Skocz do zawartości
Forum

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla 'mama-2014'.

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • My i nasze dzieci
    • Kącik dla mam
    • Przedszkolaki
    • Uczniowie, Nastolatki
    • Maluchy
    • Noworodki i niemowlaki
    • Kącik dla Tatusiów
  • Eksperci
    • Rehabilitacja dzieci
    • Interpretacja badań diagnostycznych
    • Psycholog
    • Krew pępowinowa
    • Dietetyk
    • Pytania do pediatry
    • Owsica i inne choroby pasożytnicze - zapytaj pediatrę
    • Zapytaj dermatologa
  • Przyszli rodzice
    • W oczekiwaniu na bociana
    • 9 miesięcy, ciąża
    • Szpitale
  • Nasze problemy
    • Gdy bocian się spóźnia
    • Poronienie
    • Prośba o pomoc
    • Kącik zadumy
  • Po godzinach
    • Ankiety, sondy
    • O wszystkim
    • Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma
    • Kulinarnie
    • Opiekunki, nianie
    • Humor i hobby oraz gry i zabawy
    • Życzenia, gratulacje
    • Konkursy
    • Dziś pytanie - dziś odpowiedź
    • Zakupy i prezenty
    • Aktualności
    • Nasz dom, nasza przestrzeń i nasze zwierzęta
  • Powitania, sprawy techniczne
    • Rady i porady
    • Przywitaj się
    • Komunikaty
  • My i Nasze okolice
    • Skąd jesteśmy
    • Wakacje
  • Artykuły
    • Nowe artykuły w portalu

