Skocz do zawartości
Forum

Madzia1314

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Warszawa

Osiągnięcia Madzia1314

0

Reputacja

  1. Madzia1314

    Maj 2012

    Cześć dziewczyny :) mnie też nie było kilka dni, ale dopiero dzisiaj wróciłam ze szpitala. Niestety trafiłam pod na stół pod nóż. Miałam usuwane kamienie w woreczku żółciowym. marjaneczka suknia, bukiet i fryzura superowskie :) Lucy wszystkiego najlepszego dla Emilki z okazji 10 miesięcy :) gratulacje za nowe postępy:) Emilia wyrazy współczucia z powodu kolejnego pogrzebu :( aaska i Emilia zgadzam się z Lucy, nie ma co się przejmować ludzkim gadaniem i plotami, gadaja bzdury bo zazdroszczą! A u nas też mały sukces gdyż Dawid w końcu zaczął trochę gaworzyć. Mówi już ba-ba aba-ba, ta-pa itp...:)
  2. Madzia1314

    Maj 2012

    Mały miał badany słuch w szpitalu i tam było wszystko ok. Teraz tez mi się wydaję że słyszy gdyż reaguję na nasze polecenia, ale pójście do laryngologa to dobry pomysł. Lekarz sprawdzi a jemu to nic nie zaszkodzi :) Emilia spoko napewno się nie obrażę, nie ma o co, a każdy pomysł z radą jest cenny :) marjaneczka brawa dla Amelki :) Lucy cały czas trzymamy kciuki :) i oby drugie wyniki badań były lepsze A dzisiaj mojej córce coś odbiło, gdyż jak zawsze uwielbia się kąpać, tak dzisiaj zrobiła nam histerię, że ona nie chce i nawet nie chciała wejść do wanny
  3. Madzia1314

    Maj 2012

    Cześć Dziewczyny :) Lucy powodzenia :)Trzymamy z dzieciaczkami kciuki :) A jeśli chodzi o kaszki to u nas też nie am problemu, je wszystkie smaki i rodzaję :) Dziewczyny a mam pytanko dajecie już swoim dzieciaczkom jogurty naturalne? Bo się właśnie zastanawiam, czy mogę mu dawać, bo jak ja jem to aż oczka mu się świecą. Dawałam mu takie jogurty z bobovity dla niemowląt, ale one są słodkie, a nie chciałabym przyzwyczajać małego do słodkiego. A jeśli chodzi o logopedę to byłam na jednej wizycie i jak narazie stwierdziła że nie ma nic niepokojącego gdyż jakieś samogłoski wydaję ( takie jak aaa, ap, py) i kazała czekać do skończenia 10 miesiąca. Jak do tego czasu nie będzie gaworzył sylabami to mam się zgłosić ponownie. I niestety jak dotąd cały czas nie gaworzy.:(
  4. Madzia1314

    Maj 2012

    Hej dziewczyny :) dawno mnie nie było, ale najpierw wyjechaliśmy na dwa tygodnie do teściów, aby się nacieszyli wnukami (gdyż ich nie widzieli więcej niż pół roku), a my abyśmy mogli pojeździć na nartach:). Nio a od marca wróciłam do pracy.:) aaska ja również uważam, że nie ma co brać ślubu dla świętego spokoju albo bo ksiądz tak sugeruję. Ślub powinno się brać tylko wtedy gdy się tego chce, a nie bo każą lub sugerują. Lucy teściową olewaj i się nią nie przejmuj. A twoja Emilka to na pewno taka jest po Tobie, po prostu od urodzenia laską jest :) Mój Dawid to jest kawał chłopa - gdyż waży już 11 kilo ima 79cm wzrostu Emilia zazdroszczę ci takiej mamy i teściowej, że tak chętnie opiekują się Twoimi dziećmi. Ja niby rodziców mam blisko siebie, ale jeśli chodzi o zostawianie dzieci to nie są zbyt chętni. Dla nich najlepiej jest jak wnuki przyjdą na pół godzinki i sobie pójdą. A mama to wogóle jak weźmie np Dawida na ręce to zaraz go oddaję dziadkowi, no bo Ona nie ma siły (tak ciągle się tłumaczy) Mamalina gratuluję drugiego dzidziusia:) widzę że będzie podobna różnica wieku ja u mnie :)
  5. Madzia1314

    Maj 2012

    Cześć dziewczyny :) Emilia jak zakupy...mam nadzieję że udane :) Gosiaczek gratuluję ząbka nio i zdrówka życzę, oby te choróbsko sobie jak najszybciej poszło... Lucy podziwiam Cię tyle rzeczy ogarniać na raz :) A my dzisiaj byliśmy na badaniach kontrolnych i mój klocek waży już 10,5 kg i ma 77 cm :), a i dostaliśmy skierowanie do logopedy z tego powodu że mały jeszcze nie gaworzy. A nio i ta pogoda mnie dobija ja chcę albo wiosny albo zimy a nie takie nie wiadomo co...wszędzie tylko chlapa :(
  6. Madzia1314

    Maj 2012

    Cześć dziewczyny :) ja ostatnio też ie mogę na nic znaleść czasu, nieraz udawało mi się Was trochę poczytać ale o napisaniu czegoś nie było mowy:( kasiek współczuję i dużo cierpliwości życzę i oby ząbki jak najszybciej wyszły a malutka zaczęła normalnie spać ... aaska gratulację dla Filipka :) i powodzenia podczas następnego egzaminu na prawko :) A u mnie weekend minął na przyjmowaniu gości i imprezowaniu gdyż moja córka miała swoje 2 urodzinki :) dziewczyny ale ten czas leci...nio a z nowych osiągnięć Dawida to zaczął robić pierwsze kroczki przy łóżku lub fotelu :) A nio i podziwiam wasze maluchy jak gaworzą gdyż mój leniuch w ogóle nie chce gadać
  7. Madzia1314

