Skocz do zawartości
Forum

majex9285

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    zubrzyca

Osiągnięcia majex9285

0

Reputacja

  1. Dziękuje że jesteście że u was mam wsparcie :-( dam znac co i jak
  2. Ja stosuję kulke pod pachy 72h to pomaga. Słyszałam też o tabletkach na nadmierną potliwość ale nigdy nie stosowałam. Pozdrawiam;-)
  3. Dzięki za odp. Pisałam też na forum do ginekologa odpisała że to świadczy o samoistnemu poronieniu i żebym zrobiła bete jeśli spada to znaczy że poroniłam :-( udam sie do laboratorium i zobacze :-(
  4. Nie wiem sama już co robic bo na wyniku bety widać ciąże a on twierdzi że nie i z kąd ten ostry bol jajnikow i brzucha. Teraz juz prawie wogóle nie krwawie i spowrotem ból brzucha wraca. Temp mam 37.1 gin dopiero w środę chyba zwarjuje. :-(
  5. Hej. Mam problem. Ostatnią miesiaczke mialam 6 marca kokejna miala byc 4 kwietnia ale skoro nie przyszla to zrobilam 3 testy ktore wyszly pozytywnie wiec poszlam do gin ale on jeszcze nic nie widzial oprucz rozpulchnionej macicy wiec dal na bete ktora wyszla 47.69 wiec zadzwonilam do niego a on mowi ze nie jestem w ciazy wiec zrobilam 4 test ciazowy i wyszla dalej druga kreska ale blada a na drugi dzien tzn 11 kwietnia dostalam skapego okresu i bardzo ostrego bulu jajnikow i brzucha dzisiaj juz mniej boli ale rowniez dziwny skapy okres rowniez ustepuje wiec co jest grane @ zawsze mialam obfite przez 6 dni a tu skapa jasno czerwona i trwa 3 dni pomuzcie
  6. Hej. Mam problem. Ostatnią miesiaczke mialam 6 marca kokejna miala byc 4 kwietnia ale skoro nie przyszla to zrobilam 3 testy ktore wyszly pozytywnie wiec poszlam do gin ale on jeszcze nic nie widzial oprucz rozpulchnionej macicy wiec dal na bete ktora wyszla 47.69 wiec zadzwonilam do niego a on mowi ze nie jestem w ciazy wiec zrobilam 4 test ciazowy i wyszla dalej druga kreska ale blada a na drugi dzien tzn 11 kwietnia dostalam skapego okresu i bardzo ostrego bulu jajnikow i brzucha dzisiaj juz mniej boli ale rowniez dziwny skapy okres rowniez ustepuje wiec co jest grane @ zawsze mialam obfite przez 6 dni a tu skapa jasno czerwona i 3 dni pomuzcie mam już dwoje dzieci ale nigdy takich objawow
×
×
  • Dodaj nową pozycję...