Skocz do zawartości
Forum

maja168

Użytkownik
  • Postów

    13
  • Dołączył

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Gdynia

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia maja168

0

Reputacja

  1. maja168

    Wrześnióweczki 2016

    A smoczek u nas dalej najlepszybprzyjaciel szczegolnie jak jest zmeczona a nocnik parzy takze tu postepow zero. Jedyne co to jej sie bizia nie zamyka wiec chyba na kazdego przyjdzie pora u jednych jedno szybciej u drugich inne.
  2. maja168

    Wrześnióweczki 2016

    U nas tez szal na slodziaki. Ale wydaje mi sie ze rak je lubi bo chodzi z nami na zakupy i sama sobie wybierala. Teraz spac chodzimy z dwona dylami (krokodylami) one sa niezastapione, lisem, rysim i zajacem...
  3. maja168

    Wrześnióweczki 2016

    Qarolina u nas bylo to samo z tymi napadami placzu i furi. Rzucanie sie na ziemie itd... wiesz co pomaga... calkowity brak reakcji z naszej strony. Ja mowie spokojnym tonem: mamusia nie chce sluchac tego placzu , jak Ci przejdzie to przyjdz. I wychodze z pokoju...
  4. maja168

    Wrześnióweczki 2016

    Hej hej To dzisiaj ja sie pochwale. Ale jestem dumna z mojego dziecka. Wczoraj bylysmy na bilansie i przezylam szok. Myslalam ze bedzie ryk od wejscia a tu zero placzu i pelna wspolpraca. Fakt ze od 2 tygodni ja psychicznie przygotowywalam, opowiadalam co pan doktor bedzie robil itd. No i dziecko wszystko pokazalo bez zadnego problemu. Fakt ze przy szczepieniu lekko zaplakala ale jak zobaczyla naklejki yo bol minal. Szczepilismy te meningokoki no i ogolnie bez nop troszke chyba ja nozka boli bo mowi ze ala i rano kulala ale nie wiem czy troche nie symulowala bo niania pisala ze juz ok a na nozce nie ma sladu nawet. Musimy zrobic badania krwi i moczu bo troche za malo wazymy ale to tak profilaktycznie. A i jeszcze cala droge do doktora poszla na nozkach a byl kawalek. Sorki ze sie tak chwale ale pekam z dumy. A i zastanawiam sie nad lozkiem co myslicie o tym https://allegro.pl/lozko-domek-podwojne-spanie-wysuwane-180-170-90-i7370487974.html# podoba mi sie strasznie i w razie w ma mozliwosc drugiego spania wysuwanego. Tylko jaka dlugosc brac 160 czy 180?
  5. maja168

    Wrześnióweczki 2016

    Czesc dziewczynki :) Czytam was i jestem a nie pisze bo jakos mi sie wydaje ze u nas nic ciekawego... ostatnio czytalam fajny tekst o tym ze kazda metoda jest dobra jesli dziala wiec nie ma sie co przejmowac i zadreczac. Jak telefon dziala no to znaczy ze to dobra metoda. Ostatnio przestalam sie przejmowac i jakos tak mniej tych histeri i wymuszania. Moze ten bunt minal ale to chyba zbyt szybko. U nas urodzinki skromnie tylko tort i ciacho ale w sumie bylo milo. Nowe zabawki bardzo sie podobaja a najbardziej chyba hulajnoga. Az jestem w szoku ze tak szybko zalapala. Ostatnio coraz wiecej gada i jest fajowa... A decyzja o rodzenstwie jest coraz blizej bo u mnie w pracy lipa i to chyba najlepszy moment. Troche nie moge sie zdecydowac strasznie sie boje bo do matki polki mi raczej daleko... no zobaczymy jak bedzie.
  6. maja168

    Wrześnióweczki 2016

    Monia ja kocham mojego snapa :)
  7. maja168

    Wrześnióweczki 2016

    Dziewczyny u mnie te same dylenaty. Chcialabym 2 ale sie boje ze nie dam rady no i troche mi sie nie chce przez to jeszcze raz przechodzic. Tez mam 34 lata.
  8. maja168

