Kati662

Kobieta, 30 lat, Kalisz

Ostatnie posty użytkownika
Kati662

Re: Ciąża zaraz po poronieniu

Kaja1982
Katie, to dopytaj na wszelki wypadek fizjoterapeuty o leżaczek.
Wojtek niestety jest zazdrosny, ma czasami żal, że nie poświęcam mu tyle czasu co wcześniej...Ale co zrobić,,,Karmie piersią, to trochę czasu zajmuje i w tym mnie nikt nie wyręczy...

Dlatego nie czuj się winna.
U mnie o tyle jest fajnie że mąż zajmuje się Lena zupełnie tak samo jak przed urodzeniem Joasi Dla tego Lenka tak tego nie odczuwa. Mają dobry kontakt więc to jest córeczka tatusia;) przyzwyczai się a z czasem może zacznie ci pomagać jak będzie mógł się z Michasiem trochę pobawić;)

Kati662

Kaja1982
Katie, jaka fajna Mała! Też się pytałam ostatnio o Ciebie. Współczuję kolek. Że starszym synem miałam problemy z napięciem, ćwiczenia pomogły. Unikajcie w miarę możliwości lezaczka- ja dopiero niedawno doczytałam, że źle wpływa na napięcie i integrację sensoryczna
Przy Michasia używam, ale bardzo krótko. Jak starsza córka? Pozdrawiam Cię gorąco

Kurczę to ci powiem że leżaczek u nas jest
Bardzo mi pomaga i mała lubi w nim siedzieć wtedy wszystko widzi i jest zainteresowana
Jest to w nie dużym myślę stopniu fizjoterapeuta ma ja dopiero zobaczyć i ocenić;)
Lenka dobrze nawet nie jest zazdrosna za bardzo heh
A u was jak tam ?

Kati662

Mama Julianka Bożka Nurkowanie i wiele innych dziewczyn które mnie pamiętają. Przede wszystko co u was? Mama Julianka pamietam ze znów raz sie nie udało a jak teraz u Ciebie? Jak się trzymasz?
Bożka pamiętam ostatnim razem to już w ciąży byłaś i mam nadzieję że nadal wszystko dobrze. Kiedy termin ?
Nurkowanie mam wielką nadzieję że ci się uda bardzo 3mam kciuki.
Urodziłam moja kruszynke 27.12 udzielałam się gdzieś do lutego potem chyba nastąpiła przerwa żeby móc się w końcu nacieszyć moim skarbem ;)
Uwierzyć że sie udało szczęśliwie donosić choć wcześniak.
Joasia rozwija się dobrze niestety męczą ja kolki;(
I mamy trochę problem ze wzmożony napięciem mięśniowym. Ale już zapisaliśmy się na cwiczenia.
Dziś mnie tak tchnęło i napisałam;)
Wszystkim wam życzę pozytywnych testów i bezproblemowych ciąż. Niestety nie zawsze się udaje ale co mnie trzymało przy "życiu " nadzieja bo mimo bólu jaki każda z nas musiała przejść to właśnie nadzieja trzymała nas przy życiu.
Człowiek wiedzie niby normalne życie zachodzi w ciążę, aż tu nagle taki szok. Strata ból pytania dlaczego ja... Ale niestety na tym polega życie. Czasami musimy dużo przejść żeby móc się potem cieszyć z tych cudownych dzieci które się rodzą;)
Całuski dla wszystkich cioć od Joasi:*

Kati662

Kaja1982
Wielkie dzięki, Dziewczyny! Załączam fotke

O jej jaki super chłopak:)))
Gratulacje bardzo się cieszę z waszego szczęścia zdrowia wam życzę

Kati662

Kaja1982
Taja-wspolczuje sytuacji. Obyś dobrze znosiła ciążę i mąż mógłby Cię jak najczęściej odwiedzać. Trzymaj się!

Tak,Katie,czekam na CC. Czop mi odpadł prawie 2 tyg temu, szyjka bardzo miękka, skurcze też coraz częściej,ale na tak poza tym cisza, więc może doczekam do planowanej daty..A wy jak się miewa cię? Jak starsza córka reaguje na Asię? Trzymajcie się ciepło!

