Skocz do zawartości
Forum

madzia8404

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Zambrów

Osiągnięcia madzia8404

0

Reputacja

  1. No nie kolejna fotka, mam już dość :) Aleksandra, 2 miesiące.
  2. No nie kolejna fotka, mam już dość:)
  3. madzia8404

    Konkurs "Trolle"

    Oto moja młodsza Trolinka Olinka z fryzurą i minką na ,, trola"
  4. madzia8404

    Konkurs "Trolle"

    Oto moja młodsza Trolinka Olinka z fryzurką i minką na trola.
  5. madzia8404

    Konkurs "Trolle"

    Moja Trolinka Magdalenka.
  6. Aleksandra - 1 roczek, czerwony balonik już pomalowała, teraz czas na domek z kartonu. Tylko na jaki kolor go pomalować?
  7. My już 2 lata jesteśmy z Enfamilem, mleko godne polecenia.
  8. Wakacje marzeń -ja i moje kochanie, plus dwa małe szkraby na gorącym i tropikalnym Mauritiusie. Obowiązkowo smarujemy nasze blade ciała kremami i olejkami z filtrem oraz cieszymy się tym beztroskim czasem. Tak to jest nasza przygody życia. Kapelusze na głowach, słodkie mango w ustach a z oddali słychać tylko szum wodospadu.
  9. Produkt przyjazny dziecku- zdecydowanie nr 17- mleko modyfikowane Enfamil Premium. Niestety w trzeciej ciąży nie miałm mleka, Enfamil poleciła mi koleżanka. Teraz ja mogę polecić innym mamom. Dzięki Enfamil Ola jako niemowlę nie wiedział co to kolka, wzdęcia, ból brzuszka, biegunka czy zaparcia. Mleko to jest do dziś dobrze przez nią tolerowane. Jest to także smaczna baza do innych posiłków jak budynie czy też naleśniki. Mleko ma lekko waniliowy smak, który przypadł do gustu mojej córci. Natomiast za idealny i także sprawdzony przezemnie produkt przyjazny mamie uważam nr 3 czyli WAX HENNA maskę do włosów zniszczonych ciemnych - Pilomax. Dzięki niej mam teraz długie, mocne, zdrowe i lśniące włosy o jakich marzy każda kobieta. Trzy ciąże sprawiły, że moja czuprynka z miesiąca na miesiąc stawała się coraz rzadsza. Cieszę się , że natrafiłam na ten produkt a długo szukałam. Maseczka ta w 100% mnie usatysfakcjonowała i nie zamienię jej na inną.
  10. Magdalena lat 6 uwielbia postać Cynki Dzwoneczka i jej fantastyczne przygody. Cynka to bardzo skromna istotka, więc Madzia postawiła na prostotę stroju. Strój podróżny dla Cynki to modne i wygodne zestawienie bluzeczki oraz spodenek. Całość zdobi duża torba w której Dzwoneczek schowa wszystkie potrzebne rzeczy np okulary przeciwsłoneczne czy też pomadkę. Idzie lato czas podróży , czy to mały czy to duży , z Cynką nikt się nie nudzi!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...