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


About Me


Płeć


Miasto

  1. Kochane Mamy! Już w poniedziałek Dzień Matki! Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest 5 książek "Mama - najlepszy zawód na świecie" od Wydawnictwa Vocatio: Oczywiście konkurs jest przeznaczony dla wszystkich - nie tylko dla Mam :-) Zadanie konkursowe: Napisz w kilku zdaniach, dlaczego mama to najlepszy zawód na świecie. Najbardziej kreatywne i ciekawe wpisy zostaną nagrodzone! Konkurs będzie trwał do 1 czerwca 2014 roku do północy, a dwa dni później ogłosimy jego wyniki. Zapraszamy do udziału! Regulamin konkursu
  2. HEJ! doczytam Was później. Póki co chcę Wam przesłać linka z tym forum o którym pisałam. To jest na portalu mama na zakupach. http://mnz.pl/forum/topic/2561-lipcowe-mamusie-2014/ Tamto forum niestety obumarło, ale chcę Wam pokazać jak to tam wygląda.A Wy zdecydujcie czy chcecie tam przejść na prywatny wątek. Ja jeszcze tu obczaję, czy można prywatny zrobić, tylko tak jak piszecie tu są problemy z logowaniem, dodawaniem zdjęć itd...
  3. Witam wszystkie "Sierpnióweczki 2014" ! :) Jak w nicku, mam na imię Iwona i w sierpniu zostanę pierwszy raz MAMĄ Lenki. Od początku ciąży interesują mnie różne fora dotyczące ciąży oraz jej przebiegu. Nie miałam jednak odwagi dołączyć do żadnego z nich. Wraz jednak z rosnącym brzuszkiem, pojawiała się coraz większa chęć dołączenia do grupy kobiet, która być może przeżywa teraz to samo, co ja. Codziennie towarzyszą mi: strach,radość, obawy i różne dolegliwości. Byłabym bardzo wdzięczna, gdybyście przyjęły mnie do swojego grona ! Pozdrawiam w ten cieplutki, słoneczny dzień. Mama i Lenka
  4. Z trikoliną jest super zabawa. Córka bardzo lubi się nią bawić, głównie ze względu na jej rozciągliwość. Napisałam recenzję na temat trikoliny na swoim blogu: http://mama-asialm.blogspot.com/2014/05/boingo-magiczna-trikolina.html (mam nadzieję, że można zamieszczać linki do blogów? bo jeśli nie to proszę usunąć :)) Jeśli ktoś chciałby poczytać to zapraszam. :)
  5. Joasia30 Z trikoliną jest super zabawa. Córka bardzo lubi się nią bawić, głównie ze względu na jej rozciągliwość. Napisałam recenzję na temat trikoliny na swoim blogu: http://mama-asialm.blogspot.com/2014/05/boingo-magiczna-trikolina.html (mam nadzieję, że można zamieszczać linki do blogów? bo jeśli nie to proszę usunąć :)) Jeśli ktoś chciałby poczytać to zapraszam. :) Dziękujemy bardzo za ciekawą relację :) I mnóstwo zdjęć, które ją ubarwiły!
  6. ewwCzesc dziewczyny, jestescie za tym zeby dziecko wysałc do przeczkola czy bardziej zaczac od zerowki? Bo sie zastanawiam, moj ma juz 3,5 roku, a niby mówili o tych nowych przepisach ze dziecko od 5 lat???? ma isc do zerowki? w gruncie rzeczy cos mi sie tak obilo o ucho... Hej Po pierwsze uważam, ze nikt dziecku nie zagwarantuje tego co daje mu przedszkole. Nawet najlepsza mama, babcia czy opiekunka. Bo w przedszkolu to nie tylko dziecko sie uczy, bawi, ale tez uczy sie relacji z rówieśnikami co jest czasem najistotniejsze w tym wszystkim. Tak wiec dlatego, jeżeli ktoś ma tylko możliwość powinien dac dziecko do przedszkola czym prędzej. Co do reformy..... jeszcze w tym roku jest tak, ze dziecko 5 letnie ma obowiazek byc w zerowce ( moze to byc zerwoka przedszkolna lub szkolna), a w wieku 6 lat - TO RODZIC JESZCZE DECYDUJE - moze pozostac ponownie w zerowce lub isc JUZ do klasy 1. Teraz rodzice robia tak (zazwyczaj) ze jak dziecko bylo w zerówce przedszkolnej , to nie daja do pierwszej klasy tylko idzie do zerwoki szkolnej. A od 2013/2014 ma byc juz tak (Nie ma wyboru, chyba ze znow cos nam rzad zmieni) ze wszystki 5 latki sa w zerowce, a juz wszystkie 6 latki ida do pierwszej klasy. Tak wiec to tak wyglada. A uwierzcie mi rozwój i umiejętności dziecka , który przychodzi z domu (nie chodziło do przedszkola) i idzie do zerwowki i np. dolaczy do dzieci ktory maja juz za soba przedszkole.....bardzo odstaje.... Remont ma sie ku koncowi, tak wiec dlatego mnie TU nie ma.....ale myslami jestem z Wami. Aniu jak tam u Ciebie, mam nadziej,ze napiszesz smska jak juz cos sie zacznie dizac
  7. To może już niech będzie ten fb, marzycielka założyła grupę, to spróbujemy tam... Dziewczyny, które mają fb, nie podały do siebie kontaktu, a chcą dalej z nami pisać, to wyślijcie nam (marzycielce, badkainie, beni, kasi_tom, olci, paczek lub mnie) prywatne wiadomości z namiarem do siebie, to się do was odezwiemy i wciągniemy w grupę ;)... Bo na innych forach w sumie już są wątki styczniowe i tak robić oddzielny czy się do nich dołączać?? badkaina, a to tylko zabawa uszkami?? nie denerwuje się przy tym?? Może odkrył, że ma uszy, a może go bolą?? Doświadczone mamuśki, możliwe to?? Dziewczyny, naprawdę od brania witamin wzrasta apetyt?? Ale od wszystkich, czy tych konkretnych preparatów na włosy?? beniu zdrówka dla Klaudii!! Trzymaj się mamuśka!! Nadia ale słodki umorusany Kubulek:) My wczoraj byłyśmy na kontroli bioderek, wszystko ok, ładnie osadzone, skostniałe jak trza ;) Pytałam lekarza o dźwiganie główki (Tośka dźwiga do przodu nawet jak leży na płasko!!!), to powiedział, że to jak najbardziej normalne, by nie powstrzymywać jej, ale też nie pomagać, niech idzie swoim tempem. W kolejce była dziewczynka 20 miesięczna i chodziła w takich ortopedycznych butkach, jej mama mówiła mi, że zaczęła chodzić w 9 miesiącu i że to dużo za wcześnie i przez to teraz ma problemy z nóżkami, bioderkami...Także jak za szybko, to też niedobrze... olcia ja zrobiłam test 27.04. ale już wcześniej przeczuwałam co się święci ;) Bardzo chcieliśmy tego dziecka i dlatego bardzo się wsłuchiwałam w siebie, dlatego podejrzewałam, że się udało ;) Ogromna radość, ale i lęk by się poronienie nie powtórzyło... A na forum jeszcze naszych następczyń, styczniówek 2014 nie ma, podejrzewam, że to przez te badziewne zmiany... :(
  8. mikka84m

