Skocz do zawartości
Forum

maritka123

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Opole

Osiągnięcia maritka123

0

Reputacja

  1. maritka123

    Lipcowe 2015! :)

    cześć mamuśki :) mam pytanie co do wagi, bo ostatnio się wystraszyłam. Co wizytę tyłam ok 1kg. w poniedziałek miałam kolejną wizytę i nagle +4kg. Czy to normalne? Wystraszyłam się, że aż tyle przytyłam, pomimo zdrowej diety. Czy teraz cały czas będę tyć po 4kg, czy tylko organizm musiał to unormować? Nie chciałabym dużo przytyć...
  2. maritka123

    Lipcowe 2015! :)

    monia92 maritka123 też miałam taki okres że słabiej odczuwałam moje maleństwo. Ale z dnia na dzień ruchy są coraz bardziej wyczuwalne. Jednego dnia przez cały dzień nic nie czułam ruchy uaktualniły się dopiero wieczorem . Więc głowa do góry i wysłuchaj się w organizm :) dzięki, zaczęło mnie to niepokoić bo nawet wieczorem nic się nie działo, gdzie wcześniej fikał. Stąd moje obawy. Ani rano, ani wieczorem nic a nic :(
  3. maritka123

    Lipcowe 2015! :)

    ~Fka90 Dziewczynki dziękuję za odpowiedzi. Nie zapytałam czy w ogóle mogę do Was dołączyć.... mam nadzieję, że tak :) (co prawda już wpisałam się do Waszej listy :p) Wczoraj na wizycie dowiedziałam się, że będzie chłopak. Połówkowe 17 marca. Wiecie może jak długo ono trwa? :) Maritka123, wczoraj zapytałam lekarza czy to normalne, że w prawie 20 tyg nie zawsze czuję ruchy, a on mi powiedział, że normalne. Zwłaszcza u pierworódki. Mały ma jeszcze dużo miejsca więc jak się obróci to możemy nie czuć ruchów. Także Ty spokojnie się nie martw ! :) dzięki za odpowiedź. Wczoraj i dzisiaj zaczepiam go, mówię do niego, a tu nic, nawet malutkiego kopniaczka :( Czytałam, żeby zjeść słodkie i po chwili dziecko się uaktywnia - nie w moim przypadku.
  4. maritka123

    Lipcowe 2015! :)

    cześć dziewczyny, od wczoraj czuję niepokój ponieważ mój mały wczoraj bardzo słabo się ruszał, a dzisiaj w ogóle. Czy to normalne, czy powinnam jechać do lekarza?
  5. maritka123

    Lipcowe 2015! :)

    gryzlinda A to jakies specjalne zajecia z jogi dla kobiet w ciazy? :-). Tez chcialabym sie troche poruszac jak wyzdrowieje bo wczesniej bylam bardzo aktywna a gteraz brak mi tego ruchu. Pierwszy trymestr ciazy byl bardzo trudny ciagle mdlosci i koszmarne samopoczucie potem 2 razy jelitowka, przeziebienie i inne. Teraz trzeba zmienic rytm dnia bo nie bedzie sily na urodzenie malca. W pierwszej ciazy bylam bardzo aktywna i porod dzieki temu nie byl taki trudny wysilkowo nie mowie tu o bolach porodowych. musisz sprawdzić czy w Twoim mieście są takie. Ja chodzę na jogę dla początkujących i mam matę obok instruktora, który daje mi indywidualne ćwiczenia.
  6. maritka123

    Lipcowe 2015! :)

    cześć dziewczyny, widzę że mnie wyprzedziłyście z pytaniem. Chciałam się dopytać o ten katar bo mnie strasznie męczy, co chwilę smarkam a w nocy mam zatkany nos :( w tamtym tygodniu co chwilę krew mi leciała. Jesteśmy w stanie jakoś to powstrzymać? Wczoraj byłam pierwszy raz na zajęciach z jogi, polecam! Trzeba się trochę porozciągać i zrobić miejsce maluchowi :)
  7. maritka123

