madzia8404

Kobieta, 35 lat, Zambrów

Ostatnie posty użytkownika
madzia8404

Re: Konkurs "Trolle"

Oto moja młodsza Trolinka Olinka z fryzurą i minką na ,, trola"

madzia8404

Re: Konkurs "Trolle"

Oto moja młodsza Trolinka Olinka z fryzurką i minką na trola.

madzia8404

Re: Konkurs "Opalanie z Floslek"

Wakacje marzeń -ja i moje kochanie, plus dwa małe szkraby na gorącym i tropikalnym Mauritiusie. Obowiązkowo smarujemy nasze blade ciała kremami i olejkami z filtrem oraz cieszymy się tym beztroskim czasem. Tak to jest nasza przygody życia. Kapelusze na głowach, słodkie mango w ustach a z oddali słychać tylko szum wodospadu.

madzia8404

Re: Konkurs "Hity Mother&Baby 2015"

Produkt przyjazny dziecku- zdecydowanie nr 17- mleko modyfikowane Enfamil Premium. Niestety w trzeciej ciąży nie miałm mleka, Enfamil poleciła mi koleżanka. Teraz ja mogę polecić innym mamom. Dzięki Enfamil Ola jako niemowlę nie wiedział co to kolka, wzdęcia, ból brzuszka, biegunka czy zaparcia. Mleko to jest do dziś dobrze przez nią tolerowane. Jest to także smaczna baza do innych posiłków jak budynie czy też naleśniki. Mleko ma lekko waniliowy smak, który przypadł do gustu mojej córci.
Natomiast za idealny i także sprawdzony przezemnie produkt przyjazny mamie uważam nr 3 czyli WAX HENNA maskę do włosów zniszczonych ciemnych - Pilomax. Dzięki niej mam teraz długie, mocne, zdrowe i lśniące włosy o jakich marzy każda kobieta. Trzy ciąże sprawiły, że moja czuprynka z miesiąca na miesiąc stawała się coraz rzadsza. Cieszę się , że natrafiłam na ten produkt a długo szukałam. Maseczka ta w 100% mnie usatysfakcjonowała i nie zamienię jej na inną.

madzia8404

Re: Konkurs "Dzwoneczek i bestia z Nibylandii"

Magdalena lat 6 uwielbia postać Cynki Dzwoneczka i jej fantastyczne przygody. Cynka to bardzo skromna istotka, więc Madzia postawiła na prostotę stroju. Strój podróżny dla Cynki to modne i wygodne zestawienie bluzeczki oraz spodenek. Całość zdobi duża torba w której Dzwoneczek schowa wszystkie potrzebne rzeczy np okulary przeciwsłoneczne czy też pomadkę. Idzie lato czas podróży , czy to mały czy to duży , z Cynką nikt się nie nudzi!

madzia8404

Re: Konkurs "Strażnicy miasta"

Wypowiedź mojej 6 letniej Madzi: ,, Prawdziwy przyjaciel to ten, który da połowę ostatniego cuksa i zawsze pamięta o moich urodzinach. Poznać go można po jego charakterze, nie może być samolubny i wredny tak jak ta zołza Gosia z mojego przedszkola"

madzia8404

Re: Konkurs "Minka Miesiąca - Maj 2015"

W maju w podlaskim pogoda dopisuje, ja tego faktu nie marnuje. Uśmiechem swym czaruje i wspólną zabawę proponuję. Minki mojej małej Mysi.

madzia8404

Re: Konkurs "Dobre buty - zdrowe nogi"

Małe stopy Oli buty porządne muszą mieć - to jest fakt, aby śmiało i bez przeszkód zwiedzać ten ciekawy świat. Aby Ola, gdy dorośnie but porządny na szpilki zamieniła i zgrabną stopą długo się cieszyła. A gdy szpilki jej się znudzą lub jej stopie nie posłużą to jest znak, że na domowe paputki przyszedł czas.

madzia8404

Re: Konkurs "Pinokio"

