Skocz do zawartości
Forum

Klaudia1608

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Warszawa

Osiągnięcia Klaudia1608

0

Reputacja

  1. hej, pierwszego i drugiego syna szczepilam zapraszam na odcinek ..kilka moich uwag co do szczepien :)
  2. Czesc dziewczyny:) jestem mama 2 synow. Jeden bedzie mial 5 lat, a drugi niedlugo skonczy 9 miesiecy. Pierwszy zabek u pierwszego wszyszedl jak mial 8 i pol miesiaca. Natomiast drugi synek pierwszego zabka mial jak skonczyl 5 miesiecy i tydzien, po tygodniu wychodzily mu nastepne. Karmilam go 7 miesiecy - mial 4 zeby w tym czasie. Sam odstawil piers i nie chcial juz mleka Zawsze myslama ze ciezko bedzie sie karmilo dziecko z zebami, zawsze zwralama uwage na to zeby dobrze chwycil. Czasem mnie ugryzl. Ale rzadko . Pozdrawiam Was a przy okazji zapraszam na moj kanal na yb, mam kilka filmikow o przebytej cesarce i o odchudzaniu np jeden z nich moja metamorfoza :)
  3. hej, jestem po 2 cesarkach. Pierwsze 2 tygodnie sa ciezkie. Staralam sie nie dzwigac, duzo odpoczywalam, oszczedzalam sie. Po miesiacu bylo ok. po 3 miesiacach zaczelam normalnie cwiczyc A to moja przemiana po porodzie :)
  4. hej :) ja sobie z tym poradzilam, schudlam 22 kg w przeciagu 8 m-cy po porodzie. Jestem juz po 2 cesarce. Bylo ciezko zapraszam na mojego vloga na yb. Tutakj filmik z moja metamorfoza, w polowie filmu sa zdjecia :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...