Skocz do zawartości
Forum

kropka010

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    WĄGRODNO 29 59-243 Ruja

Osiągnięcia kropka010

0

Reputacja

  1. Strasznie dziękuje i bardzo z dziewczynkami się cieszymy
  2. Moje młodsze dziecie oglądając telewizje nagle zapragnęło mieć białą tiulową spódniczkę aby tańczyć przed telewizorem, a że takowej nie posiadałyśmy rozpoczął się lament i rozpacz...i wtedy z pomocą przyszła starsza siostra, która długo nie myśląc przytachała wszystkie mozliwe reklamówki znajdujące się w domu i zabrała się do pracy. Po około godzinie malutka przyszła do mnie rozpromieniona i powiedziała ... ,,Zobacz mamo Julka mi uszyła spódniczkę,, Spódniczka u małej zajmuje od dłuższego czasu honorowe miejsce w garderobie :) bo jak mówi jest piękna, szeleszcząca i co najważniejsze ... to prezent od siostry, swoją drogą nigdy, ale to nigdy nie wpadłabym na pomysł wymyślenia czegoś takiego :)
  3. Jestem ,,mama idealna i nieidealna... Od kiedy mam moje małe dzieci zmieniłam nastawienie i stwierdziłam, że wcale nie muszę być perfekcyjna...idealna...moge byc ,,nieidealna,, ale szczęśliwa Myślę teraz co muszę zrobić uwzględniając w tym moje małe dzieci. Próbuje jakoś to połączyć.Chciałam, aby miały takie wspomnienia, które będą im się kojarzyły z domem, dzieciństwem, szczęściem i mamą mającą dla nich zawsze czas. By było coś, co przypomni klimat i wyjątkowość tego szczególnego czasu.Uważam, że kluczem do szczęścia dzieci, a także nas rodziców jest tak naprawdę sztuka zrezygnowania z własnego perfekcjonizmu. Gdy sobie i rodzinie odpuścimy , odnajdziemy radość w codzienności, nawet tej szarej i burej, a w deszczowy dzień stwierdzimy, że w naszym domu świeci najpiękniejsze ze slońc. Nie trzeba być mamą idealną aby odnaleźć szczęście..... A jak trzeba to ze starszymi w błotku można się wytarzać :) podobno na cerę doskonale działa,i a ile radości....gdy mama wyskakuje z wyprasowanej , sztywnej bluzki i tapla się z dziećmi w błocie...albo tańczy po pokoju z mopem ku zdziwieniu najmłodszego członka rodziny…..Bo dzieckiem jest się przez całe zycie
  4. kropka010

    Konkurs "Otulacze"