    Lipcowe 2015! :)

    mamasitka ja nadal nie czuje ruchow :( jutro wizyta kontrolna, bo szyjka sie minimalnie skrociła nie martw się, każda kobieta inaczej odczuwa. Początkowo też nie wiedziałam, że to to. Ponoć później jesteśmy w stanie skojarzyć, że odpowiednie "motylki" to właśnie ruchy, a nie np. jelita.
  8. maritka123

    Lipcowe 2015! :)

    cześć dziewczyny. Kurczę ciężki tydzień za mną, 2 dni urlopu i 3 dni pracy po 12h :( wracam do trybu 4h dziennie. Od czwartku zaczęłam czuć ruchy! :) Najbardziej fika wieczorem, jak się położę. Co najlepsze, jak mąż przykłada rękę do brzucha to mały momentalnie przestaje kopać Uczucie jest niesamowite :) Jak tam z waszą wagą? Ja się nie kontroluję z jedzeniem i mam wrażenie, że nic nie przytyłam. Od początku ciąży przybrałam 1,5 kg. Miłego dnia wam życzę :)
  9. maritka123

    Lipcowe 2015! :)

    cześć dziewczyny, u mnie też dzisiaj ładna pogoda. Niestety ruchów nie czuję chociaż mocno się wsłuchuję w organizm. Mam za to coraz więcej siary, a żyły na piersiach zrobiły się jeszcze bardziej widoczne. Zastanawiamy się nad imieniem dla naszego syna, ja chcę, żeby nazywał się Staś, a mąż Wiktor i oczywiście żaden z nas nie chce ustąpić :P Od wczoraj czuję jak mi krew w uszach pulsuje, czy mogło mi się zwiększyć ciśnienie?
  10. maritka123

    Lipcowe 2015! :)

    cześć dziewczyny :) u mnie niestety słońce nie świeci i jest zimno :( Wczoraj kupiliśmy stolik do przewijania i komodę. Wszystko z IKEI bo bardzo ją lubimy. Dokupiłam też takie pojemniki, wydają się praktyczne. http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30199283/ Mam pytanie do dziewczyn, których to pierwsza ciąża. Czy już czujecie ruchy? Jeśli tak, to jak je rozpoznałyście? To już 17 tydzień, a ja nic nie czuję :(
  11. maritka123

    Lipcowe 2015! :)

    dzięki dziewczyny. tak właśnie myślałam. Czytam, że już czujecie ruchy, ja jeszcze nic nie dostrzegam :( A może coś się dzieje, a ja nie umiem rozpoznać?
  12. maritka123

    Lipcowe 2015! :)

    cześć mamuśki, widzę że od rana zajadacie się smakołykami :) Ja dzisiaj i jutro siedzę w domu i się kuruję. Mam do was pytanie z innej beczki. Czy pojawił wam się pokarm? Wczoraj wieczorem z ciekawości ścisnęłam brodawkę i zrobiła się mokra plamka. Czy to pokarm?
  13. maritka123

    Lipcowe 2015! :)

    cześć mamuśki, jak się czujecie? Ja znowu zaczęłam delikatnie plamić i lekarz kazał mi leżeć ;/ Na dodatek przeziębienie nie bierze,a zwłaszcza straszny katar. Macie jakieś sprawdzone sposoby na wyleczenie się?
  14. maritka123

    Lipcowe 2015! :)

    Cześć dziewczyny, muszę się pochwalić, że spodziewamy się synka! :) Moje przeczucie było słuszne :) Mały ekshibicjonista od razu pokazał co ma między nogami :) Niestety lekarz nie powiedział nam jaki jest długi, dowiedzieliśmy się, że kość udowa = 2cm i nasz skarb waży 130 gram :) Jestem taka szczęśliwa :)
  15. maritka123

    Lipcowe 2015! :)

    Cześć dziewczyny, jak się dzisiaj czujecie? Dzisiaj mam wizytę u gina i może poznamy płeć :) wpisałam się do tabelki - dużo nas :) dowiedziałam się, że dwie moje sąsiadki też są w ciąży i też mają terminy na lipiec lub początek sierpnia :) Życzę wam miłego dnia :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...