Skocz do zawartości
Forum

katarzynka100

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Szwecja

Osiągnięcia katarzynka100

0

Reputacja

  1. Witam, moj synek ma znieksztalcona glowke. Zauwazylam to jak mial 3,5 miesiaca - wtedy znieksztalcenie bylo duze. Zaczelam ukladac go na drugim boczku i znieksztalcenie sie bardzo zmniejszylo. Jednak glowka nadal nie jest ladna, okragla. Do tego jakies 2 miesiace temu zauwazylam, ze powrot glowki do formy, jakby sie zatrzymal, choc nadal Maly ukladany jest wiecej na drugim boku. Duzo siedzi w ciagu dnia. Co jeszcze moge zrobic, by ksztalt glowki sie poprawil? Do ktorego miesiaca mozna jeszcze cos z tym zrobic? Z gory serdecznie dziekuje za odpowiedz. Pzdrawiam
  2. katarzynka100

    Szwecja

    Czesc Dziewczyny... Mam pytanko... Czy oddajac dziecko do przedszkola w Szwecji (roczne dziecko) trzeba cos trzymac w przedszkolu? Tzn. czy musi byc tam np. stroj przeciwdeszczowy, zapasowe ubranie.Wiem, ze musza byc pieluchy, ale co z miseczkami, sztuccami, jedzeniem. I wogole co tam u nich trzeba miec... Z gory wielkie dzieki za odpowiedzi :)
  3. A o wodzie mialam dopiero co... Kaszek niestety nie, choc przydaly by sie
  4. Ja nie mam takiej ankiety... :(
  5. Alexander - szukalismy imienia miedzynarodowego...
  6. Witam... Moj 7-miesieczny synek nagle stracil apetyt... Jadl juz kaszki, obiadki, owoce i uwielbial jesc... Teraz je dwie lyzeczki max i zaciska usteczka i za nic na swiecie nie chce wiecej... Caly czas karmie go piersia i ciagnie z ochota, wiec apetyt ma! Ostatnio mial 2 dni goraczki i nadal czekamy na zabki - czy to moglo spowodowac aktualna sytuacje? Prosze o rady co robic...
  7. Haha - fajnie... Ja chyba pojde jeszcze do sklepu i kupie inny niekapek. Podejme jeszcze probe. A w miedzy czasie bede go poila z kubeczka i lyzeczki...
  8. baniolekkatarzynka100Czesc Kobietki, moj 6-miesieczny synek nie chce pic z butelki... Karmie go piersia od poczatku... Urozmaicanie diety zaczelam jak mial 4,5 miesiaca. Jednak on wogole nie chce pic z butelki. Rozne smoczki, a nawet niekapek sa bezsilne - macie jakies rady? Jeśli Twój synek nie chce pić herbatki z butelki czy kubeczka, to może spróbuj napoić go łyżeczką (ja tak robiłam). Natomiast jeśli masz zamiar zakończyć karmienie piersią i chcesz żeby maluch zaczął pić mleko z butli to chyba musisz po prostu być cierpliwa i dalej próbować. Może nie odpowiada mu kształt smoczka, spróbuj z inną butelką. Może jest za mała dziurko w smoczku i picie leci bardzo pomału, dziecko wtedy sie denerwuje i nie chce ssać. Mam nadzieję, że Twój synek w końcu zaakceptuje butelkę :) powodzenia No chyba bede musiala sprobowac z lyzeczki, albo z normalnego kubka - on uwielbia trzymac kubek w buzi - probowal juz nie raz z moim! Tylko, ze to ogranicza mnie wtedy... No ale bede probowac tez z niekapkiem nadal... A wracam do pracy za 3 miesiace, wiec jeszcze troche czasu mam na uczenie Maluszka:) Trzymaj kciuki :)
  9. kasiulka 71katarzynka100kasiulka 71 Ja moją niunie karmię już 2 i pół roku piersią,też miałam takie problemy z podawaniem picia więc podawałam łyżeczką ale ten problem się skończył jak umiała sama siedzieć.Wtedy postanowiłam wrócić do tematu picia z butelki,początki były trudne ale wkońcu się przyzwyczaiła.Kupiłam smoczek silikonowy prosty taki który najbardziej przypomina pierś.Wytrwałości życzę.Czyli wyglada na to, ze wszystko dobrze poki co robie... Moj Maly wlasnie zaczal siedziec. I jak tylko zaczal siedziec stabilnie, to juz zaczyna wstawac - strasznie szybko mi sie wydaje... Ale silny chlopak jest:) Na wstawanie to raczej za wcześnie ale różnie dzieci się rozwijają.Moja chodziła mając 8 miesięcy,bez raczkowania.Teraz to nawet już liczy do 10 ale to zasługa starszych dzieci bo oni ją uczą liczyć,śpiewa parę piosenek i wogule całkiem inaczej się rozwija jak te starsze. Wlasnie wiem, ze jeszcze ma za slabe kosteczki na wstawanie, ale on strasznie sie pcha na nogi. Staram sie pozwalac mu czasem, obowiazkowo z "supportem". Nie za czesto... A moj maly uwielbia piosenki i ksiazeczki:) Dziekuje za odpowiedz!
  10. kasiulka 71katarzynka100Witam, jestem mama 6-miesiecznego Alexa. Od poczatku karmie go piersia. Zaczelam urozmawicac mu diete jak mial 4,5 miesiaca. Ale mam jeden problem... Maly wogole nie chce pic z butelki - dawalam juz rozne smoczki, probowalam tez niekapkka... Co robic? Ja moją niunie karmię już 2 i pół roku piersią,też miałam takie problemy z podawaniem picia więc podawałam łyżeczką ale ten problem się skończył jak umiała sama siedzieć.Wtedy postanowiłam wrócić do tematu picia z butelki,początki były trudne ale wkońcu się przyzwyczaiła.Kupiłam smoczek silikonowy prosty taki który najbardziej przypomina pierś.Wytrwałości życzę. Czyli wyglada na to, ze wszystko dobrze poki co robie... Moj Maly wlasnie zaczal siedziec. I jak tylko zaczal siedziec stabilnie, to juz zaczyna wstawac - strasznie szybko mi sie wydaje... Ale silny chlopak jest:)
  11. Czesc Kobietki, moj 6-miesieczny synek nie chce pic z butelki... Karmie go piersia od poczatku... Urozmaicanie diety zaczelam jak mial 4,5 miesiaca. Jednak on wogole nie chce pic z butelki. Rozne smoczki, a nawet niekapek sa bezsilne - macie jakies rady?
  12. Witam, jestem mama 6-miesiecznego Alexa. Od poczatku karmie go piersia. Zaczelam urozmawicac mu diete jak mial 4,5 miesiaca. Ale mam jeden problem... Maly wogole nie chce pic z butelki - dawalam juz rozne smoczki, probowalam tez niekapkka... Co robic?
  13. Czesc Dziewczyny, ja znow pisze po dlugiej nieobecnosci... Ale jak juz zagladam na parenting, to do Was obowiazkowo tez:)
  14. katarzynka100

    Szwecja

    Dzien dobry:) Udalo sie - 50ml, ale przez az pol godziny... Jeszcze sie nie zniechecam... Milego dnia
×
×
  • Dodaj nową pozycję...