Skocz do zawartości
Forum

maniulka173

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Mirosław

Osiągnięcia maniulka173

0

Reputacja

  1. Hej kochane. Jak dawno mnie tu nie bylo:) U nas wszystko ok. Juz miesiac prawie po roczku. Maly zlapal kieliszek i kase rzecz jasna:p Jest zdrowy , biega i mamy 12 ząbków.Ma 87 cm i waży 13 kg. Klocek maly. Ja od marca ide do pracy wiec teraz kazda chwile spedzam z malym. Z łukaszem nam sie uklada wspaniale. Myslimy o slubie we wakacje. Ale na razie to tylko plany. Pisalyscie cos o nocnikach. Nasz maly lubi na niego siadac ale nie uzywa go w taki sposob jak bysmy chcieli. Dla niego to mega zabawa i siedzac na nim nie robi nic innego tylko rechota sie haha. Jemy juz totalnie wszystko. Najlepszy jest jak zjada serek. Jak sie skonczy to taka histeria ze ja nie moge. Ostatnio wszamal 3 serki pod rzad hehe. w koncu kupilam mu takie po 400g ale one tez ida na raz:) To tyle na razie. Odezwe sie nie bawem . Buziolki:*:*:*:*
  2. czesc kochane. ja tylko na chwile. u nas wesolo. jestesmy u mamy na swietach:) Norbert konczy dzisiaj 11 miesiecy:):):):) bryka jak nie wiem , nadazyc za nim nie idzie i czesto wlacza mu sie szperacz tzn grzebanie w kazdym kacie. wesolych swiat i szczesliwego nowego roku:) a to swieze zdjecie malego:
  3. hej laski:):):) przepraszam ze sie tyle nie odzywalam ale mieszkam juz z l i malym na swoim i nie mam tam kompa.... u mnie ok!!! norbi juz sam chodzi i nadazyc za nim nie mozna hehehe. ma 81 cm i wazy 10300g klopsik maly. miesiac temu ZOSTALAM CIOCIA. MOJA SIOSTRA URODZILA SLICZNEGO CHLOPCA , MA NA IMIE SEBASTIAN I JEST SODZIUTKI. WKLEJE WAM ZARAZ ZDJECIE MOJEGO ZBOJA.BYLE JAKIE ale innego nie mam tutaj. a sorki ze troche tak nieskladnie pisze ale maly chce mi zabrac klawiature.
  4. Mały już spi. Ja zaraz tez mykam na wyrko bo juz padam:) Jutro moj kawaler konczy 5 miesiecy, jak ten czas leci:) Milej i spokojnej nocy::) Dobranoc:P
  5. Hej:) My dzisiaj wybylismy na zakupy. Kupilam sobie sukienke na malego chrzciny - chyba wam nie pisala ze przelozylismy bo mi chrzestna sie pochorowala... Pozniej zrobie fote to walne ja tutaj. Jets taka kawa z mlekiem w brązowe wzory siakies. Norbiemu juz kaszelek przechodzi ale poczekam jeszcze ze 2 dni i jak juz bedzie ok to wyjdziemy na dor bo pogoda piekna sie w koncu zrobila:):) Nareszcie.... Dzisiaj dzien ojca , Ł dostal od Norbusia koszulke " NAJLEPSZY TATA NA SWIECIE" , ramke z naszym wspolnym zdjęciem - w sumie to rame bo wielka ze na sciane mozna powiesic i wode po goleniu:) Odwdzięczylam sie bo ja na dzien matki dostalam 20 wielkich roz i zegarek:)
  6. No wlasnie gdzie....???? Dzisiaj jakby nie patrzeć kalendarzowe się zaczyna!!! Ale na astronomiczne się nie zapowiada. Dobrze chociaz ze nie pada to chociaz pranie wyschnie hehe.
  7. Nie nie Asia . Chodzilo mi o to ze moj tata wrocil z anglii po 2och miesiacach i ja z rodzenstwem - no i malym - wczesniej sie polozylismy co by moi rodzice sie mogli soba nacieszyc:):) A Norbi ma to samo ze skarpetami:) Nawet nie zauwze jak je sciaga. A juz sie nauczyl wkladac stopki do buzki:)
  8. No w koncu sie ktos pokazal hehehe:) Asia - te kupki to na pewno przez antybiotyk , pamietam jak Norbert bral to tez walil luzniejsze i kolorem cos pomiedzy zoltym a pomaranczowym:) No tate juz mam w domu. wczoraj wrocil:) Szybko szlismy spac co by wraz z mama mogli sie soba nacieszyc hihi:
  9. Ja radziłam sobie dobrze , chociaz bardzo duzo zawdzieczam mamie bo mi bardzo pomagala przy Norbercie. Nie ma sie czego bac bo zobaczysz ze w krotkim czasie bedziesz juz wszystko umiała. ale nie zaprzeczam ze pomoc sie przydaje. Pologu nie ma sie co obawiac , ja mialam maly dyskomfort bo nacieli mnie i peklam przy porodzie ale szwy sciagneli po 5 dniach chyba i juz bylo ok. bo one ciagly i byla to mala niewygoda:/ Ogolnie oczyszczalam sie 4 tyg , nic nie bolalo tylko to ze dlugo to trwa heheh:) Teraz maly jest wesolutkim 5miesiecznym juz prawie bobasem , a ja sie nie maetwie ze czegos nie bede umiala. Na poczatku tylko moja mama go kapala bo ja sie balam ze cos mu zrobie ale teraz juz sama to umiem:):) Naprawde glowa do gory. Ja sie porodu nie balam - moze dlatego ze nie wiedzialam co mnie czeka. Ale zapomina sie o bolu i mija on calkowice jak juz urodzisz to swoje malenstwo. Zycze zdrowie dla was, szybkiego i bezbolesnego porodu. Buzka:*
  10. Ja mam 18 lat i 5cio miesięcznego babaska Norbusia:)
  11. Ale tu dzisiaj puuuuuuuuuuusto!!!!! Jak w Paryżu na wsi hehehe:) No to wklejam wam te obiecane zdjęcia , ale nie ze spacerku bo małemy zaczęło coś świstać w gardle , chyba go jednak zaraziłam:(
×
×
  • Dodaj nową pozycję...