Oto nowoczesny Pinokio w czapce oraz spodenkach w kwiaty -podobno hit tego sezonu w wykonaniu mojej twórczej Madzi -lat prawie 6. Aby Pinokio nie był smutny Madzia dorysowała mu koleżankę Amelkę i teraz razem wesoło mogą iść przez świat.

madzia8404

Re: Konkurs "Mania, mała ogrodniczka"

Madzia lat prawie 6 to prawdziwa ogrodniczka. Uwielbia przyrodę oraz prace w ogrodzie-chętnie nam pomaga przy sadzeniu roślin oraz kwiatów. Zdjęcie przedstawia wymarzony ogród według Madzi z kolorowymi kwiatami oraz przyjaciółmi z którymi można grać w gumę. Dziewczynki na rysunku założyły skrzydła aby poczuć się jak prawdziwe ogrodowe motylki.

madzia8404

Re: Konkurs "Książeczki edukacyjne"

DZ- dzielna starsza siostra, która zawsze pomoże i służy radą
I-imponująca jak u nas ilość zabawek edukacyjnych, dźwiękowych, gry, puzzle, układanki, które moje dzieci uwielbiają.
E- efektywna obserwacja świata.U nas małą czasami przygląda się na komputer lub telewizor- niestety przy dużej rodzinie zawsze ktoś korzysta z tych sprzętów, potem zaskakuje nas nowościami w zachowaniu lub nowymi słówkami.Starsza córka ogląda bajkę a mała potrafi czasami naśladować tę postać z bajki.
C-ciekawe książeczki to podstawa, aby dziecko lepiej zrozumiało i poznało świat. Dla moich córek nie ma lepszej zabawki jak książeczka. Teraz mamy etap, że starsza czyta młodszej, wiec mama ma więcej czasu:)
K- kochający rodzice, którzy odpowiedzą nawet na najtrudniejsze pytania
O- otaczająca przyroda, która czasami sama wyjaśni więcej niż byśmy chcieli.Córki od małego uwielbiają wyjazdy na piknik oraz długie spacery.

madzia8404

Re: Konkurs "Miłość na szkle"

Ciąża to wyjątkowy czas dla kobiety, która powinna czuć wsparcie i miłość partnera. Wiem, że nie każda z nas miała tak dobrze, by całe 9 miesięcy poczuć się jak prawdziwa księżniczka. Cóż partner /mąż jest nam jednak potrzebny na wielu etapach naszego życia :) a podczas ciąży ukochanej kobiety powinien:
DZ- dzielnym być i znosić kaprysy żony, a przynajmniej starać się nie stwarzać nerwowych sytuacji
I- informować żonę o wszystkich ważnych sytuacjach z życia, aby potem nie było niemiłych niespodzianek, informacje przekazywać w sposób kulturalny i może czasem nieco żartobliwy
E- emanować pozytywną energią, tak bardzo potrzebną także po porodzie, aby żona uniknęła np. depresji poporodowej
C- ciekawie spędzać z żoną wolny czas, aby żona nie czuła się samotna i pozostawiona, np. wspólne wyjście do kina, na spacer, na zakupy- fajnie, aby kobieta poczuła, że jest ważniejsza od kumpli męża, a nawet najważniejsza:)
K- kochać żonę i tylko żonę !!! Oczy skierowane tylko na żonę, choć ciężarną to nadal naj......:)
O- otaczać żonę opieką i wsparciem, raz na jakiś czas fajnie obudzić się i poczuć zapach porannej zbożowej kawy zrobionej przez męża i zapach pysznego śniadanka.
Żona także powinna na wiele sposobów wspierać swojego partnera, gdyż rola przyszłego ojca także nie jest łatwa.Wydaje mi się, iż to oboje małżonkowie powinni sprawiać, aby czas ciąży był czasem miłych i wyjątkowych wspomnień.

madzia8404

Re: Konkurs "Jestem najsilniejszy"