    Sierpnióweczki 2014

    dżoanka oby Laura mój termin z @ 20 sierpnia 2014 :) i chciałam się odnieść do piwa/wina "(...) karmiąc piersią winko też można wino wspomaga laktację" -z tego co wiem, to przy laktacji piwo (nisko % albo 0%) jest wskazane z uwagi na zawarty w nim chmiel, który jest obecny nawet w herbatkach laktacyjnych (piłam takie jak karmiłam córkę), ale żeby wino? Pierwsze słyszę, ale może i wino też... :) Na wszelki wypadek jedną lampkę na smaka można spróbować :) Niskoprocentowy browarek albo lampka wina raz na jakiś czas na pewno nie zaszkodzi, ale znalazłam alternatywę: razowy kwas chlebowy albo podpiwek! Dobrze schłodzony smakuje jak dobre, słodkie piwko, polecam wszystkim sierpnióweczkom, którym język do tylnej części ucieka :P Samo zdrówko, żadnych konserwantów, benzoesanów, nawet gazowane są naturalnie i mają dużżżo wit. z grupy b :) O witaminki Was Dziewczynki chciałam zapytać, co dobrego łykacie? Było już o tym u nas mówione? Bo ostatnio nieczęsto jestem na forum :( no to teraz juz mnie dobilas...przypomnialo mi sie, jak z mama jeszcze w PL robilysmy podpiwek <3 na lato i upaly bylo swietne!! Musze poprosic braciszka, zeby mi wyslal z pl paczke lub 2, bo tutaj nie sadze,ze gdzies dostane. <br /> ja biore Pregnacare ( wlasnie konczy mi sie zwykly, a teraz kupie z omega3)
  9. Z dumą oznajmiam ,że dołączam do grona sierpnióweczek 2014 ;) test II kreseczki jeszcze z wrażenia mi się nogi trzęsą , łzy w oczach mama też się popłakała ;) w czwartek idę do pana doktora oby nas przyjął przed świętami jeszcze ;p W którym tyg zakłada się kartę ciąży ????
  10. Już 4 kwietnia 2014 roku między 12.00 a 16.00 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "Mama nigdy nie jest sama". Tym razem będzie się ono odbywało w Krakowie w Centrum hotelowo-konferencyjnym Witek. Spotkania są skierowane do młodych rodziców i rodzin, które oczekują na przyjście dziecka na świat. Dla każdego przewidziane są upominki. Program spotkań: 11:00-12:00 - rejestracja, kiermasz Mummy’s hand-made 12:00-12:10 - rozpoczęcie 12:10-12:25 - Jak przeżyć pierwszy rok w nowej rodzinie, Iwona Wróbel-Przebięda - pedagog, doradca życia rodzinnego 12:25-12:45 - "Kolka" i skoki rozwojowe. FAQ, Michał Nazarewicz - właściciel portalu tatapad.pl 12:45-13:05 - Wspomaganie rozwoju dziecka, Magdalena Wierzgoń - logopeda-audiolog 13:05-13:40 - przerwa, kiermasz Mummy’s hand made 13:40-14:00 - Chusta do noszenia dzieci - moda czy wygoda? Wanda Hałuniewicz - doradczyni chustonoszenia 14:00-14:20 - Pierwsza pomoc przedmedyczna, Na Ratunek.net 14:20-14:40 - Powrót do formy po porodzie, Anna Adamczyk-Lech - Rodzinne Centrum Położnicze „Koala” 14:40-15:00 - Probiotyki, Novascon 15:00-15:20 - przerwa, kiermasz Mummy’s hand made, przejście na warsztaty 15:20-16:05 - warsztaty: 1. Chusta kółkowa - dobre rozwiązanie dla szkraba i starszaka – W. Hałuniewicz 2. Pierwsza pomoc przedmedyczna – Na Ratunek 3. Pieluszkowanie wielorazowe – Bobolider 4. Rozwój jak z nut – Mali Melomani 16:05-16:30 - zakończenie, losowanie nagród
  11. witajcie z rana co tam u naszych szpitalnych mamusiek?? Piszcie co u Was, koniecznie. Kasyi fajny ten maxi cosi ale nie widzę wymiarów gondoli. Mi zależy na maxymalnie dużej, dziecko na pewno będzie długie bo ja mam 177 cm a tatuś prawie 190 cm, synuś ma 4 latka a wzrostem nie różni się od 7 latka także gondola musi być maxi. Oglądałam x-landera koleżanki, niunia ma 5 miesięcy, ledwo się mieści a do wielkich nie należy. Czaje się na camarelo o którym juz pisałam wcześniej, gondola i spacerówka wielkie. KateTony na każdej wizycie w prywatnym gabinecie mam usg i spr. ilość wód, łożysko, szyjkę (dopochwowo) i wymiary maluszka- główka, brzuszek i k.udowe. I wtedy wychodzi szacunkowa waga, którą lekarz zawsze mi mówi a aparat usg pokazuje jeszcze na który tydz. ciąży wskazują