Chyba dobrze zazdrosna raczej nie jest ;) wiadomo trochę jej się świąt zmienił ale mówi że będą Joasi byłoby u nas nudno heh
Kochane dzieciaczki będę płakać wracając do pracy ;(
System w Polsce powinien pozwolić matce do 3 lat być z dziećmi ale cóż poradzić pracować trzeba
To 3mam kciuki za Ciebie obyś wytrzymała kochana;)

Kati662

Cześć dziewcztny czytam was codziennie choć teraz czasu mniej, wiadomo przy dziecku mniej czasu. Choć moja Joasia jest na prawdę spokojna i taka kochana:))
Dziś może pierwszy raz wyjdziemy troszkę z domu.
Bardzo się cieszę jak czytam że któraś z Was zobaczyła 2 kreseczki bądź jest po wizycie i jest wszystko ok;)
Oby takich wieści coraz więcej. Wiem że trafiają tu nowe osoby i niestety trafiać będą ale dajmy im wsparcie bo warto wierzyć że się uda. Jesteśmy tego żywym przykładem. Pozdrawiamy ciocie ;))

Kati662

Kaja1982
Kati, super ze wszystko dobrze u Was. Udalo sie rozkrecic laktacje?

Pokarmu w piersiach już nie mam więc karmię mlekiem modyfikowanym. A Lenka ma niestety zapalenie oskrzeli więc trudno jej uczestniczyć w życiu Asi jak narazie. Ale mam nadzieję że za jakiś tydzień wszystko wróci do normy :)
Ogólnie zakochałam się w małej na zabój;))) teraz aż się martwię że te skarby rosną tak szybko
Trzeba mieć dziewczyny nadzieję, strata to takie piętno na całe życie ale co nam pozostaje. Trzeba wierzyć że się uda. Oby wszystkim staraczkom prędzej czy później się udało. I oby tych strat było mniej bo skala widzę jest ogromna:(

Kati662

Super dziewczyny oby więcej tych dwóch kresek u was!
Kaja mała ładnie je waga też powoli idzie w górę, zaraz osiągnie masę urodzeniową a potem to już tylko w górę;) jest grzeczna je co 3h to jakoś dajemy radę.
A ja czuje się różnie ale ból jest coraz mniejszy jutro położna zdejmie mi ostatnie szwy i czas wracać do życia;)
Oby się wszystko ładnie zagoiło

Kati662

Re: Styczniowe mamusie 2019

Mam dziewczyny taka nadzieję bo to wcześniak i dziś wyszłam ze szpitala i chyba bardzo się boję po prostu.
Chyba dziś nie usnę z tego wszystkiego;)

Kati662

Moja mała głównie jest na sztucznym mleku. Boję się że coś jest nie tak, ale poczekam do jutra może zrobi jednak kupkę

Kati662

Kochane doradzcie:*
Dziś wróciłam z córką ze szpitala. Ostatnia jej kupka była dziś nad ranem. Wcześniej robiła co chwilę. Mam się czym martwić? Co ile takie maleństwa robią kupkę?
Nie pamiętam jak to już było z pierwszą córka

Kati662

Kolola znam twoja historię i powiem Ci że tak silnej babki to nie widziałam;) wiem że szanse są różne ale trzeba wierzyć że się spełnią wasze marzenia. Będę się o to modlić
A wy dziewczyny proszę 3mać kciuki żebym ja i Panna Joanna dziś wyszły do domu;)) mam nadzieję oby wszystko się powiodło

Kati662

Kaja1982
Dziewczyny, witajcie w Nowym Roku. Spelnienia marzen!
Kati, jak sie czujecie z Joasia? Kiedy wychodzicie? Jak starsza corka to znosi?

Chyba dobrze mała już nie jest pod lampa. Wczoraj dążyła 2400 dziś 2420 i powiedziano nam że jak jutro będzie miała 20-30 więcej to nas wypuszcza. Oby bo już tęsknię za córka i mężem. Chociaż mąż codziennie przyjeżdża. Niestety córka nie może;( A po za tym jest też trochę chora. Ale doczekać się już nas nie może. A u Ciebie jak sytuacja jeszcze miesiąc prawda ?

Kati662

Kaja1982
Nurkowanie- super, ze wypoczywasz.
Katie- trzymaj sie, Kochana. Jak dadza Ci juz Joasie do siebie, to bedzie duzo latwiej
Ja mialam problem z laktacja po cc, walczylam, ale udalo sie rozkrecic. Asia ma nasilona zoltaczke czy taka fizjologiczna?

