Skocz do zawartości
Forum

Madzia16772

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Opole

Osiągnięcia Madzia16772

0

Reputacja

  1. Chyba tak zrobię Rysia ze pójdę jeszcze raz. Robiłam betę na początku jak mi się spóźnial tydzień i nic nie wyszło. Ale dziękuję za odpowiedź :-)
  2. A miała któraś z Was kiedyś tak że okres się zatrzymał i nie wrócił po luteinie? Zastanawiam się co może być przyczyną.. Witamy Karola :-)
  3. Rysia zaskoczę Cię bo nie przyszła :-( Mimo że od brania luteiny minęło już ok 2 tygodni :-( No ale cierpliwie jeszcze poczekam.
  4. Daru myślę że swoimi postami skutecznie dodałaś Nam wszystkim otuchy i powera do działania :-)
  5. @ jeszcze nie przyszła ale dziś ostatni raz będę ją brała :-) Poza tym to wszystko dobrze :-)
  6. Już jestem dziewczynki :-) Nadmiar pracy i raportów nie pozwolił mi się wcześniej odezwać. Więc jest ok, dostałam luteine na wywołanie @ i zobaczymy. Zmieniła mi jeszcze inofem na inofolic combi i kazała czekać na @ i sprawdzać czy będzie już regularnie. Przyczyny żadnej nie podała. Ale generalnie jest dobrze
  7. Dam Wam oczywiście znać dziewczynki co u gina w środę wieczorem. Iwa odnośnie kosmetyków, to ja uważam że podstawą jest dobra pielęgnacja skóry, bez tego nic nie będzie na niej ładnie wyglądało. No ale ja mam suchą skórę, więc jest mi łatwiej z makijażem niż dziewczyną z tłustą ;-) Iwa poczytaj sobie na necie o hydrobazie z Paese. Bardzo dobrze się sprawdza pod makijaż, pielęgnuje skórę i w dodatku nie zapycha :-)
  8. Nie robiłam już testu Rysia bo po badaniu krwi odpuscilam. Idę do gin w środę zobaczymy o co chodzi :-) Miaa trzymamy również kciuki i też jestem ciekawa Twoich objawów :-)
  9. Dziewczynki u mnie dziś 48 dc :-/ @ jeszcze nie przyszła więc czekam i zastanawiam się czemu się zatrzymał.
  10. Ja majówkę mam wolną, ale nigdzie się nie wybieram w tym roku :-) niestety hehe U mnie oczywiście @ nie przyszła jeszcze, ale teraz na spokojnie jej wyczekuje i nie mogę się doczekać jej końca żeby zacząć staranka na nowo :-D
  11. Rysia! Dziękuję! :-) Wytłumaczone pięknie! :-) już wszystko rozumiem! :-D
  12. A Rysia że tak zapytam luteine w jakim celu bierzecie? :-) :-) pytam bo może czegoś nowego się dowiem :-D
  13. No i może zacznę mierzyć temp :-) tak mnie zainspirowałyście :-D
  14. Zastanawiam się kiedy przyjdzie @ hehe ale poczekam Przykro mi było ale już przechodzi :-) Sama nie wiem co dalej. Myślę że inofem x2 i Castangus x2 No o staranka max co 3 dni
×
×
  • Dodaj nową pozycję...