poszczególne wymiary. Jeśli chodzi o butelki to mam jedna LOVI i zamówiłam 2 Tommy Tippee, niby są dobre bo smoczki mają kształt sutka i są dobrze odpowietrzane podczas picia. Zaszalałam wczoraj na allegro i kupiłam większość rzeczy z mojej listy jak frida z filtrami, chusteczki nawilżone, majtki poporodowe, podkłady, szczoteczkę do włosów i nożyczki, wkładki laktacyjne, pieluchy tetrowe i takie tam. Nie wiem czy zauważyłyście ale już wrześnióweczki 2014 pojawiły się na forum. Jak ten czas leci! Styczniówki się rozpakowują, potem lutóweczki i MY. Pytanie do mam oczekujących dziewczynek- szalejecie z różem? Ja nie znoszę różu ale gdzie się ruszę to widzę pełno ciuszków w różu.. staram się wybierać rzeczy białe, żółte, nawet w czerwonym kolorze ale ciężko jest :-[ coś tam różowego mam ale na szczęście nie za wiele, boję się, że jak urodzę, to ludzie będą dawać mi różowe rzeczy, szczególnie moja mama i teściowa :-\
  12. WEEKEND LATINO Warsztaty krajoznawcze dla dzieci - Śródmieście Restauracja Pierrogeria, Plac Konstytucji 2 25 stycznia 2014 - ARGENTYNA Grupa 4-6 lat – godz. 12:00; Grupa 7-12 lat –godz. 13:00 W programie m.in.: Podstawowe informacje krajoznawcze. Zabawy z mapą i atlasem. Dowiemy się jak wygląda flaga Argentyny i jak brzmi hymn. Dowiemy się czym jest Yerba mate, czy pustynie mogą być słone i czym jest pato. Posłuchamy również argentyńskiej muzyki i spróbujemy zatańczyć tango. Szczegóły Warsztaty kulinarno-krajoznawcze dla dzieci - Ursynów Restauracja Pierrogeria, Al. Komisji Edukacji Narodowej 60 25 stycznia 2014 - Mexyk i quesadilla Grupa 4-6 lat – godz. 12:00; Grupa 7-12 lat –godz. 13:15 W programie m.in.: co Meksyk ma wspólnego z Włochami, jaki sport uwielbiają meksykanie i co to jest charreado, i jakie są ich zwyczaje kulinarne, przyrządzimy regionalne dania meksykańskie między innymi quesadille. A wszystko to odbędzie się przy dźwiękach meksykańskich marakasów. Szczegóły Dyskoteka Młodego Człowieka - Praga Wyliczancafe, ul. Kakowskiego 8 26 stycznia 2014, godz. 16:00 Godzinne spotkanie z najbardziej roztańczonym człowiekiem na świecie. Bawimy się przy rytmach latynoskich i nie tylko! Impreza prowadzona przez Pana Mateusza Mielcarz (MAT DANCE STUDIO) to gwarancja fantastycznej zabawy i dobrze spędzonego czasu. Szczegóły Niedzielne poranki teatralne - Śródmieście MAMA TATA I TY, ul. Twarda 64 26 stycznia 2014, godz. 11:00 Zapraszamy najmłodszych na teatrzyk „Jaś i magiczna fasola”. Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat Szczegóły
  13. Asiu jeśli chodzi o diete w trakcie karmienia piersią to z całego serca polecam hafiję ;) np. http://www.hafija.pl/2013/08/dieta-mamy-karmiacej-piersiajedz-co-chcesz-obalamy-mity.html albo http://www.hafija.pl/2014/08/jak-powinna-sie-zywic-mama-karmiaca-i-nie-tylko-kilka-wskazowek.html Myślę, że największy problemem ze znalezieniem prawidłowej diety jest nasze przekonanie o tym, że jakaś idealna dieta na ten okres istnieje :) Piszecie o odwiedzinach dzieci na porodówkach. W szpitalu, w którym chcę rodzić nie wpuścili nawet 9-latki, także ten.. nastawiam moją ośmiolatkę, że przez trzy/cztery dni będzie z babcią, a jak przyjedzie to ewentualnie zobaczy małego przez szybkę, a ja wyjdę do niej sama. Co szpital to obyczaj. Dobrze, że nie leżymy po porodzie 3 miesiące, tylko kilka dni :)
  14. Mama 2014 to daj znać jak beta:)w sumie dziwne że lekarz mając wątpliwości czy to ciąża cię na nią nie skierował...To chyba podstawa ja zrobić i sprawdzać czy rośnie...
  15. Napewno będę się odzywać:)wy też się kobiety czasami odzywajcie,mama 2014 melduj jak tam ciąża i dzidziuś,zdrówka życzę:)
  16. Mama 2014 to oznacza że jesteś w 6tyg ciąży oto link jak obliczać wynik bety na tyg ciąży http://m.mjakmama24.pl/ciaza/objawy-ciazy/beta-hcg-w-ciazy-co-oznacza-poziom-hcg-i-jakie-sa-normy-hcg,535_8135.html
  17. Axam

