kontraaa

Kobieta, 0 lat

Ostatnie posty użytkownika
kontraaa

Re: Wakacje rodzinne czy bez dzieci?

Ja zazwyczaj wyjeżdżam z dzieciakami ;). Pamiętam jak raz z mężem wybraliśmy się na wycieczkę na weekend i zostawiliśmy naszych brzdąców pod opieką babci. Miałam wyrzuty sumienia i tęskniłam.
Teraz staramy się wynajmować cały domek i planować wakacje razem. Szczególnie, że dzieci nie są już takie małe (5 i 7 lat). W tym roku postanowiliśmy razem ze znajomymi wynająć domki nad morzem w letnisku Rowy nieopodal Słowińskiego Parku Narodowego. Myślę, że będzie fajnie ;)

kontraaa

Re: Miasta Polski - za co lubimy?

Ja uwielbiam miejscowości nadmorskie :) Polecam wczasy w Międzyzdrojach. Miasto jest naprawdę piękne o światowym klimacie. Fakt, że taki wyjazd nie należy do najtańszych ale moim zdaniem warto.

kontraaa

Re: Gdzie warto wybrać się na wakacje??

A może nasze Polskie morze? :) Na wakacjach cenię przede wszystkim spokojny wypoczynek i maksimum komfortu dlatego wybieram raczej kameralne miejsca. Ze wszystkich nadmorskich miejscowości do gustu chyba najbardziej przypadła mi Łeba. Ma swój specyficzny klimat, Dostęp do morze, dwóch dużych jezior. Plaże są bardzo szerokie i piaszczyste. Wybór noclegów w Łebie jest bardzo szeroki dlatego łatwo znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

kontraaa

Re: Depilacja

Ja chodze do kosmetyczki na wosk ;)

kontraaa

Re: Skakanka

Moim zdaniem to świetne ćwiczenie.

kontraaa

Re: Hula-hop

Ćwiczyłam ale szczerze mówiąc nie widzą rezultatów.

kontraaa

Re: Królik

Ja mam i moim zdaniem bardzo fajne zwierzątko ;) Chociaż raczej nie dla dzieci.