Skocz do zawartości
Forum

madziuleczka1985

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    LUBACZÓW

Osiągnięcia madziuleczka1985

0

Reputacja

  1. Klimatyzacja powinna być czyszczona regularnie i to przed czekaniem aż zaczną się roznosić paskudne zapachy po aucie. Natomiast w pozbyciu się wszelkich innych zapachów pomoże Ci firma zajmująca się car detailingiem, na pewno masz takie w swojej okolicy. Jeśli są dobrzy wszelkie zapachy na 100% znikną.
  2. Mój Patryś w zeszłym roku podczas zabaw na placu zabaw odszedł i poszedł sobie, pani relacjonowała iż dobrze że inne dzieci jej powiedziały bo zrobił to kiedy jedna z dziewczynek zjeżdżając ze zjeżdzalni coś sobie naruszyła i zaczęla płakać, pani do niej podeszła, a wtedy tez mój smyk czmyk i poszedł sobie. Całe szczęście w tym wszystkim, że poszedł do przedszkola do sali położyć się bo był zmęczony. Aczkolwiek gdyby tylko chciał mógłby bez problemu wyjść z terenu przedszkola ponieważ nie jest przez nikogo nadzorowane. Powinny być odgórne przepisy tzw normy, które każde przedszkole powinno spełniać i w nich właśnie powinien być zawarty zapis o tym że teren przedszkola powinien być zamknięty, nadzorowany przez czas kiedy są w nim dzieci, ale mamy kraj jaki mamy.
  3. Kurcze zachowanie tej pani przedszkolanki to jakaś porażka. Nasz syn też od tego roku poszedł do przeszkola. Bałam się że Panie mogą mieć z nim problemy ze względu na mocny charakter i duży temperament, ale żadna ani razu do tej pory nic złego nie powiedziała. Raz jak Patryk wrócił do domu i powiedział że bił dzieci to następnego dnia zapytałam Panią o tą sytuację, ale Pani spokojnie wyjaśniła mi że chciał jakąś zabawkę którą inne dziecko się bawiło i uderzył chłopczyka. Ale: nie dostałam od niej żadnego pouczenia, nie powiedziała złego słowa na Patryka. Powiedziała że narazie muszą dzieci dobrze poznać i że jedne są spokojniesze inne nie ale powoli wszystkie się dotrą. Więc jeśli tylko zauważysz u siebie że zachowanie pani jest nie fair od razu zalecałabym rozmowę z dyrekcją bo z doświadczenia znajomych wiem że rozmowy z Paniami na niewiele się zdają.
  4. A ja chcę o te KAZAR FOOTWEAR ale muszę najpierw przymierzyć czy będą ok
  5. ja dziś planuję obejrzeć to się wypowiem
  6. Mój kochany synek ma okres przedrzeźniania się i tak sobie ubzdurał żeby sobie z babci zartować i np słyszy ze babcia idzie i mówi "babka idzie, babka idzie...." ja go od razu stopuję i mówie "Patryk!!!!" a on na to "babki z piasku, babki z piasku..." i uśmiech
  7. Nasz maluch od początku chodził w Bartkach, Antylopach i Ecco i jakoś nic z tego nie wynikło bo nasz synio ma płaskostopie :(
  8. Nie wiem jakimi lakierami robi dana kosmetyczka ja robię sobie Nail Harmony Gelish, dużo czytałam zanim cokolwiek zakupiłam i myślę że to trafny wybór, bo kolorów do wyboru jest sporo i efekt o wiele lepszy niż się spodziewałam. Wszystkim się podoba bo paznokcie błyszcza jak lustereczko, a szczególnie ładnie wygląda kolor czerwony. Robiłam paru koleżankom i teśćiowej i żadna tez nie zauwazyła zeby paznokcie były słabsze. Ważne żeby po zdjęciu lakieru płytkę ładnie wypolerować i nawilżyć to następnego dnia wg mnie paznokcie wyglądają jak gdyby nigdy nic.
  9. Daffodil tak chodzi o lakiery hybdydowe. Zestaw startowy sprawiłam sobie ponad roku temu teraz tylko dokupuje jakies lakiery na bieżąco i moja płytka się nie zniszczyła a wręcz przeciwnie w końcu mogę mieć długie paznokcie, bo wcześniej co coś porobiłam to mi się łamały, a teraz i w domu sprzątam i na sklepie i na działce często nawet bez rękawiczek coś robię a paznokcie się nie łamią. Ale to tylko moja opinia i odczucia bo słyszałam również sporo negatywnych opini, aczkolwiek jest dużo firm oferujących lakiery hybrydowe, niektore super tanie a nie wiadomo jak działają na płytkę. Niektóre kosmetyczki nie zmywają też lakierów zmywaczami dostosowanymi do danej marki bo są one dosyć drogie, słyszałam nawet o spiłowywaniu lakieru i inne historie. Ja robię sobie sama przynajmniej wiem że zrobię sobie dobrze i jestem zadowolona :)))
  10. Daisy chciałam looknąć co zakupiłas ale otwiera sie stronka ale pisze ze nie znaleziono produktu
  11. u mnie to samo co u Daffodil jedynie przy mokrych mam szansę żeby je rozczesać, później szkoda próbować :)
  12. Moje na szczęście są naprawdę mocne, ale to głównie dzięki temu że maluję je lakierami termoutwardzalnymi, wiamomo płytka jest wtedy dodatkowo utwardzona więc nie mają się jak łamać :))))
  13. mój syn ma ostatnio okres przedrzeźniania się i tak sobie ubzdurał żeby sobie z babci zartować i np słyszy ze babcia idzie i mówi "babka idzie, babka idzie...." ja go od razu stopuję i mówie "Patryk!!!!" a on na to "babki z piasku, babki z piasku..." i uśmiech :P
  14. na szczęście nie mam masz pomarańczowe buty?
  15. kręcone pianka do włosów czy żel?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...