    Sierpniowe mamusie 2017

    Mama 2014, wiem, że może głupio to zabrzmi, ale od giną na NFZ nie ma się zazwyczaj co spodziewać cudów. Ile razy byłam z kasy a potem prywatnie ( oprócz ciąży, bo w ciazach zawsze prywatnie.) To czułam różnice w zaangażowaniu.. niestety, .... nie powinno tak być no ale tak często bywa. Oczywiście pewnie zdarza,aja się wyjątki od reguły.. tym bardziej z jakimś obciążeniem w wywiadzie... Często też zdarza się- a to już całkowitą porażka- że prywatnie chodzisz i konowal , miałam tak w poprzedniej ciąży i niestety wvpolowie ciąży nie posłuchałam intuicji... no ale na szczęście córka żyje i ja tez, choć było blisko, lekarz nie zlecił podstawowych badań...
  18. Axam

    Sierpniowe mamusie 2017

    Mama 2014 a ramki na zdjęcia takie ręcznie robione, z pieczatkami z gąbeczką, paluszków farba, brokatem albo z ziarnami czy kasza naklejone klejem " magicznym. Oczywiście że zdjęciem dziecka w środku.
  19. Axam

    Sierpniowe mamusie 2017

    Mama 2014- zmierz ciśnienie, może Ci spada. Jeśli dalej tak się czujesz i niepokoi Cię to to jedź na IP. Napij się wody,może to brak płynów.
  20. Angelaa89

