Skocz do zawartości
Forum

Marti1221

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Błotnica

Osiągnięcia Marti1221

0

Reputacja

  1. Oto rysunek mojej 6-letniej siostry z moją małą pomocą :)
  2. Maja i a w wykonaniu mojej 6 letniej siostrzyczki :)
  3. Rysunek narysowany przez moją 6 letnią siostrę Julke :)
  4. Kiedy będą w końcu te wyniki ?
  5. Tomek Lokomotywa. Tomek to ciuchcia niebieska. Tomka uwielbia dzieci gromadka. On przyjaciół wielu ma. Zawsze rade sobie da. Tomek pędzi przez świat. Ludzi przewozi na drugi świat. Zawsze wesoły jest. Bo wie że, dzieci mu pomogą. Ciuchcia niebieska gna wśród mórz i pól. Przez tory jeździ Ciuch Ciuch Już wraca, Już wraca, cieszą się wszyscy. A Tomek wjeżdża i spać idzie.
  6. Deser owocowy. Składniki: 2 banany 2 kiwi 2 jabłka 2 gruszki 10 truskawek 2 śmietany kremówki 1 mleczna czekolada 1 sos o dowolnym smaku cukier Opis: Owoce opłukać i pokroić w kostke. Kremówki ubić i dosypać do nich 3 łyżki cukru, później znowu ubijac do uzyskania śmietany. Owoce włożyć do 2 pucharków włożyć na nie bitą śmietaną potrzeć na to czekoladę i włożyć po 3 kawałki, na końcu polać sosem. SMACZNEGO!!!
  7. Tomek. Stoi na stacji lokomotywa co Tomek się nazywa. Pracuje ciężko i świetnie się bawi z przyjaciółmi co humor mu dali. Codziennie szczęśliwy wyrusza, niebieski i ciężki lecz z uśmiechem ludzi przewozi. Już gwiżdże i rusza. Emilkę mija ona się uśmiecha a Tomek przyspiesza. Tomek powraca idzie spać i zawsze zaskoczy nas.
  8. Tomek Tomek przyjaciół ma wiele. Zawsze bawią się świetnie. Choć Tomek czasami rozrabia im nie przeszkadza to wcale. Tomek przyjaciół ma wielu wesołych i pełnych uśmiechu, Tomek przez świat gna wesoły i na drodze nie stanom mu zepsute tory.
  9. Sałatka owocowa. Składniki: kiwi banan jabłko truskawka gruszka Opis: Owoce opłukać i pokroić w kostkę. Włożyć do miski i wymieszać. Dla deseru można polać bitą śmietaną.
  10. Muszle z bakłażanem. 12 dużych muszli 1 nieduży bakłażan 1 cebulka 2 ząbki czosnku 3 łyżki orzeszków pinii 5 łyżek oliwy 1/4 łyżeczki chili lub 1 łyżeczka oliwy o smaku chili sól, pieprz 6 pomidorków koktajlowych ser kozi Cebulkę i czosnek drobno pokroić, posypać solą i podsmażyć na patelni na 2 łyżkach oliwy. Doprawić pierzem, zdjąć z patelni. Na patelnię wlać 2 łyżki oliwy i podsmażyć pokrojonego w kosteczkę bakłażana. Doprawić solą, pieprzem i chili. Muszelki ugotować al dente w lekko osolonej wodzie. Na suchej patelni zrumienić orzeszki pinii i wymieszać je z cebulką, czosnkiem i bakłażanem. Farszem wypełnić muszelki. Posypać je serkiem kozim i udekorować pomidorkami. Jeśli muszelki wystygły można je podgrzać, np. w mikrofalówce lub na patelni z przykrywką, ewentualnie wstawić do nagrzanego piekarnika. Polać pozostałą oliwą.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...