Skocz do zawartości
Forum

martyna559

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Otwock

Osiągnięcia martyna559

0

Reputacja

  1. HMM ja mam inny problem, ale jesli mozecie to prosze o rade, bo moze którąś to spotkało. jestem w 35 tc. odczuwam krotkie bole i skurcze w okolicy prawego jajnika, tylko mi nie mówcie ze zaczynam rodzic! :) po nospie jakos to ustepuje, ale tylko jak leze na prawym boku, podejrzewam ze cos tam sie naciąga i rozciąga, ale nie znam sie wiec wole zapytac doswiadczonych! :) pozdrawiamy.
  2. witam, chyba musze się tu przenieść z czerwca! :) OSTATECZNY TERMIN - 1 LIPIEC ;)
  3. dobra, spanie spaniem, jak sie w nocy nie moze to w dzien sie odeśpi...ale jedyną rozterką jaką mam, to chyba to ze dziecko ma straszną czkawkę, nawet teraz jak siedze to az podskakuje.......... szkoda mi Go/Jej. niewiadomo jak pomoc. wlewam w siebie litry wody i nic...
  4. tak sie zastanawiam czytając niektóre z Was, czy mój lekarz jest tak kiepski czy dziecko takie zawziete, albo co gorsze, dwie te opcje na raz :) no po raz 4 plci ustalic sie nie udalo a to juz początek 9 miesiąca...ładnie...:) trzymajcie kciuki, moze w poniedziałek się uda. z jednej strony zastanawiam sie czy nie pozostawic tego tajemnicą. ale z drugiej mnie korci i w koncu bym chciała wiedziec jak sie do tego brzucha zwracac. pozdrawiam przyszłe mamy które tak jak ja nie mogą spać!! :)
  5. Widze ze te Amelki są strasznie tajemnicze!! :) u nas tez ma byc Amelka, ale niewiadomo, za kazdym razem sie wykręca, jak nie Amelka to Franek, niedługo się dowiemy!! Pozdrawiamy oczekujące mamy i tatusiów! :)
  6. u nas jutro początek 34 tygodnia! :) i usg, w koncu moze dowiemy się o płeć szkraba, też daje mi ładnie popalić. szczególnie w nocy... Trzymajcie się... do czerwca juz niedaleko!!
  7. no własnie, ci lekarze...:/ moje malenstwo w 23 tc. ważyło 630 g nie wiem czy to za malo czy w sam raz w kazdym razie nie dostałam zdjęcia z usg, w kazdym razie teraz mam brac no-spe 2 razy dziennie i nie wiem co jest grane, bo lekarz nie łaskaw mi powiedziec, ide do niego jutro ostatni raz na usg, i tak nie leczy w szpitalu w którym planuje rodzić, na szczęście...
  8. słuchajcie mam podobny problem z lekarzem, jestem w 34 tc. i do tej pory mialam wrazenie ze jest ok. mozecie mi jednak opisac jakie działanie ma no-spa na malenstwo i czy to w porządku ze mam ją brac 2 razy dziennie? od lekarza nawet słowa nie usłyszałam ze cos jest nie tak, moze na to miec wpływ anemia?wyniki mi sie juz poprawiły i czuje sie w porządku, tylko teraz zaczełam się martwic... :Smutny:
  9. witam witam....mamy termin na pierwsza polowe czerwca, dokladnie na 12. smieszna historia, ja mam urodziny 12 lipca, z moim skarbem 12 stycznia obchodzimy zawsze rocznice. po wyjsciu z usg powiedział tylko tyle. ten 12 mnie przesladuje !! :) jakby sie malenstwo urodziło 12 to by było super! :)
  10. my też mamy psa...w tej chwili ma około półtora roku, to pitbull...i szczerze mówiąc mam pewne obawy, ale mamy dzieci które ją odwiedzają i naprawde jest cierpliwa i kochana, bawi sie bardzo grzecznie a kiedy trzeba ustępuje dziecku...ja się wychowywałam z rottweilerem i nie mam strachu przed zwierzętami. a szlag mnie trafia jak idą rodzice z dzieckiem i ze strachu przed psem(w kagańcu) przechodzą na drugą stronę ulicy....! jak tak mozna dziecko okaleczac. psy są madre i wyczuwają u ludzi strach, dlatego dzieci tak wychowywane mają w zyciu pod tym wzgledem gorzej,wg mnie....
  11. całkiem sympatycznie wygląda.:)
  12. u nas przeszło wyjątkowo bez kłótni i zgrzytania zębami :) Obydwoje przystaliśmy na Amelkę w przypadku dziewczynki, i na Franka w przypadku chlopca(oczywiście tatuś innej opcji nie przyjmuje,powiedział ze najwyżej sie podmieni w szpitalu jak sie dziewczynka urodzi! ja mu dam). Propozycji było multum...od Róży Neli Kornelii nawet juz nie pamiętam...a teraz przemawiamy do brzucha, ja Amelko, a moje kochanie Franku :) ponieważ nie znamy płci ! :)
  13. z uwagi na termin porodu (czerwiec) chcę cos funkcjonalnego i lekkiego(nie ma kombinezonów i innych niewygodnych ciuszków), więc pomyślałam o tym, a z Fotelikiem bo raczej jestem filigranową osobą, mieszkamy wysoko w bloku, nie mamy miejsca na przechowywanie gondoli...;) poza tym do 4/5 miesiąca dzidziuś swobodnie podróżuje w nosidełku..niedawno zostałam ciocią i mogę z tego tytułu polecić wózeczek bebe confort na stelażu trophy air6, spisywał się na medal z fotelikiem creatis, a pozniej z siedziskiem opera !!!:)
  14. ja do rozwiązania mam jeszcze caaałe 3 miesiące...nie wiem jak to wytrzymam....kopie cudownie, prawie caly czas jest w ruchu. wstępny termin na 12 czerwca. i zastanawianie sie...Franek, czy Amelka :) pozdrawiamy wszystkie przyszłe mamy i ich pociechy!! :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...