Skocz do zawartości
Forum

Lola1322

Użytkownik
  • Postów

    6
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Nędza

Osiągnięcia Lola1322

0

Reputacja

  1. https://allegro.pl/oferta/koszula-do-karmienia-i-szlafrok-w-zestawie-gran-l-7871229239?utm_medium=app_share&utm_source=facebook. Ja taka koszule będę kupować.. Mi to obojętnie gdzie będziemy pisać
  2. https://allegro.pl/oferta/koszula-do-karmienia-i-szlafrok-w-zestawie-gran-l-7871229239?utm_medium=app_share&utm_source=facebook. Ja taka koszule będę kupować.. Mi to obojętnie gdzie będziemy pisać
  3. Ale się rozpisalscie.. Mnie od pon głowa boli jak weszłam w latarnie... Ja mam już strach przed porodem.. Teraz chce sie zabrać za wyprawkę cos już kupić.. Super brzuszki macie mój nie jest taki ładny
  4. Ja możliwe że będę mieć cc zobaczmy jutro co mi powie neurolog ostanio gorzej się czuję Boję się sn i że dojdzie do problemów neregulicznych i te vacum mnie przeraża że znów będzie
  5. Carrie super że maluch walczy.. Trzymam kciuki mocno żeby było jak najlepiej... Ja musze ogarniać wyprawkę bo nie mam nic.. A zamówiłam pieluchy wielo razowe.. I dalej w kropce
  6. Miałam też problem żeby córka piła wodę dawałam smakowa ale skład minie już odrzucal.. Wkurzylam się bo teściowa też jej dawała soki.. A zęby masakra. Kupiłam wodę dawałam truskawki, cytryne, był ryk nie chciała pić jakoś jej prze gadałam miała 3 lata wtedy widzi że wszyscy pijemy wodę to zaczęła jakość pić. owszem wypije sok czy kompot ale więcej wody.. Jest ryk jak woda jest nie gazowana.. Od czasu do czasu kupuje sok czy Kubuś wotter..
  7. Ja robiłam 23 tygodniu krzywa cukrowa
  8. Jak moi byli chorzy piłam herbatę z miodem i cytryna. I nie złapalo mnie. A miałm w planach izolatke zrobić mu
  9. Mój mało gdzieś wychodzi z kumplami ale za to z bratem często lubią sobie wypic i posiedzieć to niech siedzą. Ja czsekem też idę sobie gdzieś... Chcę do grudnia zrobić wyprawkę żeby mieć już wszystko. Tylko już sama niewiem co Taki koc zamówiłam dla małego
  10. Przykro mi.. Niewiem co napisać łyzy leca trzymaj się
  11. Hej jestem po wizycie wszystko ok.. Na żylaki przepisała mi tabletki nie są aż takie straszne.. Krzywa cukrowa wyszła dobrze czego się obawiałam możliwe że będę mieć cc.. Usg dziś nie było
  12. Winogrono jem od czasu do czasu teraz jem jabłka z biedronki zielone Jutro mam wizytę.. Z waga to u mie ciężko zejść z waga nawet po porodzie i za dużo nie mogę przytyć mną spora nadwagę i to też na zdrowiu odbija
  13. justa31 8 kg... Niechce przytyć 20 kg znów :/
  14. Kurcze a mi wyskoczymy żylaki w miejscu imtymnyn dobrze ze mam wizytę we wtorek.. Mam obawy co do wagi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...