Na szczęście fizjologiczna. Nie wiem ile będzie trwać takie naświetlanie oby krótko. Wczoraj odłączyli kroplówkę z glukozą. Może coś się ruszy i ja wyjmą z inkubatora
Oby dziewczyny bo ja bardzo nie lubię szpitali i chce do domu ;(

Kati662

Mała dziś pod lampa dostała żółtaczki:( wiem że to takie niby normalne tym bardziej u wcześniaków ale boję się że to opóźni nasze wyjście...:( mega doła mam dziś
Co do karmienia robiłam wczoraj laktatorem 2 razy i strasznie mało było tej siary a sutki bolały strasznie. Jestem bardzo wrażliwa i nie wiem czy dam radę

Kati662

Kaja torbę lepiej spakować ja tylko dołożyłam parę rzeczy i jechaliśmy a tak musiałabym szukać i się denerwować. Pokarmu nie mam wczoraj odciagnęłam laktatorem może z 2ml to zaniosłam ale jest karmiona normalnie mlekiem i wypija naraz 20ml to myślę że nie jest źle. Ale nadal w inkubatorze jedynie mogłam ja wczoraj dotknąć. Z dnia na dzień wiem że będzie lepiej ale smutek wielki jest leżeć tak bez dziecka...

Kati662

Może to dziwne ale mnie ty i nikt nie woła na karmienie. Karmią butelka mówią że i tak jest ciężko, że z piersi pewnie nie da rady. A jak dadzą mi do sali dziecko to wtedy będzie żebym karmiła a wtedy to już nie będzie pewnie czym itd

Kati662

Kaja1982
Kati- sliczna! Ile wazy?odpoczywaj. A dlaczego nie zrobili Ci w koncu cc?

Byłam na wizycie okazało się rozwarcia 1.5cm miałam wytrzymać chociaż do 15.01 do kolejnej wizyta i potem od razu cc. Wody odeszły po godzinie szpikat skurcze itd mój lekarz dyżuru nie miał i musiałam naturalnie. W końcu to wcześniak to cc by mi nie zrobili
Waży 2620 więc waga jest ok;)

Kati662

Malutka jeść za bardzo nie chce trochę mnie to martwi bo mogłaby załapać. Mnie boli bardzo krocze a głównie odbyt eh niby położna mówiła że było po starym nacieciu ale pewnie poszło też dalej...
I twarz mam całą w kropkach od tego parcia;) wyglądam strasznie
Przesyłam wam ciocie zdjęcie;)

Kati662

Malutka jeść za bardzo nie chce trochę mnie to martwi bo mogłaby załapać. Mnie boli bardzo krocze a głównie odbyt eh niby położna mówiła że było po starym nacieciu ale pewnie poszło też dalej...
I twarz mam całą w kropkach od tego parcia;) wyglądam strasznie
Przesyłam wam ciocie zdjęcie

Kati662

Kochane moje 27.12 g.23.55 przyszła na świat moja Joasia:*
Po wczorajszej wizycie u ginekologa odeszły wody i zaczął się poród. Było ciężko niestety ale dałam radę...
Mała urodziła się w 35tc jest wcześniakiem i leży w inkubatorze. Oddycha sama. Każda modlitwa się kochane przyda. Będziemy w kontakcie:*
6 dziewczynka co heh

Kati662

Kochane moje 27.12 g.23.55 przyszła na świat moja Joasia:*
Po wczorajszej wizycie u ginekologa odeszły wody i zaczął się poród. Było ciężko niestety ale dałam radę...
Mała urodziła się w 35tc jest wcześniakiem i leży w inkubatorze. Oddycha sama. Każda modlitwa się kochane przyda. Będziemy w kontakcie:*

Kati662

Wiary, co góry przenosi, nadziei, która nie gaśnie, miłości w każdej ilości od Bożej Dzieciny. Wesołych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia :*

Kati662

Wiary, co góry przenosi, nadziei, która nie gaśnie, miłości w każdej ilości od Bożej Dzieciny. Wesołych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia A każdej z Was życzę aby kolejne święta były bardziej radosne już z malenstwem na rękach:*

Kati662

Moniulla moje gratulacje córka duża silna fajny prezent na święta he
Babeczqa ja wizytę mam po świętach i też jestem ciekawa czy coś tam się dzieje bo ból rzeczywiście jak na okres i to całkiem spory i takimi jakby skurczami

Kati662

Hej dziewczyny ;)
Mam takie pytanie zaraz 35tc a ja mam takie bóle w podbrzuszu jak na okres. Też takie miałyście?
Biorę już luteine codziennie od początku ciąży. Może duphaston by pomógł
Ogólnie pewnie nie ma co się przejmować tymi bólami bo to powoli chyba już czas na takie rzeczy jak mówicie?

Kati662

Ina
Kati ja wiem o czym mówisz bo 20.12 sama żegnałam się że swoim maluszkiem. Tamte święta były dla mnie okropne. Co prawda to było w 2014 roku, ale myślę o tym rok w rok mimo, iż kolejne Boże Narodzenie spędzaliśmy już z 2,5 miesięczną córeczką. Dzisiaj też byłam na wizycie z drżącym sercem, ale na szczęście wszystko ok. Już jestem umówiona na połówkowe a maluszek zaczyna mnie smyrkać.