    "Miłością jest... przemierzanie pokoju w nocy, aby kołysanką i ciepłymi słowami utulić ciebie płaczącą wtedy, kiedy całe moje ja woła o sen..." Wypisalam sobie to wielkimi słowami na scianie nad łózeczkiem mojej córeczki.Napis ten pomaga mi znalezc cierpliwosc w niewyspaniu. Bo dano mi w zyciu wiele milosci i nie widze powodu, zeby odmawiac tego mojemu dziecku. Jak uspakajam moją córeczkę....hmm :) miłością...noszę tą moją Milenkę na rękach, tulę bardzo mocno do siebie, kołyszę kiedy tego potrzebuje i nawet w nocy śpi na moim brzuchu. Poza moim brzuchem, który jest najlepszym sposobem na sen ponieważ jest mięciutki, cieplutki i do tego z odgłosem bijącego serca, otulacz bardzo pomógłby nam w spokojnym zaśnięciu .Kładę moją córeczkę na brzuch,otulam kocykiem, głaskam jej miękkie włoski, od czasu do czasu dotykając jej gładkiej skóry na policzkach oraz na nosku. W tle słychać słodkie kołysanki, śpiewane głosem tak ciepłym, iż mam wrażenie jakby ten śpiew dotykał każdej cząstki mojego serca. Malutka spogląda na mnie odpływającymi powoli oczyma. Dostrzegam w nich bezgraniczną miłość i oddanie. Tonę w jej pełnym ciepła spojrzeniu, a moje matczyne serce rozświetla niewyobrażalne szczęście! Ta chwila rekompensuje wszelkie trudności i poświęcenia związane z macierzyństwem, z którymi zmierzam się każdego dnia…
  5. A ja bardzo gratuluje wszystkim mamom. Dziewczyny nie ma po co się dąsać i kłócić. Przecież wszyscy nie mogą wygrać. W końcu redakcja się wścieknie na wasz jad i nie będzie organizowała nam konursów. Na paretingu wziełam mnóstwo razy udział i tylko raz jedyny kiedyś wygrałam z czego bardzo się cieszę, a teraz też nie wygrałam i co ? swiat sie nie kończy i co ? mam redakcje zmieszać z błotem bo spodobały jej się inne zdjęcie...nie moje. WESOŁYCH ŚWIĄT wam wszystkim życzę....spokojnych, bez nerwów z mnóstwem wygranych :)
  6. Zabawy pełne miłości spowite beztroską nutą dziecięcej radośći :)
  7. Również dostałam meila. Bardzo dziękuję i strasznie się cieszę :)
  8. Dziewczyny czy któras dostała juz swoja nagrode?
  9. Na polanie pośród lasu tam gdzie nikt nie liczy czasu stoi malusieńki domek z drewna w domku mieszka król, królowa i królewna. Przy domku nad strumyczkiem niebieściutkim usiadł szpak na skraju budki, wygwizdując ptasie nutki. A świerszcz woła głosem cienkim....... Szpaczku, szpaczku....głośniej, głośniej.... Niechaj trele twej piosenki słyszą wszyscy na polanie.... zaraz też słoneczko wstanie.... Słoneczko, słoneczko, słoneczko.... Wstawaj kochana gwiazdeczko, nie żałuj nam swych promyków masz ich przecież bez liku. Słoneczko więc szybciutko wstało i do pracy się zabrało Swe rękawki podkasało i świat w żółci malowało Malowało, malowało.... Później wszystko podziwiało Do dzieci się uśmiechało Promykami im ciałka smyrało, złote włosy im czesało Vitaminę D dawało i za chmurką się schowało. A królewna Milenka po trawie pełnej rosy biegała Wesoło śpiewając, uśmiechy wszystkim rozdawała Kwiatki kolorowe we włoski wpinała i do szpaczka rączką pomachała.... A co to ? Milenko, Milenko.... Szpaczek wyśpiewuje.. Mamusia dla ciebie pyszny obiadek szykuje Milenko, Milenko.... Chodź tu moja kochana panienko.. Dziś na obiad są ziemniaczki, jajko i surówka to jesst pomysł doskonały...bo to daje dużo zdrówka i uśmiechu na dzien cały. Bo królena chce być siłaczem więc zjada wszystko i nie płacze :)
  10. kropka010 Moja córeczka Milenka (1,5r) wie Co zrobić, aby zdrowym być Na przykład dużo wody pić. Jeść owoce i warzywa To na cerę dobrze wpływa. Dużo biegać, dużo ćwiczyć Aby więcej już nie przytyć. Zjadać jabłko i marchewkę Aby ładną mieć sylwetkę. Zdrowe życie, lepsze życie Chociaż wcale nie wierzycie To naprawdę fajna rzecz Tato przestań więc oglądać mecz Wstań i zrób przysiadów trochę Ruch to zdrowie, ruch to zdrowie Każdy przecież Ci to powie. Machamy rękami, ruszamy głowami I dzięki temu dobrze się miewamy! Bądź aktywny , jedz owoce A zdobędziesz super moce Bo energia rzecz wspaniała Że tak powiem – doskonała. Na rowerkach wodnych przygoda wspaniała a że jestem jeszcze bardzo mała to mój tatuś pedałował z chęcią bym mu pomogła gdybym tylki pedałów dosięgnąć mogła Ale za dwa lata ja wam pokaże z jaką szybkością jezioro przemierze :)
  11. Julka 5 lat i ostatnie kwiatki znalezione w parku
  12. Moja córeczka wie Co zrobić, aby zdrowym być Na przykład dużo wody pić. Jeść owoce i warzywa To na cerę dobrze wpływa. Dużo biegać, dużo ćwiczyć Aby więcej już nie przytyć. Zjadać jabłko i marchewkę Aby ładną mieć sylwetkę. Zdrowe życie, lepsze życie Chociaż wcale nie wierzycie To naprawdę fajna rzecz Tato przestań więc oglądać mecz Wstań i zrób przysiadów trochę Ruch to zdrowie, ruch to zdrowie Każdy przecież Ci to powie. Machamy rękami, ruszamy głowami I dzięki temu dobrze się miewamy! Bądź aktywny , jedz owoce A zdobędziesz super moce Bo energia rzecz wspaniała Że tak powiem – doskonała. Na rowerkach wodnych przygoda wspaniała a że jestem jeszcze bardzo mała to mój tatuś pedałował z chęcią bym mu pomogła gdybym tylki pedałów dosięgnąć mogła Ale za dwa lata ja wam pokaże z jaką szybkością jezioro przemierze :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...