Skocz do zawartości
Forum

Majka7772

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Śląsk

Osiągnięcia Majka7772

0

Reputacja

  1. Madzia myślę, że ucina bardzo długie wypowiedzi i dodatkowo jeśli dodajesz jakieś emotki itd Ja dziś byłam u lekarza jednak w celu potwierdzenia ciąży więc oficjalnie jest 5t1d wszystko w porządku jest ciałko żółte Także jestem spokojniejsza.
  2. Ja jakoś w domu wolę odpocząć, bo od poniedziałku znów do pracy. A jak postoje w kuchni robiąc obiad, ogarnę małego,umyje, przebiore, podsadze np na łóżko to taki ból odczuwam w pobrzuszu jakbym miała okres dostać. I zastanawiam się czy nie przyspieszyć tej wizyty u ginekologa żeby jednak zobaczył czy wszystko przebiega prawidłowo i czy bóle są spowodowane rozszerzaniem się macicy itd
  3. Jassmine dziękuję! :) To mamy podobnie ja mam 4t6d Więc kwestia 3 dni. A byłaś już u gina? Bo nie kojarzę już trochę nas jest :) Ja mam wizytę na 1lipca to będzie moja pierwsza wizyta.
  4. JK 93 Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Myślałam, że coś nie tak, czyli trzeba tydzień się przemęczyc. A jak się czujecie?? U mnie brak apetytu
  5. Witam wszystkie mamusie. Ja wczoraj miałam dostać miesiączkę, ale zrobiłam test koło 18:30 i wyszły dwie piękne kreski Ostatnia miesiączka 16.05 z moim wyliczeń wynika, że to 4t 5dni Wizytę mam umówiona na 1 lipca Dodam, że jestem już mama 2,5latka. Mam jeszcze do Was pytanie. Czy w okolicach 5 tygodnia czulyscie delikatne bóle w podbrzuszu coś tak jakby na okres?? Bo ja od wczoraj takie miewam. Mam pracę biurowa i trochę bieganiny przy Synku. Jesli wszystko będzie dobrze to planuje iść na l4 z początkiem sierpnia
  6. Megii kochana powiedz mi co lekarz powiedział na te bóle pęcherza? Nadziejaaa a powiedz mi dziś miałaś termin spodziewanej @ czy kiedy, bo nie pamiętam :) I w ogóle to strasznie Ci gratuluję :) ja mam @dostac 17 więc kiedy radzicie testować??
  7. Nadziejaaa ja mam tak samo :) ost okres miałam 17,owulacje jakoś 3/4 więc zobaczymy jakie będą rezultaty:) a kiedy planujesz testować??
  8. Ojej Lenka przykro mi. Teraz będzie dobrze zobaczysz.. Najważniejsze te kilka pierwszych tygodni...
  9. 17 dowiem się czy będę Wam towarzyszyć :) Trzymajcie kciuki
  10. Majka7772

    Mamuśki listopadowe 2016

    Listopadowka;) ja jestem na tum samym etapie co Ty i brzuch już mam!! A byłam szczupła i jestem niska;)) Od dwóch dni mam piłeczkę nawet mąż się zdziwił; )
  11. Majka7772

    Mamuśki listopadowe 2016

    Cześć dziewczyny; )) Cieszę się, ze wszystko u fasolek dobrze ;) Ja mam takie pytanie dotyczące seksu. . Jak sobie z tym radzicie ?? Ja wczoraj spróbowałam z moim M ale miałam takie przeczucia, że zaraz krew zobaczę itd Noo masakra Też tak macie? ? Wcześniej wydawało mi się ze to ja będę "pokrzywdzona" hihi czyli, że z obaw uszkodzenia dziecka moj M nie będzie chciał seksu. .. a teraz sie okazuje że to JA schizuje ;))
  12. Majka7772

    Mamuśki listopadowe 2016

    ~katilka Majka7772 I... Gin powiedział, że będzie synek, bo pod nóżką coś ma;)) i w dodatku łożysko źle się usadowiło.. wygląda to na przodujące łożysko,, no i tu też lekarz dał mi nadzieje, że POWINNO ZAWĘDROWAĆ...z reguły tak się dzieje... mamy czas.. w maju kolejna wizyta u niego.. Zastanowiłabym się nad zmianą lekarza. Jak można w tak wczesnym okresie powiedziec cokolwiek o płci i łożysku przodującym? Przecież takie łożysko się diagnozuje przed 20 tygodniem a i tak w 99% przypadków ze wzrostem brzucha podnosi się ono do góry jeszcze po 20 tygodniu. Co za bzdura! A płeć? jeszcze większa bzdura. Cokolwiek co odstaje w tak wczesnych tygodniach to mogą być w równym stopniu męskie i żeńskie organy. Nie jest się w stanie tego rozróżnic! Nawet na połówkowym w mało którym przypadku jest się w stanie stwierdzić jaki dokładnie to narząd a co dopiero teraz??? Poważnie pomyslałabym o zmienie na kogoś mądrzejszego. słuchaj lekarz powiedział, że to łożysko może jeszcze powędrować.. ale nie musi.. Co do płci ..On ma mega duże doświadczenie.. bardzo dobry sprzęt.. i to co zobaczył i nawet zrobił zdj sugerowało chłopca;) Mojej siostrze na tym samym etapie czyli w 10 tyg ten sam lekarz powiedział, że jeszcze wcześnie ale sugeruje, że będzie chłopiec;) I jest!:) Poza tym to nie jest mój lekarz prowadzący... do Niego poszłam tylko na USG bo ma najlepszy sprzęt;)) Badał mi nawet pępowine wszystkie przepływy itd... więc jestem w pełni zadowolona;)) Jest to 10 tydzień z USG Dobrze, że już teraz powiedział o łożysku, bo będę ostrożniejsza.. Wiem, że o łożysku przodującym można mówić dopiero po 20 tygodniu;)
  13. Majka7772

    Mamuśki listopadowe 2016

    Cześć Dziewczyny;)) Wczoraj byłam u ginka;) Mój gin ma super sprzęt i wszystko widziałam;)) I... Gin powiedział, że będzie synek, bo pod nóżką coś ma;)) Widziałam jak rusza rączkami przybliża je do twarzy.. nogami kopał..wywijał.. no szok;)) nie spodziewałam się takiego widoku;)) Jednak są też troszkę gorsze wieści, a mianowicie serduszko 168 a powinno być DO 160.. Lekarz powiedział, że powinno się to uspokoić.. i w dodatku łożysko źle się usadowiło.. wygląda to na przodujące łożysko,, no i tu też lekarz dał mi nadzieje, że POWINNO ZAWĘDROWAĆ...z reguły tak się dzieje... mamy czas.. w maju kolejna wizyta u niego..
  14. Majka7772

    Mamuśki listopadowe 2016

    Listopadowka ja pije wode;)) jem pomarańcze. .. pije kawe;)) w ogóle nie czuję się ze jestem w ciąży; ) gdyby nie usg i wzdety brzuch z dołu i cycki mega mega!!! To ciazy brak!! Hehehe; )) przełom 6/7 tygodnia to była tragedia duszno! Źle! Ciągle mdłości. .. dzwigalo mnie na wymioty ale nie umiałam zwymiotowac. .. ból żołądka tylko imbir trochę pomagał ale od 8 tygodnia jest SUPER; ) no poza grypą oczywiście; ) ale już pozostałości; ) Co do terminu to ja również mam zbliżony bo 2 listopada; ))))
×
×
  • Dodaj nową pozycję...