Eryka lat 6 -nasza kuzynka:
Najsilniejsza jest moja babcia, bo zawsze sama dźwiga te ciężkie torby z chlebem i mięskiem.:)

madzia8404

Re: Konkurs "Jestem najsilniejszy"

Madzia lat 5:
Najsilniejszy jest byk, bo jak kogoś weźmie na rogi to już po nim, wszyscy przed nim uciekają i się go boją.

madzia8404

Re: Konkurs "Gwiazdy przeznaczenia"

Moja 5 letnia malarka Madzia postanowiła stworzyć trzy prace na których jest wróżka Madzia i obowiązkowo ukochany kot Edek. Madzia podczas malowania stanowczo stwierdziła, iż czarodziejka bez kota jest jak czar bez magii:)

madzia8404

Re: Konkurs "Kraina uważności"

Jako mama ćwiczę uważność z obiema moimi pociechami. Z młodszą córką poprzez zabawę klockami, układanie piramidek, układanie puzzli, czytanie książeczek, robienie teatrzyków z pacynkami, malowanie np.rękami oraz zabawę w kilkuminutowa ciszę. Ze starszą córką bawimy się zazwyczaj podczas wspólnych spacerów np.ilu widzisz panów, którzy noszą wąsy, ile pań nosi okulary, ile panów nosi teczki lub neseserki, czy widzisz panią w różowym płaszczyku itp. Mamy przy tym wiele zabawy i jednocześnie skupiamy uwagę na innych osobach. Od rana do godziny 15 (czas kiedy mąż wraca z pracy)nie włączamy telewizora, komputera, tabletu, jedynie odbieram rzadko dzwoniący w tych godzinach telefon. Te godziny wykorzystujemy skupiając uwagę na sobie, na otaczającym nas świecie roślin( córki powoli łapią bakcyla związanego z ogrodnictwem) i zwierząt i przede wszystkim na spokojnej rozmowie o tym co czujemy, o naszych lękach, (starsza córka boi się ostatnio bardzo modnych kościotrupów)rozmawiamy także o tym co nas złości, irytuje a także o jedzeniu oraz o rodzinie. Staram się także zwracać uwagę córkom, iż mówiąc do kogoś patrzymy na tę osobę a nie wodzimy wzrokiem po całym ciele lub odwracamy głowę.

madzia8404

Re: Konkurs ze Stewiarnia.pl

Nasze maluchy uwielbiają suszone owoce, które dajemy im zamiast słodyczy. W sezonie suszymy owoce z naszego działkowego mini sadu- śliwki, jabłka, morele, winogrona, czasami gruszki oraz kupne banany. Susz nadaje się także na kompoty, które dzieci uwielbiają. Jest to zdrowa przekąska bez konserwantów, która dodana do porannej porcji owsianki daje malcom energię na cały poranek.

madzia8404

Re: Konkurs "Skarby leśnych braci"

Magdalena lat 5 uwielbia wyprawy do lasu. W sezonie zbiera jadalne grzyby oraz jagody i poziomki. Na rysunku ulubieniec lasu-grzybek wraz ze ślimaczkiem Filipkiem w roli leśnych skarbów.

madzia8404

Re: Konkurs "Pulcinella"

Wróżka Magdalenka w samodzielnie wyciętych maskach teatralnych. Mama pomagała tylko robić dziurki na gumeczkę.To była świetna zabawa i ciekawie spędzony czas.

madzia8404

Re: Konkurs "Filmy Disney Junior na DVD"

Magdalena uwielbia prace ręczne z bibuły- to ulubione tworzywo plastyczne, wykorzystywane prawie do wszystkiego co wykonuje. Wczoraj Madzia zrobiła ulubioną swą postać -DZWONECZKA CYNKĘ.

madzia8404

Re: Konkurs "Filmy Disney Junior na DVD"

Magda uwielbia prace ręczne z bibuły- to ulubione tworzywo plastyczne, wykorzystywane prawie do wszystkiego co wykonuje. Wczoraj Madzia zrobiła ulubioną swą postać -DZWONECZKA CYNKĘ.