    Wrześnióweczki 2016

    My tez mamy smoka jeszcze. Jakos nie mam na to cisnienia. Nam dopiero 3 ida i nie mam serca zabrac. I fakt tez przegryza czyli mamy 1 na tydzien. Probowalam zmienic lovi na inne ale sie dlawi. Trudno czekam na dobry moment. Z siusianiem na nocnik tez slabo idzie lata bez pieluchy ale nie wola. Siadzie na nocnik ale zaraz wstaje. Czekam moze nie jest gotowa wkoncu zalapie chyba.
  9. maja168

    Wrześnióweczki 2016

    Ja stosowalam tormentiol jak Kaska byla mala. W ulotce pisze ze od 12 lat ale nam pediatra zalecila mowila ze tak pisze bo nie ma badan a stosuja od wielu lat u malych dzieci. U nas pomagal i to szybko dosc.
  10. maja168

    Wrześnióweczki 2016

    Olalam Panstwowe bo u nas w poblizu bez szans a prywatne polecane przez znajomych mam 50 m od domu. A to duza wygoda jak nie bedzie trzeba malej wozic. Zapisana jest od kwietnia bo wtedy bedzie 2,5 roku ale sie zastanowimy czy nie poczekac do wrzesnia. Zobaczymy na jakim mala bedzie etapie. Boje sie jednak tych chorob jesienia. Kolezanka dawala do panstwowego od kwietnia po znajomosciach i jest oki.
  11. maja168

    Wrześnióweczki 2016

    Szczesciaraaaa bam zostaje prywatne przedszkole na panstwowe nie ma szans.
  12. maja168

    Wrześnióweczki 2016

    Hej dziewczyny. Niania wrocila!!!! Ale powiem wam ze jest lekki dym ze babci nie ma. Bidulka musi sie od nowa przyzwyczajac do niani. Zapisalysmy sie tez do przedszkola i mam nadzieje ze od kwietnia przyszlego roku moj budżet zostanie odciazony i dziecko zostanie przedszkolakiem. Co tam jeszcze, a po 10 latach pracy odwazylam sie i poprosilam o podwyzke. Zobaczymy... troche wykorzystalam sytuacje bo mam zastapic kolezanke ktora jest w ciazy bo tak to ja z tych co nie umieja sie prosic. A moja siostra w ciazy jest wiec chyba wstrzymamy sie jeszcze rok z rodzenstwem dla Kasi bo babcia nie wytrzyma tego nadmiaru szczescia :) no i chcialabym w sumie poczekac z ciaza az mala pojdzie do przedszkola. Zobaczymy jsk to sie pouklada...
  13. maja168

    Wrześnióweczki 2016

    Monia a ta farma ma jakas strone internetowa? Chetnie bysmy sie wybrali. U nas tez ostatnio postep buduje z duplo i z takich duzych klockow stawia wieze. Tyle ze strasznie sie wkurza jak jej nie wychodzi i wszystkim rzuca. Ostatnio chyba zaczal sie okres buntu bo jak cos nie po jej mysli to sie rzuca po ziemi. No coz trzeba przetrwac jakos. No i dalej mama nie chce mowic... :(
  14. maja168

    Wrześnióweczki 2016

    Dziewczyny u mnie tez okres... i tez mi sie zyc nie chce jak co miesiac. Moj maz sie smieje ze co miesiac chce odejsc z pracy. Ale serio jest ciezko moje zycie ostatnio to ciagly wyscig z czasem... Nie wyobrazam sobie drugiego dziecka serio. A moj M ciagle mowi o rodzenstwie i sama w glebi duszy czuje ze Kasia powinna miec siostre lub brata. A tak mi sie nie chce nie wiem jak to mialoby sie udac jesli teraz nie wyrabiam. Ehhh. A Monike ja ostatnio zamowilam koszulki z orseya i sa spoko taka grupsza bawelna i narazie nic sie nie dzieje.
  15. maja168

    Wrześnióweczki 2016

    Qarolina tylko ci szybko napisze ze u nas po sinecordzie bylo duzo gorzej z kaszlem. Sama kiedys go bralam i w nocy teagedia u mnie tez. Wiec jakby u was bylo gorzej to daj co innego. Petidril fajnie lagoszi gardlo i mam jeszcze taki spray na gardlo ze srebrem i bardzo polecam: Argentin t
×
×
  • Dodaj nową pozycję...