    Mamuśki listopadowe 2016

    POSTA MI UCIEŁO toczka mistti ja też strasznie cierpiałam z powodu bólu piersi, ale w ostatnich dniach przeszło i teraz pobolewają sporadycznie :) więc trzymam kciuki żeby i Tobie przeszło :) co do forum to listopadóweczki 2014 tez sie przeniosły na fb, grupa jest zamknięta i nikt nas nie podczytuje i nie podgląda :) jestesmy już tam jak rodzina jeżei chodzi o częstotliwość wizyt, to ja miałam pierwszą 30.03, a teraz gin kazał przyjśc dopiero w połowie maja :( tyle czekać, oszaleje ;p współczuje Wam bardzo dziewczyny z alergią, moja siostra ma i tez sie męczy strasznie... mnie odpukać omijają póki co :) też podczytuje i sie zastanawiam co z Sylwia39 i jej bliźniakami :) jak to mówią brak wieści do dobre wieści, ale my chciałybyśmy przeczytać co i jak tam u Was, odezwij sie kobieto! ;) ja termin porodu miałam na 15.11 a urodziłam 25.11 dopiero i był to poród wywoływany. jakby go nie wygonili, to nie wiem ile by tam siedział w tym brzuchu ten mój syncio wiadomo, że każda z nas modli sie o zdrowe dziecko i to jest najważniejsze, ale jakiej płci dzieciątko Wam sie marzy? czy to bez różnicy dla Was? ja strasznie chciałam mieć pierwszego syna, tak sobie ubzdurałam i sie udało, teraz jest mi już obojętne co będzie :) Też chciałam pierwszego syna i mam ;) a termin porodu również 10 dni po terminie i wywoływanie- jak u Ciebie. Co do płci dziecka niby mówię co będzie to będzie ALE chciała bym córcie teraz ;) mój M też. Ale obydwoje twierdzimy czy syn czy córa byle by zdrowe było a jak będzie taki ancymon następny jak nasz Seba to będzie wesoło toczka mnie piersi tez tak bolały okropnie teraz już jest o wiele lepiej, czasem są dni gdzie bardziej bolą szczególnie na noc ale ogólnie już lepiej także wytrzymaj jeszcze troszkę :) Louisianap w pierwszej ciaży smarowałam dopiero jak mi brzuszek zaczął rosnąć czyli ok 5 miesiąca. Teraz zacznę dużo wcześniej i też się zastanawialam czy JUŻ smarować. Kupiłam zwykłą oliwkę dla dzieci najgorzej się zmotywować Dziewczyny nie wiem czy te smarowidła pomagają na prawdę ale to jest w psychice chyba,że pomaga ;) w pierwszej ciąży smarowałam się perfecta mama coś takiego potem oliwką zwykłą i nie miałam NIC żadnych rozstępów itd dopiero jak miną mi termin porodu wyszły rozstępy.... na brzuchu i delikatne na piersiach tak dołem ALE na prawdę jasne nie widoczne. Oby teraz tez tak było. mistti widzisz nie jesteś sama w tym bólu ;) piersi nabierają w rozmiarze i bolą ale musimy to przetrwać. życzę Ci by ten ból szybko miną albo po prostu się zmniejszył jak na razie ;) Monalika czyli wymioty ustały ? :) cieszę się z Toba,że możesz spokojnie jeść :) Oby mdłości nie powróciły. U nas wczoraj było okropne gradobicie! Lece sprzetać troszkę i coś jakiś obiad obmyśleć ;) miłego dnia!!
  21. Kalinka i Mama Stasia, super ze juz jestescie gotowe na nastepne dziecko. My tez chcemy napewno drugie ale, tez chce wrocic choc na chwile do pracy.A moze jeszcze kiedys tam, jak natura i warunki pozwola to moze i trzecie. Dziewczyny piszecie, ze u was wieje... u mnie normalnie powrot zimy! :/ Ja jeszcze jutro podam troszke marchewki, a pozniej moze marchewke z ziemniakiem. I jak to jest z tym rozszerzaniem diety, ja czytalam ze rozszerzanie ( bodajrze do roku) nie polega na tym, zeby np sloiczkiem marchewki zastepowac posilek (mleko) tylko uzupelniac codzienna diete, jak sama nazwa mowi poprzez rozszerzanie czyli dawanie do sprobowania, poznawania, dodatkowej porcji np. warzyw. Czytalam o tym chyba na blogu Hajfiji http://www.hafija.pl/2014/05/rozszerzanie-diety-dzieci-zrob-to-dobrze.html Tak tez poki co staram sie robic, ale zobaczymy jak to pojdzie dalej. Dziewczyny, ja osiwieje nie dosc ze przy zasypianiu histeria, to i jesc jakos nie bardzo chce, dzisiaj nie jeadl 5,5 godz bo co przystawiam buteleke to placz, w koncu nakarmilam go na spaniu...ale oczywiscie reszte sie obudzil i spac juz nie bedzie. Ja nie wiem czy to normalne jest, w nocy tez spi niespokojnie, zawsze cala noc spal a teraz uspimy go i za jakas godz placz, dam smoczka i spi dalej ale reszte nocy wlasnie niespokojnie, wierci sie, troche poplakuje. Moze powinnam isc do lekarza? Martwie sie poprostu :(
  22. mar86ta

