Skocz do zawartości
Forum

Kati662

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Kalisz

Osiągnięcia Kati662

0

Reputacja

  1. Mam dziewczyny taka nadzieję bo to wcześniak i dziś wyszłam ze szpitala i chyba bardzo się boję po prostu. Chyba dziś nie usnę z tego wszystkiego;)
  2. Moja mała głównie jest na sztucznym mleku. Boję się że coś jest nie tak, ale poczekam do jutra może zrobi jednak kupkę
  3. Kochane doradzcie:* Dziś wróciłam z córką ze szpitala. Ostatnia jej kupka była dziś nad ranem. Wcześniej robiła co chwilę. Mam się czym martwić? Co ile takie maleństwa robią kupkę? Nie pamiętam jak to już było z pierwszą córka
  4. Może to dziwne ale mnie ty i nikt nie woła na karmienie. Karmią butelka mówią że i tak jest ciężko, że z piersi pewnie nie da rady. A jak dadzą mi do sali dziecko to wtedy będzie żebym karmiła a wtedy to już nie będzie pewnie czym itd
  5. Malutka jeść za bardzo nie chce trochę mnie to martwi bo mogłaby załapać. Mnie boli bardzo krocze a głównie odbyt eh niby położna mówiła że było po starym nacieciu ale pewnie poszło też dalej... I twarz mam całą w kropkach od tego parcia;) wyglądam strasznie Przesyłam wam ciocie zdjęcie;)
  6. Kochane moje 27.12 g.23.55 przyszła na świat moja Joasia:* Po wczorajszej wizycie u ginekologa odeszły wody i zaczął się poród. Było ciężko niestety ale dałam radę... Mała urodziła się w 35tc jest wcześniakiem i leży w inkubatorze. Oddycha sama. Każda modlitwa się kochane przyda. Będziemy w kontakcie:* 6 dziewczynka co heh
  7. Wiary, co góry przenosi, nadziei, która nie gaśnie, miłości w każdej ilości od Bożej Dzieciny. Wesołych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia :*
  8. Moniulla moje gratulacje córka duża silna fajny prezent na święta he Babeczqa ja wizytę mam po świętach i też jestem ciekawa czy coś tam się dzieje bo ból rzeczywiście jak na okres i to całkiem spory i takimi jakby skurczami
  9. Wizytę mam 27.12 może jakoś dotrwam heh;)
  10. Hej dziewczyny ;) Mam takie pytanie zaraz 35tc a ja mam takie bóle w podbrzuszu jak na okres. Też takie miałyście? Biorę już luteine codziennie od początku ciąży. Może duphaston by pomógł Ogólnie pewnie nie ma co się przejmować tymi bólami bo to powoli chyba już czas na takie rzeczy jak mówicie?
  11. ~Agata magda Egoistyczna będę i napisze ze chciałabym żebyśmy wszystkie rodziły w połowie stycznia :) bo ja mam termin na koniec i nie chce zostać na forum sama ostatnia :( bo kto mnie wtedy wesprze i pocieszy ? :( Heh nie martw się sama nie zostaniesz ;) ja mam termin na 31.01 ale będę miała gdzieś w 3 tyg stycznia CC więc są i kobitki z końca miesiąca. Chyba powoli mam komplet wszystkiego nareszcie he 27.12 wizyta i wyznaczy termin CC Moniula z tymi objawami to różnie ale fajnie by było mieć maleństwo na święta w domku w sumie ;)
  12. Moniula 3mamy kciuki żeby wszystko było dobrze. Widzę wszystkie powoli się rozkładamy heh U mnie swędzenie skóry szczególnie dłonie stopy. Lekarz kazał zrobić próby watrobowe. Możliwe że to cholestaza ciążowa. Czy któraś z Was ja miała? Po 15 wyniki zobaczymy aż się boję
  13. Zgaga. Coś strasznego potrafię usnąć i obudzić się z zwymiotować ;// Wszystko podchodzi mi do gardła ból straszny... Śpię prawie na siedząco a i tak to nic nie daje Heh nie jestem sama widzę. Kurczę te parę tyg tak zleci że szok. Tylko jeszcze do kupienia. A gdzie to czas żeby odpocząć bo przecież potem już tego nie będzie...
  14. Ja nie mam spakowane dosłownie nic ;( Też się muszę za to zabrać żeby do świąt było wszystko gotowe. We wtorek mam wizytę to może będę znała już termin CC i będę miała okazję wypytac lekarza o różne rzeczy
  15. Sofik po twoim opisie naszły mnie obawy. Jeśli CC będzie na ustalony dzień a wody odejdą wcześniej lub zaczną się skurcze to myślicie że jest szansa jeszcze na CC. Ja z lekarzem będę we wtorek o tym gadać bo wskazań do CC nie mam ale chce ze względu na bardzo ciężki poród sn za pierwszym razem.. Aż się boję co będzie jeśli coś się zacznie wcześniej
×
×
  • Dodaj nową pozycję...