magkwi

Kobieta, 32 lata, Ambrożów

Ostatnie posty użytkownika
magkwi

Re: Konkurs "Jak twoje dziecko aktywnie spędza czas?"

Moja 16 miesięczna córeczka jest bardzo aktywnym dzieckiem i ciągle jest w ruchu. Dla niej dzień bez wyjścia na dwór nie istnieje nie ważne jaka pogoda za oknem. Najchętniej jeździ na swoim różowym rowerku ale teraz przy zimnie i wietrze pozostają tylko spacery. A i tam znajdzie sobie zabawę chociażby grzebanie patykiem w piaskownicy w której po deszczach się zrobiło błotko...ale taka zabawa najfajniejsza;)

magkwi

Re: Kubek niekapek - jaki najlepszy?

Kubek wprowadziłam w 6 miesiącu przy rozszerzaniu diety, bo córeczka jest karmiona piersią do tej pory ma 13 miesięcy. Mimo, że kupowałam kubki niekapki różnych firm i z twardymi i miękkimi ustnikami i z żadnego nie umiał się napić, a picie ze szklanki czy kubka treningowego kończyło się zamoczeniem jej i wszystkiego wkoło. Ostatnio miałyśmy okazję przetestować kubek ze słomką AVENT SC 760/00. Powiem, że byłam sceptycznie nastawiona po naszych wcześniejszych doświadczeniach z kubkami, ale bardzo się pomyliłam. Córeczka w jedno popołudnie załapała o co chodzi, na początku się zakrztusiła, ale potem już doszła do wprawy i wreszcie umie pić:) Kubek ładny, dzięki rurce córeczka nie musi go przechylać aby się napić, nie przecieka, a dodatkowo ma fajną nakrętkę której się nie zdejmuje ale przekręca przez co nam nie ginie. Nam bardzo podpasował ten kubek i jesteśmy z niego bardzo zadowolone.

magkwi

Re: Konkurs "Minka Miesiąca - Lipiec 2015"

Każda mama biorąca udział w konkursie ma wyprawkę dla dziecka nawet malutkiego a mamy mające dzieci dwuletnie i roczne mogą być w ciąży i im bardziej przyda się wyprawka dla kolejnego dziecka niż tym które mają małe dzieci.

magkwi

Re: Konkurs "My sleepy cloud"

Poduszka dla małego dziecka powinna być przede wszystkim wygodna. Nie powinna być zbyt miękka aby dziecko się nie udusiło ani zbyt wysoka żeby nie obciążało kręgosłupa za bardzo. Małe dzieci wg ekspertów powinny spać na poduszce dopiero od ukończenia co najmniej 2 roku życia. Sama mam 10 miesięczną córeczkę, która zawsze spała bez poduszki. Ale zauważyłam, że od jakiegoś czasu nie mogła spać budziła się często a u nas w łóżku gdy tylko przytuliła się do poduszki zaraz smacznie spała. Kupiłam jej więc poduszkę taką nie dużą nie wysoką na 2 cm i od tamtej pory smacznie sobie sypia:) Zawsze się do niej przytuli oprócz tego że do swojego misia jeszcze i ma słodkie sny:).

magkwi

Re: Konkurs "KATAREK PLUS"

Wie o tym Zuzia i wie Arek,
jak męczący jest katarek.
Gdy nam ciągle nos zatyka,
dobry humor szybko znika.
Ale mama "dobra rada"
katar zwalczyć nam pomaga.
Swoje sztuczki zastosuje
i katarek zniweluje.
Wtedy Zuzia, także Arek
mogą bawić się wspaniale.
Bo gdy noska nie zatyka,
dziecko sobie fajnie fika:)