    Sierpniowe mamusie 2017

    Mama 2014 ja płakałam jak oddawali syna di żłobka ale nie miałam wyjścia bo koszt niani we Wroclawiu to około 1800 zł a z viaza nie wiedzialam jaj bedzie a teraz poza chorobami widzę same zalety takich miejsc. Dziecko sie świetnie bawi i dużo uczy traz mam wrażenie ze że w donu sie nudzi. Twoja córeczka tez widać chce być juz wśród dzieci. ASJER mój pralki tez nie obsługuje bo twierdzi ze nie potrafi. Jak szła rodzic Jaska to musiałam się wcześniej położyć w szpitalu i go uczyłam co i jak ale do teraz tego nie ogarnął. Jak byśmy nie wyszli na żądanie to mogłoby mu bielizny nie starczyć;)
  23. agi123

    Sierpniowe mamusie 2017

    Axam powodzenia. Ta twoja szefowa to jakaś wiedźma zamiast ci ułatwić to jeszcze pod górę, nie rozumiem takiego czegoś.:/ Helao czym jest ta książka Ineska ty chyba mieszkasz na wyspach ? Tak ? Tak ciężko tam o lekarza? Ja miałam Polaka teraz zmieniłam na Niemkę bo moje wizyty trwały po 2 minuty! Mama 2014 tez mam tak z książkami czasem jak mnie zacirlekawi muszę do końca przeczytać
  24. Lex

    Sierpniowe mamusie 2017

    Mama 2014 też czułabym się zawiedziona... dlatego w sumie sama zmieniłam lekarza z takiego który mówi że jest ok na takiego, który puści mi bicie serducha i powie sam choćby wymiary malucha :) zdrowiejcie dziewczyny! aż mi głupio, bo o dziwo nic mnie nie boli, przebudzam się w nocy, ale nie jest to wybicie ze snu, wysypiam się mimo, że wstaję o 5.30 i o 6 lecę na spacer z futrem wczoraj miałam pierwszą zachciankę, przed 22 - bigos... tatuś poleciał po pieczywo do sklepu, w międzyczasie okazało się, że bigos jest zepsuty, ale uratował sytuację giuseppe i ogórkami ;) eh...
  25. Hela90

    Sierpniowe mamusie 2017

    Mama 2014, mi też mojego szkoda, on się nie doprasza, więc odmawiać nie muszę, ale wiadomo że ma swoje potrzeby, staram się pomagać na inne sposoby ;) Poza tym dużo się przytulamy. :) Kupiłam dziewczyny wczoraj materac w jysku za 135 zł, przeceniony ze 199, z pianki wysokoelastycznej, wydaje się spoko i myślę że dla dzieciątka będzie odpowiedni. i piękny kocyk w różowe flamingi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...