Skocz do zawartości
Forum

kicia1987

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Kraków

Osiągnięcia kicia1987

0

Reputacja

  1. kicia1987

    Majóweczki 2016

    dziewczyny w 20 tygodniu ile ważą wasze dzieciaczki ? ja dziś mam 20w2d i na usg pokazało 380 gram i stwierdził że w normie ale więcej to niż średnia, ale niby ok ... ile ważyły wasze w 20 tygodniu ???
  2. kicia1987

    Majóweczki 2016

    Dziewczyny chorujące na Hashimoto napiszcie jak często robicie badania na TSH zwłaszcza teraz w ciąży, czy raz w miesiącu zupełnie wystarczy? wiem, że w ciąży TSH nie powinno przekraczać 1,5 a co jeśli przekroczy?
  3. kicia1987

    Majóweczki 2016

    Ja się staram jeść tak jak do tej pory czyli dużo warzyw i owoców, normalne pieczywo ale nie jem mięsa bo jestem wegetarianką :) A jakie macie ciśnienie ? Ja dziś mierzyłam i wyszło 114/66 puls 91, nie wiem czy to ok czy już za niskie ?
  4. kicia1987

    Majóweczki 2016

    Cześć dziewczyny :) jestem tu nowa :) jestem w 7 tygodniu, ostatnia @ 18.08.2015 a termin na 24.05, mam Hashimoto i jak widzę po wpisach jest nas więcej z tą chorobą. W zeszłym roku miałam puste jajo dlatego teraz jestem przerażona i szczęśliwa jednocześnie :) na USG w zeszły czwartek było już słuchać bicie serduszka a zarodek miał zaledwie 3 mm
  5. Witam :) właśnie dołączyłam do forum, jestem w 7 tygodniu ciąży (termin na maj 2016), mam nadzieję że znajdę tu bratnie dusze :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...