To fajnie jak się czuje ruchy zawsze troszkę spokojniej...
Szkoda bo zawsze lubiłam święta Bożego Narodzenia;(
I ta choinka stoi taka nie ubrana... wtedy pamiętam bardzo mnie coś zabolało a wieczorem już krwawienie. Trzeba by nauczyć się z tym jakoś żyć chociaż dla tych naszych dzieci. A o moim Aniołku nigdy nie zapomnę:*

Kati662

Mario oby kochana. A tobie życzę żeby Nowy Rok był lepszy ;) może akurat wszystko się ładnie poukłada.
Cobra gratulacje oby tak dalej dziewczyny

Kati662

Wiem oczywiście ale i tak się strasznie boję. Liczę ruchy i ciągle myślę że może za mało się rusza czy coś;( mówię wam niby wszystko ok a w głowie pelno myśli. Chociaż co ja piszę wy też to przeżywacie niestety ;)

Kati662

Widzę że te święta to czas takich decyzji i postanowień. Mario może warto odpuścić starania a po prostu się nie zabezpieczać:) pomyśl choć każda decyzja będzie dobra bo ty ja podejmiesz. Bożka Justyna oby tak dalej i oby Nowy Rok przyniósł wam piękne zdrowe dzieci :*
Dla mnie to trudny okres. Rok temu 23.12 poroniłam a dziś jestem w 34tc. Wiem powinnam się cieszyć. Ale jak mąż dziś przywiózł choinkę to się totalnie rozkleiłam:( to chore żeby święta mi się tak źle kojarzyły. Ale nic na to nie poradzę nie umiem się cieszyć a tym bardziej że ciągle boję się o dziecko że coś się złego stanie...
Chyba trzeba przetrwać te parę tyg i liczyć że potem już będzie lepiej...

Kati662

~Agata magda
Egoistyczna będę i napisze ze chciałabym żebyśmy wszystkie rodziły w połowie stycznia :) bo ja mam termin na koniec i nie chce zostać na forum sama ostatnia :( bo kto mnie wtedy wesprze i pocieszy ? :(

Heh nie martw się sama nie zostaniesz ;) ja mam termin na 31.01 ale będę miała gdzieś w 3 tyg stycznia CC więc są i kobitki z końca miesiąca.
Chyba powoli mam komplet wszystkiego nareszcie he
27.12 wizyta i wyznaczy termin CC
Moniula z tymi objawami to różnie ale fajnie by było mieć maleństwo na święta w domku w sumie ;)

Kati662

Acard na wieczór żeby ewentualnie ciśnienie w dzień nie skakało- tak słyszałam od dziewczyn tutaj. A zastrzyk to jest naprawdę obojętnie ja brałam wieczorem bo wtedy człowiek mniej zabiegany może się położyć itd ;)

Kati662

Bożka ja to po prostu wiedziałam heh :) cieszę się razem z Tobą i teraz życzę tylko dużo zdrowia kochana

Kati662

Moniula 3mamy kciuki żeby wszystko było dobrze.
Widzę wszystkie powoli się rozkładamy heh
U mnie swędzenie skóry szczególnie dłonie stopy. Lekarz kazał zrobić próby watrobowe. Możliwe że to cholestaza ciążowa.
Czy któraś z Was ja miała?
Po 15 wyniki zobaczymy aż się boję

Kati662

Kaja1982
Katie, jesli Cie to pocieszy, ja cc znioslam bardzo dobrze. Po 8h wzielam prysznic i potem juz w miare normal funkcjonowalam.Tylko musialam uwazac, zeby nie dzwigac. Czulam sie dobrze. Nie robili mi lewatywy i wydaje mi sie, ze nie ma potrzeby.

I jak też tak zakładam że będzie wszystko dobrze. Czas pokaże;)
Chociaż psychicznie może będzie lepiej bo nie wyobrażam sobie tego bólu przy porodzie sn ;(
A ciekawe jak tam Siminga bo już dawno nic nie pisze

Kati662

Czas tak leci że szok. Staram się nie myśleć źle o cc. Wiem że może być różnie bo każda kobieta jest inna. Ale jestem dobrej myśli. Oby nie urodzić wcześniej to jakoś się ułoży heh;)
Oscenisept kupię bo przyda się od razu do pępka dziecka. Czy przed cc robią lewatywe też? Albo warto w domu ja sobie zrobić czy nie bardzo