Skocz do zawartości
Forum

malgoska2222

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta

Osiągnięcia malgoska2222

0

Reputacja

  1. Hej Mamuśki.Weekend minął szybko,tylko pogoda nie dopisała. Dzisiaj też kiepsko na dworze-pada u nas od rana. Ząbków nie ma nadal. Ale zaczynamy jeść już coś innego oprócz mleczka z piersi. Muszę powiedzieć wam,że Krzysiowi bardzo spodobało się jedzenie łyżeczką-wygląda super jak wybrudzi sobie buziaka i rączki. Spływam bo mały się budzi postaram się zajrzeć później-trzymajcie się dziewczyny !!!
  2. Och żeby te ząbki szybko wyszły bo Krzyś marudny mocno.Dzięki justyna29 za radę-spróbujemy pić soczki-może będą małemu bardziej smakowały niż herbatki.A co do karmienia piersią to bardzo się cieszę,że udało mi się-parę razy był kryzys ale jakoś daliśmy radę. Ze spaniem też już powoli się układa.W dzień Krzyś śpi krótko ale co 2 godziny ucina sobie drzemkę,a w nocy przeważnie spoko karmimy się ze 2-3 razy ale ssie prawie na śpiąco. U mnie też padało od rana ale teraz się trochę przejaśniło-więc dużo słonka wszystkim życzę!!!!
  3. Hej dziewczyny!Serdeczne pozdrowionka!Przez ostatnie dwa dni nie miałam kiedy zajrzeć na forum.U Krzysia w buzi widać dwie maleńkie białe kropeczki-to znak,że ząbki są tuż,tuż.A poza tym pogoda dawała małemu we znaki-było okropnie gorąco i Krzychu marudził.W nocy spał z przerwami-tak,że oboje jesteśmy niewyspani.Chciałam go troszkę przepoić herbatką bo do tej pory je tylko pierś ale mały nie chce, a właściwie nie umie pić z butelki.Aż się boję co to będzie jak wróce do pracy:*)Trzymajcie się i miłego weekendu!!!
  4. Hej dziewczyny.Mnie też dawno tutaj nie było,chociaż czasem zaglądałam co tam u was,ale nie miałam czasu pisać.U nas wszystko w porządku,tylko Krzysio cały czas chce być na rękach.Jak miał kolki to go nosiłam i teraz tak się przyzwyczaił,że nie chce sam leżeć.Na dziąsełkach już idać białe kreseczki,więc teraz marudzi na ząbki.Ale jest świetny-"nawija" po swojemu jak najęty i uwielbia sie śmiać,a jak zobaczy siostrzczkę to wprost się do niej wyrywa.Kamila też jest nim zachwycona.Teraz troche pomaga mi mama więc myśle,że częściej będę zaglądać na nasze forum.Trzymajcie się mamuśki!!!
  5. Gratulacje Brzoskwa,niech Malutka zdrowo rośnie.
  6. Miska może pomoże wam na katarek sól fizjologiczna w aerozolu-DALBER-fajnie nawilża nosek, lepiej odciagnąć katarek i lepiej po niej oddychać.Ja kupiłam i jestem zadowolona. Trzymajcie się.Pozdrawiam.
  7. Hej dziewczyny gratuluję wszystkim Maluszków.Ja też już mam swojego Krzysia przy sobie-urodziłam 15.02,Krzyś ważył 3480g. i miał 56cm. długości i jestem bardzo szczęśliwa.W szpitalu jeszcze troszkę pożółkł ale wszystko już dochodzi do normy.Od tygodnia jesteśmy już w domku i wszystko jest ok, tylko Mały cały czas przy piersi bo wciąż głodny.Ale jakoś dajemy radę.Trzymajcie się ciepło.
  8. Hej dziewczyny. Musimy myśleć pozytywnie; wszystko będzie ok. Widzę,że wszystkim nam już ciężko ale już bliżej niż dalej. Maka mi też się śnią różne dziwne, czasem straszne sny ale myślę że Miska ma racje i nasza podświadomość już szaleje. Dziewczyny trzymajcie się ,pozdrawiam Was wszystkie.
  9. Cześć dziewczyny.Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.Coś cisza na tym forum.Co tam u was słychać?Ja ostatnio byłam na USG, moje maleństwo waży 2208g. i wszystko jest w porządku.Dobrze,że do porodu już niedługo bo jakoś ciężko mi już się robi,a mały kopie aż cały brzuch skacze.Pozdrawiam was serdecznie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...