Skocz do zawartości
Forum

Marysia1202

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    uk

Osiągnięcia Marysia1202

0

Reputacja

  1. Marysia1202

    Kwietnióweczki 2016

    Witam wszystkie kwietniowe mamusie te ktore juz maja swoje malenstwa po tej stronie brzuszku jak i te ktore jeszcze czekaja. Rowniez jestem kwietniowa mama, udzielalam sie na poczatku troche. Chcialam sie pochwalic ze moj synek Leos urodzil sie 14 kwietnia o godzinie 11 rano przez cc z waga 3900. Pozdrawiam
  2. Marysia1202

    Kwietnióweczki 2016

    Witam wszystkie kwietniowe mamusie :) bardzo rzadko sie udzielam ale staram sie czytac na biezaco co nie jest latwe przy 4 latce w domu. Na poczatku gratuluje udanych wizyt I bardzo mocno trzymam kciuki za wszystkie lezace dziewczyny :) u nas wszystko dobrze (chyba) mieszkam w UK I tutaj niestety badan jak na lekarstwo ale ciaza z coreczka tez prowadzona tutaj wiec powinnam przywyknac. Pozdrawiam
  3. Marysia1202

    Kwietnióweczki 2016

    Vena127 Jadę na ostry dyżur …skurcze, Klara szaleje,tachykardia…oby wszystko było z nią dobrze! Nie wiem czy uda się ją uratować jeśli do poród ma dopiero 25tc… Vena127 wszystko bedzie dobrze :) trzymam kciuki :)
  4. Marysia1202

    Kwietnióweczki 2016

    Witam wszystkie kwietniowe mamusiek :) Staram sie czytac forum na biezaco, u nas zaczal sie 20 tydzien :) 3 grudnia mam usg polowkowe wiec licze ze dowiem sie kto tam mieszka :) na poczatku malenstwo bedzie spalo z nami w sypialni w koszu mojzesza a okolo 3 miesiace przeniesiemy do lozeczka :) jesli bedzie przesypialo w miare nice to bedzie ze starsza siostra w pokoju a jesli nie to zostanie u nas do okolo roku. Pozdrawiam
  5. Marysia1202

    Kwietnióweczki 2016

    U nas przyziernosc jest 1.8 . Ja sie nie znam a jeszcze angielscy lekarze nic nie wytlumacza. Nie pozostaje nic innego jak czekac na wyniki Pappa .
  6. Marysia1202

    Kwietnióweczki 2016

    Jestem juz po usg :) wszystko jest dobrze male bardzo ruchliwe :) termin porodu przesunal sie na 20 kwietnia :) dziewczyny jaka u was byla przyziernosc karkowa ? Tutaj nic na ten temat nie mowia tylko ze wszystko jest ok I trzeba czekac na wyniki badan krwi.
  7. Marysia1202

    Kwietnióweczki 2016

    Witam wszystkie kwietnioweczki :) dawno sie nie odzywalam ale dolegliwosci caly czas mi towarzysza oprocz mdlosci zaczely sie rowniez wymioty :( dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki, za dwie godziny mam usg prenatalne ( zarazem pierwsze w tej ciazy) I mam stresa. Pozdrawiam
  8. Marysia1202

    Kwietnióweczki 2016

    @Kodomo tak sie ciesze ze wszystko jest ok :)
  9. Marysia1202

    Kwietnióweczki 2016

    Witam wszystkie kwietnioweczki:) dawna mnie nie bylo ale w koncu doczekalam sie objawow. Mdlosci caly dzien I po wszystkim nawet po wodzie wiec ledwo dycham a jeszcze mala caly czas chce mame wiec sil I czasu na forum bylo brak. Dzisiaj samopoczucie troszke lepsze :) pozdrawiam
  10. Marysia1202

    Kwietnióweczki 2016

    Witam sie poniedzialkowo :) Claudia77 moje gratulacje :) mnie od wczoraj mdli I boli zoladek cokolwiek bym nie zjadla:) . Pozdrawiam
  11. Marysia1202

    Kwietnióweczki 2016

    Witam weekendowo :) dziewczyny ale naskrobalyscie :) Gratulacje dla nowe mamusi, super ze po wizytach wszystko dobrze I ze widzialyscie serduszka :) ja rowniez mam 36 lat (grudzien 79) wiec nie jestem najmlodsza :) dziewczyny z dolegliwosciami ja chetnie przyjme od was jesli chcecie to slice do mnie :). Jak samopoczucie dzisiaj? U mnie dobre. Pozdrawiam
  12. Marysia1202

    Kwietnióweczki 2016

    Astonia bardzo mi przykro :( trzymaj sie
  13. Marysia1202

    Kwietnióweczki 2016

    Astonia Ja niestety poronilam swoja pierwsza ciążę w ten wtorek. Byłam na 6 tygodniu:( jeszcze jestem w szpitalu i dochodzę do siebie....
  14. Marysia1202

    Kwietnióweczki 2016

    Vena127 powodzenia na wizycie :) trzymam kciuki :) Sylwia2608 ja tez dzisiaj slaba, zawroty glowy I ciagniecie w podbrzuszu .
  15. Marysia1202

    Kwietnióweczki 2016

    Magda2600 gratulacje:) Witam sie w ten wietrzny i pochmurny ranek. Moja mala zrobila rekord z pobudkami w nocy :( wstawalam do niej 6 razy a za 7 powiedzialam dosc do mojego lozka spac,mimo to dalej sie krecila i stekala przez sen. nie mam pojecia dlaczego.Jak samopoczucie dzisiaj dziewczyny?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...