Skocz do zawartości
Forum

magdamagdalena441

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    W-wa

Osiągnięcia magdamagdalena441

0

Reputacja

  1. Córcia chora, niestety po nietrafionym antybiotyku dostała okropnej wysypki. Lekarz od razu powiedział: emolienty! Wykąpałam córcię w Emotopic 3w1, następnie natłuściłam skórę i już następnego dnia wysypka znacznie się zmniejszyła, a co najważniejsze nie swędziała już tak mocno córci skóra. Emotopic 3w1 świetnie sprawdza się w codziennej pielęgnacji, jak również w nagłej potrzebie. Dzięki jego aż trzem zastosowaniom zapewnia naprawdę skuteczną i długotrwałą ochronę wrażliwej skóry maluszka. Emotopic 3w1 to produkt numer jeden na naszej półce.
  2. Z problemami skórnymi córeczki borykamy się mniej więcej od pierwszego miesiąca życia. Wtedy też lekarz powiedział nam o atopowym zapaleniu skóry, którego objawy nasilały się dodatkowo przy skazie białkowej. Sprawdziliśmy wiele kosmetyków dostępnych na rynku, mniej lub bardziej skutecznych. A przyznać trzeba, że doświadczenie w tej dziedzinie mamy! Z serii Emotopic mieliśmy okazję sprawdzić emulsję do kąpieli, której z czystym sumieniem możemy wystawić 5+, dlatego też tak chętnie zgłosiłyśmy się z córą do przetestowania nowości od Emotopic, czyli preparatu 3w1. Emotopic 3w1 oceniam naprawdę pozytywnie. Przede wszystkim ze względu na jego właściwości lecznicze dla skóry. Dosłownie lecznicze, bo bardzo szybko pomógł skórze mojej córeczki. Nie tylko zniwelował podrażnienia i suchość skóry, ale praktycznie w ogóle pozbył się problemu atopowego zapalenia skóry. Córcia przestała się drapać i w końcu zaczęła spokojnie spać. Właśnie świąd był u nas największym problemem. Córa potrafiła drapać się nawet do krwi, a takiemu maluszkowi nie da się wytłumaczyć, by tego nie robił. Ponadto Emotopic 3w1 świetnie się wchłania, pozostawia delikatną warstwę ochronną na skórze. A co najważniejsze działa na długo. Po raz pierwszy w ciągu dnia nie musiałam dodatkowo natłuszczać skóry córeczki. Emotopic 3w1 to świetna konsystencja, dobrze rozprowadza się zarówno w przypadku przygotowywania kąpieli, jak bezpośrednio na skórze jako preparat natłuszczający. Jego zapach jest bardzo delikatny, neutralny, w zasadzie jakby go w ogóle nie było. A to bardzo ważne jest w kosmetykach do pielęgnacji dla niemowląt. Jego główny składnik to emolienty, czyli składnik najbardziej poszukiwany w kosmetykach dla dzieci. A swoje właściwości przeciwświądowe zawdzięcza dwóm naturalnym olejom. Taki skład wśród naszych kosmetyków lubię najbardziej. To, co szczególnie mnie urzekło w tym preparacie to jego wielozadaniowość. Przetestowaliśmy go naprawdę na różne sposoby. Po pierwsze do mycia ciała. Skutecznie myje, nawilża i pozostawia skórę miękką i miłą w dotyku. Po drugie w kąpieli. Muszę przyznać, że taka kąpiel to prawdziwy rarytas. Skóra córki była wyjątkowo nawilżona, miękka i gładka. Po takiej kąpieli nie musiałam już dodatkowo natłuszczać delikatnej skóry córeczki. Po kilku takich kąpielach podrażnienia znacząco się zmniejszyły, a świąd ustępował. Jednak prawdziwą niespodziankę zrobił mi Emotopic, jako preparat natłuszczający. Świetnie się rozprowadza, a przyznam, że z tym miałam problem z wieloma innymi kosmetykami. Dodatkowo szybko się wchłania i mimo, że to preparat natłuszczający to skóra nie jest tłusta, a nawilżona. Co więcej Emotopic 3w1 miałam okazję przetestować również i ja. Często mam problem z egzemą, głownie na dłoniach. Sporo proszków, płynów czy mydeł, nie uczula. Szorstkość, swędzenie i nieestetyczny wygląd to moja największa bolączka. Dodatkowo warunki atmosferyczne czy sezon grzewczy w domu nie ułatwiał mi walki z egzemą. Emotopic zrobił to nie tylko skutecznie, ale również szybko. Emotopic 3w1 świetnie sprawdził się nie tylko w trzech różnych zastosowaniach, ale również na skórze dziecięcej i dorosłej. Muszę przyznać, że właśnie takiego kosmetyku w naszej łazience nam brakowało! O ile córcia nie powie mi, jak się czuje po zastosowaniu Emotopic, a mogę tylko wyciągać wnioski poprzez obserwację. O tyle w tym przypadku mogę sama stwierdzić, że Emotopic nie tylko nawilża i chroni skórę, ale faktycznie działa leczniczo. Łagodzi podrażnienie, świąd i suchość skóry. Po tak szerokim spektrum działania nie pozostaje nic innego jak wystawić pozytywną opinię. Jeszcze nigdy tak szybko nie udało nam się uporać ze zmianami skórnymi zarówno u córki, jak i u mamy. Test Emotopic 3w1 odbył się w doskonałym dla nas momencie, kiedy zmiany wyjątkowo się nasiliły. Teraz wiem, że w końcu znalazłam idealny preparat o wielu zastosowaniach i właściwościach. Emotopic 3w1 zostaje w naszej łazience na dłużej. Emotopic 3w1 to również wydajność. Duże opakowanie mimo codziennego stosowania wystarcza na długo. A jakość zdecydowanie idzie w parze z ceną. Preparat Emotopic 3w1 zdobył moje serce i zaufanie, a przede wszystkim zapewnił bezpieczeństwo naszej skórze.
  3. Naszym najskuteczniejszym sposobem jest właśnie otulanie. Córcia zasypiała blisko mamy w ramionach, a odkładana do łóżeczka od razu się budziła i płakała. Świetnym sposobem okazało się otulanie córci, ale nie kocykiem czy rożkiem. Otóż w domu mama chodzi w koszulce taty, dużej, szerokiej, bardzo wygodnej. Taka koszulka przesiąknięta zapachem mamy to najlepszy otulacz. Córcia otulona koszulką mamy, uspokajała się i spokojnie zasypiała. A po odłożeniu jej do łóżeczka dalej spała błogim snem. Dzieciątko czule otulone, czując zapach mamy mogło poczuć się bezpiecznie, dzięki czemu od razu się uspokajała. Jest to też świetny sposób na uspokojenie, gdy mamy akurat nie ma w domu, a maluszek chciałby właśnie mamy. Wówczas otulony zapachem mamy nie będzie tak tęsknił i pozwoli się ukołysać do snu. Otulanie ciepłem i zapachem mamy to nasz najskuteczniejszy sposób na uspokojenie płaczącej córeńki.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...