Skocz do zawartości
Forum

magdak136

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    śląsk

Osiągnięcia magdak136

0

Reputacja

  1. anetko dziekuje.... jestem jestem ale teraz ostatnoi nie miałam czsu na nic/// witam w goracy dzien i uciekam niestety,dzis jedziemy na pysznosci pieczonki ,mniam mniam,,,,
  2. witam was ..prosząc o głosy odemnie poszły 3
  3. Margaretka83magdak136mała zdrowieje.. A to dobrze,bo nic gorszego jak chore dziecko,no chyba,ze mąż głosik odemnie masz rację gorszy mąż..he he
  4. Madz_aMWiecie co już nie wiem co mam zrobic .. Prosiłam go żeby dał nam wiecej czasu chociaż o tydzień .. ale gość jest uparty i powiedział koniec miesiaca i koniec. :( szukam caly czas .. uparłam sie to znajde .. ;p A co do imprezy to wybawiłam się .. super było .. wspólczuję ludzie nie mają serca
  5. dziewczyny jestem i żyje..he he he u nas pomalutku wszystko wraca do normy,mała zdrowieje.. a u Was u la la dużo tego
  6. Margaretka83Cześć magdak136 my się nie znamy-Gośka jestem.Mam na Śląsku koleżankę i rodzinę w Bytomiu.Widzę,ze córeczka Ci się rozchorowała,zatem duuuuzo zdrówka życzę :)A ja wkurzona tak bardzo,ze aż mi się nie chce o tym pisać !!!!!! tak już wiem znamy... Daj spokój koszmar,najpierw antyb.doustnie jeszcze gorzej gorączka 39 teraz zastrzyki i widzę poprawę.. A co tam u Was nie tak czemu zła jesteś
  7. hej ja znowu z doskoku małej trochę przeszło ale cały ten tydzień był szalony,tem. ciągle miała teraz zastrzyki,,,brrr ale będzie ok witam wszystkie dziewczyny które jeszcze nieznam,ja teraz jestem zupełnie w tyle co u Was i pewnie już nie doczytam pa pa
  8. ale mnie ten tydzień dziewczyny zmarnował na chwilkę do was zaglądnełam tylko,ale z małą już lepiej chyba...poczytam wszystko w wolnej chwili a teraz pozdrawiam Was
  9. kwiatuszek9876Madza napewno sięm uda i moze bedziecie miec coś lepszego niż to co teraz macie , powodzenia i ja tego życzę..
  10. ale naklikane stron... nie doczytam chyba więc narazie tylko miłej nocki
  11. nikizwitam:):)jestem tu nowa i be=ardzo mi sie podoba ten portal:):)mam nadzieje ze mnie przyjniecie do swojego grona:):)pozdrawiam:):) witam serdecznie a jedzonko mniam mniam
  12. pulus2008Mi tez juz się kończą pomysły na obiady :((( Chociaż moi panowie ( z wyjątkiem synka :)) nie są wybredni i zjedzą wszystko :)) to najważniejsze że jedzą wszystko.. u mnie mąż raczej wybredny..he he he chude mięsko itd...
  13. Oj zgadzam się z Wami,może coś pozytywnego.. Właśnie gotuję obiadek ale ciągle mi brakuje pomysłów na coś nowego i sprawdzonego
  14. Witajcie nie zdąrzę was naczytać bo moja mała marudna,dostała antybiotyk i zobaczymy czy przejdzie..
×
×
  • Dodaj nową pozycję...