Skocz do zawartości
Forum

maksiu119

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Blękwit

Osiągnięcia maksiu119

0

Reputacja

  1. dorcia1989Ula ja tez sie przyznam, ze od jakiegos czasu Cie "podgladalam" wiec bardzo ucieszyla mnie dzisiejsza wiadomosc :) trzymam mocno kciukasy a z takim wsparciem jakie masz wszystko MUSI sie udac!! :) wszystkim grudniowkom zycze szczesliwych i radosnych dziewieciu miesiecy!! Przyznam się i ja, że śledzę twoją historię i gratuluję. Teraz to już będzie dobrze
  2. Alfa urodziłą. Córcia przyszła na świat o godz 20.22. Maleńka waży 3250! 57cm! Dostała całe 10 punktów !!!
  3. Wielkie gratulacje dla dzielnej mamusi i dorodnej córci Zdrówka
  4. ja nie słyszałam ale możliwe że tak jest. Ja rodziłam sie 3665g a synek 3660g więc można uznać że teoria się sprawdza
  5. U nas też się nie sprawdziło. Synek 3660g i 4 lata póżniej córcia 3360g. U mnie wszystkie rodzone dzieci po terminie. Syn 13dni po , a córa 10dnid po i wywoływane;)
  6. Syn 3660g vacum Córka 3360g SN
  7. Lekarze piszą po łacinie, bo tak się uczą w szkołach.
  8. Uwielbiam książki Danielle Steel, są boskie oraz Nicholas Sparks. Teraz czytam ''SERCE W OGNIU'' Nicholas Evans i ''PODARUNEK'' Danielle Steel
  9. Witam. Jestem mamą, jeszcze tegoroczną lipcówką 2012 Mogę Wam kochane polecić na przeziębienie syrop dla kobiet w ciąży z czosnkiem PRENALEN i homeopatyczne oscillococcinum. No i cieszcie się tym że jeszcze brzuszków nie ma dużych, choć sama wiem że to przyjemnie jak dziecię kopie i można ekspononować tą krągłość z przodu, ale gdy przyjdą upały, ociężałość, niemoc schylenia, ból kręgosłupa , opuchlizna to będziecie tęsknić za małymi brzuszkami.
  10. Współczuję bardzo... Śpij słodko mały aniołku[*][*][*] i czuwaj na rodzicami którzy cię bardzo kochają.
  11. Dziewczyny, mam problem odnośnie wyczyszczenia dywanu shaggy(długie włosie) Jak Wy czyścicie taki dywan? Ja próbowałam odkurzaczem piorącym, firaną, gąbką. Jakie używacie detergenty do dywanów. Dodam że mam dywan brązowo-kremowo-biały. Macie jakieś pomysły??
  12. W zasadzie my lipcówki też zasługujemy na miano ''kwatralnych mamusiek'' Część dziewczyn rodziła w czerwcu,lipcu i skończyły rodzić w sierpniu:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...