Skocz do zawartości
Forum

mamusia123

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta

Osiągnięcia mamusia123

0

Reputacja

  1. Hehe, słyszałam nie takie teorie:) Jak wygląda sytuacja? Przytycie pomogło? Mam nadzieję ,ze tak, ale jeśli nie, to może wybierzcie się na badania?
  2. Ciekawy wątek. Też mi się wydaje, że koleżanka troche by sie ośmeszyła, idąc z taką sprawdą do sądu. Co innego gdyby np. została wyrzucona z pracy za korzystanie z facebooka itp. Ale brak premii? Nic nie zdziała. A co do pracy w korporacjach i małych firmach, to z doświadczenia wiem, że w tych drugich też czasem nie ma co robić ;)
  3. Ja starałam się ponad 3 lata. Po pół roku zaczęłam robić badania u ginekologa. Nie był chętny, mówił, że to za wcześnie, ale ja się uparłam, bałam się że coś jest nie tak. Przeczucie mnie nie zmyliło, ale lekarz nie potrafil mi pomóc - przez ponad rok tylko badania i kolejne znaki zapytania. Pomogli mi dopiero w klinice (gameta w łodzi). Powiodło się przy drugiej próbie
  4. Mam przyjaciółkę, która przez wahania hormonalne ciągle płakała, że jest gruba... No i rzeczywiście przytyła 20kg :/ Ja z 54 do 65...
  5. Margeritkaja używałam kapsułek ja też używam kapsułek, nazywają się d-vitum i kosztują ok 12 zł w aptece doz z karta zniżkową dla mam "dla mamy i maleństwa".
×
×
  • Dodaj nową pozycję...