dobrze! pozdrawiam wac mocno
  6. dziękuje dziewczyny , to forum to drugi dom, tutaj każda z was coś doradzi, ja się ciesze że widziałam to serduszko ,że dzidzius jest ale mam taką obsesję że sie boje czy dalej bije i ciagle bym chciała widzieć to na usg najlepiej to bym codziennie chodziła na usg i sprawdzala czy wszystko jest ok wierze że bedzie teraz dobrze, ale strach już zawsze pozostanie... trzymam za was kciuk
  7. witajcie dziewczyny ja również jestem po przejściach w sylwestra miałam zabieg 11 tydz i ciaża obumarla byłam załamana , teraz jestem w 8 tygodniu i mam termin na 1 listopad , dzidziuś ma 1,6 cm , jest serduszko, ale musze leżeć i odpoczywać i brac duphaston, ponieważ u mnie pojawiły się plamienia , teraz juz ustały ale tak się boje zeby było dobrze musimy pozystywnie myslec a wszystko się ułoży ja mam nastepną wizytę 2 kwietnia
  8. u mnie dziewczyny jest ok, bylam u gin w sobote i maleństwo ma 1,6 cm , jest to 8 tydzien i 1 dzień , plamienie dzieki Bogu ustało mam nadzieję że bedzie dobrze
  9. ja biorę duphaston, ponieważ miałam tydodniowe plamienie brazowe i lekarz mi zlecił żeby wykluczyć poronienie mam brać do 12 tygodnia a potem już wykształci się łożysko i nie trzeba brać ja ogólnie to czuje sie ok , nie mam mdłości jestem tylko strasznie zmeczona i senna
  10. dziewczyny ja dziś byłam u gin i jest serduszko i maluszek ma 11 mm, strasznie się cieszę to 7 tydzień , boje się bo ja mam ciaże podwyższonego ryzyka bo mam za sobą poronienie z 11 tyd mam nadzieję ze bedzie ok , nie mam zadnych objawów teraz tylko senność i zmęczenie termin 1 listopad
  11. dziewczyny byłam dziś u ginekologa, i jest serduszko 11 mm ma maluszek , także się strasznie cieszę że maluszek rośnie mam brać cały czas duphastrzymajcie on wg miesiaczki to 6 tydz i 6 dzień a wg usg to 7 tydz i dzień mam nadzieję że bedzie dobrze wszystko trzymajcie kciuki
  12. jan idę jutro do ginekologa rano denerwuje się czy zobacze to serduszko w końcu ale mam nadzieję ze tak plamienia ustały , biorę duphaston ale nie mam żadnych objawów ciaży nie mdli mnie , nie bola mnie piersi nic kompletnie, nawet nie mam podniesionej temperatury jedyne co to jestem senna i tyle mam nadzieję zę bedzie dobrze dam znać jutro po wizycie
  13. alexis ja dokładnie tak jak ty podchodze do ciaży ze strachem , u mnie to świeża sprawa bo poroniłam w 11 tyg i było to ostatniego grudnia a teraz znowu ciaża mam plamienia nie mocne , nie ma krwi jest tylko brazowe ale lekkie cały czas biorę duphaston i pobolewa mnie brzuch trzymajcie się dziewczyny ja ide za tydz znowu do gin
  14. hej u mnie tak srednio byłam u gin ale nie ma jeszcze zarodka jest pecherzyk 2,2 cm ale nie ma nic w środku byc może to za wcześnie , mam przyjśc za tydzien znowu na usg plamienia ustały ale mam brać 2 razy dziennie duphaston i dostałam zwolnienie lekarskie
  15. martwie się bo to już 5 tydz i 5 dzień a nie ma zarodka i moze sie okazać zxe jest pusty ten pecherzyk dostalam zwolnienie z pracy i za tydzien w czwartek nastepna wizyta boje sie tak bardzo się boje zebu bylo ok ale mam jeszcze nadzieje ze się pojawi to to serduszko
×
×
  • Dodaj nową pozycję...