Skocz do zawartości
Forum

maja013

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Poznań

Osiągnięcia maja013

0

Reputacja

  1. maja013

    Styczeń 2010

    czesc dziewczyny, witaj Aniu, juz po dlugim weekendzie, pogoda niestety była kiepska , moj Michas ciagle niestety ryczy lub marudzi, mam nadzieje ze szybko jemu to minie bo jestem wykonczona, powiedzcie od czego to zalezy ze niektore dzieci jak aniołki płacza niewiele a niektore rycza prawie non stop
  2. Czesc dziewczyny wszystkie witam slicznie dzisiaj polozylam sie na lezaczku i zlapalam troche opalenizny.
  3. Agatron no popatrz faktycznie jestesmy sasiadkami. Tak patrze i widze ze wasze pociechy juz duze, moje jest takie absorbujace, chociaz udalo mnie sie go usypiac o 20 i do 24 mam luzik bo potem karmienie. Niech ten czas leci.
  4. Witam wszystkich jestem nowa. Mam 39 lat mieszkam pod Poznaniem nie pracuje i obecnie wychowuje 3 miesiecznego Michasia.
  5. Deva to faktycznie twoj synus to jajko niespodzianka jak moj ja nie planowalam trzeciego a tak jakos wyszlo. Ale coż zobacz ile radosci z tych jajców. Kiedys mieszkalma na Wilczaku, teraz mieszkam w Skórzewie. Mnie dziewczyny jeszcze zostalo 4 kg zeby wazyc tyle co przed ciaza i nie wiem czy to zgubie. Jest ciezko, musialabym sie zmobilizowac do jakis cwiczen ale jestem tak padnieta po calym dniu ze mi sie nie chce. Tez jade na wesele ale w czerwcu to mam jeszcze troche czasu. Musze rozejrzec sie za jakas sukienka.
  6. maja013

    Styczeń 2010

    Kropka czesc. Mamaski a powiedz co robisz ze tak schudlas mi jeszcze zostało 4 kg zebym miala tyle co przed ciaza i nie wiem czy to zgubię a tobie sie udalo zgubic tyle kg.
  7. Mieszkam pod Poznaniem. Manenka tak mamy podobnie tylko twoje przedszkole troche wieksze, wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia dla corki. To faktycznie imprezy ci si posypaly.
  8. Devachan fajne okreslenie "Michasia" jako jajko niespodziankę - to w takim razie ja o swoim szkrabie tez powinnam tak mówić ;) Doladnie, wiesz u nas to naprawde byl szok jeszcze jakos nie moge sie pozbierac, a tu trzeba wszystko zaczac od poczatku .
  9. maja013

    Styczeń 2010

    A powiedzcie kochane jakie mleko dajecie swoim maluszkom.
  10. Mam 39 lat Syna Dawida 19lat, córke Julkę 13 i Michasia jajko niespodziankę 3 miesiace. Manenka u nas własnie przestało padać wyszło słonko ale wieje troche, też zabieram sie za obiad.
  11. maja013

    Styczeń 2010

    Margolcia widzę że ty to masz ladne przedszkole , gratulacje. Wiecie dziewczyny moja córka mi troche pomaga bardzo lubi jeżdzic z malym na spacery ale moj syn to juz ma zupelnie swoj swiat i swoje zycie takze on niechetnie pomaga wrecz jest zrazony do dzieci jak widzi ze Michas tak duzo płacze. Tez juz nie moge sie doczekac kiedy przejde na butle bo mysle sobie ze w koncu przespie cala noc, probowalam mu juz dawac bebiko, bebilon i nic nie chce pic takze mam duzy problem wiec moze jak wprowadze nowe pokarmy jakos sie przestawi.
  12. maja013

    Styczeń 2010

    Madziaaa moj synek idzie spac o 20 po kapieli i karmieniu, potem sie budzi kolo północy, a potem to juz co 3 godziny, a twoj Michaś.
  13. maja013

    Styczeń 2010

    Dziewczyny wasze dzieciaczki super, Paola wiem ze synka boli brzuch ze tak sie wygina chociaz musze powiedziec ze dzisiaj jakby troche lepiej, a powiedz mi jeszcze kochana ty juz dajesz malej do jedzenia jabłko i marchewke myslalam ze to dopiero od 4 miesiaca sie daje, bo tez bym chetnie mu cos innego podawala w ciagu dnia jak tak malo pije mleka. Zycze zdrowka twojej malutkiej kruszynce. Katarzynko ten prezent caly czas mnie przeraza. A ty tez juz podajesz malemy inne pokarmy.
  14. maja013

    Styczeń 2010

    Witam kochane moj Michaś jak sie urodził wazył 3380 po 6 tygodniach wazyl juz 5230, ostatnio 6100, i teraz zaczeły sie problemy bardzo malo w dzien je (karmie piersia) jedynie w nocy je ładnie. W ciagu dnia przystawiony do piersi pije jakies 2 min i zaczyna sie potwornie wyginac i plakac i na tym konczy sie jedzenie, lekarka powiedziala ze to chyba nie kolki bo jest na nie za stary ze kolki sa do 3 miesiaca. Sama nie wiem co mu jest chyba zrobie przeswietlenia brzuszka jak nie minie mu to na dniach.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...