    Maj 2012

    Emilia wszystkiego najlepszego dla Twojego Michałka :) jejku ale ten czas leci...ja też mam wrażenie jak bym to nie dawno była w ciąży z Wiką a to już lada moment dwa lata Kasiek współczuję nocek, oby jak najszybciej wróciły do normy :)
  8. Madzia1314

    Maj 2012

    Witam w Nowym Roku :) Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku zyczymy Wam, Waszym Rodzinom i Dzieciaczkom!!!!! oby ten rok był jeszcze lepszy od poprzedniego!!!! Lucy to super że impreza się udała a malutka tak dzielnie przespała noc :) współczuję powrotu do pracy, mnie to czeka za dwa miesiące :( A my sylwestra też spędziliśmy w domku tak na spokojnie. Dawid północ słodko przespał, żadne huki fajerwerki go nie obudziły, natomiast z Wiktorią tak ładnie nie było. Ją nie obudziły huki tylko światła z fajerwerków (nawet zasłonięte rolety nie pomogły). A i nawet dzieciaczki dały pospać do 8.30 - jak nigdy byłam w szoku:)
  9. Madzia1314

    Maj 2012

    Cześć Dziewczyny :) Wow aż się sama buzia śmieję jak się czyta o nowych osiągnięciach tych naszych szkrabów :) Gratulację dla nich :) U nas też nocki ostatnio nie przespane ale mam nadzieję że to tylko ze względu na chorobę, gdyż Dawid znowu załapał wirusowe zapalenie oskrzeli i tak mu siadło na krtań że w ogóle nie ma głosu :( A u nas z nowych osiągnięć to Dawid sam zaczął siadać, też całkiem nieźle idzie mu z raczkowaniem. Potrafi przejść już cały pokój, nio i najchętniej by się podnosił, tylko że jak się podniesie to zaraz pada gdy nogi się mu jeszcze chwieją. A Wiktoria coraz więcej zaczyna gadać, i nie wiadomo z skąd nauczyła się skarżyć. Jak ja jej nie chce czegoś dać to idzie do M. i mówi "mama nie" albo "mama ała", i na odwrót jak M nie chce spełnić jej życzenia to idzie poskarżyć się do mnie :)
  10. Madzia1314

    Maj 2012

    Dziewczyny i ja również pragnę Wam, Waszym Drugim Połówką i Pociechą życzyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia dużo zdrowia szczęścia i radości nio i oczywiście mnóstwa prezentów :) Emilka to super że z Hanulą już jest ok. i że jesteście już w domku :)
  11. Madzia1314

    Maj 2012

    hej hej my też żyjemy :) na szczęście z dzieciaczkami już lepiej, robię im 2xdziennie nebulizację i chyba to pomaga, jutro idziemy na kontrol. Za to dzisiaj coś mnie zaczyna łapać, nos zapchany i gardło boli...czy my wyjdziemy kiedyś z tych wirusów:( no nic ale się nie daję, końska dawka leków wzięta więc mam nadzieję że szybko przejdzie Emilia Ty też się kuruj i oby jak najszybciej Ci przeszło... kasiek super ale Lenka rośnie :) Duża z niej dziewczyna :) A jeśli chodzi o Święta to u mnie tylko połowa prezentów pokupowana i mieszkanie posprzątane, a wszystko inne czeka w kolejce :)Dobrze że tylko piekę ciasta i lepię pierogi, to się wyrobię, resztę robi mama i inni :)
  12. Madzia1314

    Maj 2012

    hej dziewczyny o bony...porażka aby ochrzcić dziecko tyle nerwów trzeba znieść - współczuję Kasiek zdrówka życzę Twojej mamie, oby jak najszybciej wróciła do zdrowia, porażka z tym wychowawczym
  13. Madzia1314

    Maj 2012

    hej hej Kasiek dzielną masz tą małą - tak szybko się uczy...:) Emilia mam nadzieję że Hania da Ci się wyspać... Lucy współczuję Teściowej...oby ta Ich przeprowadzka jak najdłużej trwała do nas też zima zawitała... a u nas znowu zawitał wirus, dzisiaj do dzieciaków przyszedł lekarz i okazało się, że Dawid ma zapalenie oskrzeli a Wiki na szczęście jak na razie objawy wirusowe. Nocki na szczęście już lepiej, można powiedzieć że wróciły do normy czyli jedna pobudka na jedzonko, bo ostatnio też świrował budził się o 2 i nie spał do 3.30-4.00 Aaa...i zapomnieliśmy się pochwalić, że w końcu mamy pierwszy ząbek :)
  14. Madzia1314

    Maj 2012

    Lucy no to super, może w końcu Emilka zacznie pić na całego z butelki :) Co do odkurzacza lub innych takich urządzeń to pamiętam jak moja starsza córka na początku się przy nich uspakajała a później się bała. I można powiedzieć że boła się do tej pory, dopiero od miesiąca mogę przy niej odkurzać. A u mnie Dawid zaczął robić mostki, podnosi swoją dupkę, rączki, opiera się trochę na główce i robi mostek :), nio i zaczyna podwijać nogi i się huśtać tak jak by chciał zacząć raczkować
  15. Madzia1314

    Maj 2012

    Lucy gratulację dla twojej córci za nowe umiejętności...widać postanowiła nadrobić swoje zaległości :) Marjaneczka superrr...zdolna ta Twoja Amelka i jaka słodka:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...