Skocz do zawartości
Forum

kasiunia881

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Białystok

Osiągnięcia kasiunia881

0

Reputacja

  1. kasiunia881

    Konkurs "Trolle"

    Super zadanie - fryzury układanie :)
  2. Dlaczego warto karmić piersią? Otóż: :) Korzyści z karmienia piersią jest nie mało i można je wymieniać i będzie ciągle mało i mało i w odpowiedzi będzie czegoś brakowało :) Mleko mamy to najlepsza sprawa i jest to niemowlaka diety podstawa. Każdą mamę zachęcam do spróbowania, chociaż na początku mogą różne być doznania. Może być ból i cierpienie, ale to tylko chwilowe zwątpienie. Nie trzeba się poddawać tylko do walki stawać. Będzie się opłacało, bo korzyści dla dziecka jest nie mało. Nie od razu jest super, kolorowo, ale trzeba o tym pamiętać, że dla Malucha karmić piersią jest zdrowo. Mleko mamy jest niezastąpione i nie może być takie same np. z proszku zrobione. Dziecko różne smaki poznaje, bo to co mama zjada do mleka się przedostaje. Czas na karmieniu piersią z dzieckiem spędzony jest niezastąpiony. To najpiękniejsze co można dziecku podarować i tej decyzji na pewno nie trzeba żałować. To piękna chwila, kiedy dziecko do piersi mamy się przymila. Ciepłą rączką ją obejmuje i swymi dużymi oczkami się w nią wpatruje. Więź jaka się tworzy między mama a dzieckiem podczas mleka spożywania jest nie do opisania. To najcudowniejsze chwile i zawsze będę o nich mówić czule. To miłość jaka się miedzy nami stwarza i nikt tego zdania nie podważa. Dziecko czuje się bezpiecznie, przez to jest mu bajecznie. Czuje, jak bardzo kocha go mama i jak bardzo jest mu oddana. Karmienie piersią to najlepsze co można swojemu dziecku zafundować, więc bez zastanowienia trzeba mu to zaoferować. Wszystkiego czego dziecko do rozwoju potrzebuje w mleku mamy się znajduje. Otrzymuje także przeciwciała, co na niego bardzo dobrze działa. A gdy laktatora użyjemy, tatę w karmienie piersią też zaangażujemy. Bo będzie mógł on nakarmić dziecko butelką i radość z tego również będzie mieć wielką. Także laktator warto zastosować i rodzinne więzi wspólnie budować!!! :)
  3. Pierwsze próby samodzielnego mycia zębów :)
  4. samodzielnie jem banana:) ale super zabawa !!!
  5. Pierwszy samodzielny posiłek Poli ;)
  6. Pola- 18 miesięcy. A gdy przychodzi do mnie Dziadzio, zawsze buduje mi z klocków wieżę! Sama jeszcze tego nie potrafię, jednak któregoś dnia i ja dla Dziadka coś zbuduję. Póki co robię czary-mary! Bach! i wieża znika. I to bardzo szybko znika! Z wysokiej wieży robi się kilka mniejszych wież. Dziadek mówi, że w tej czynności jestem najlepsza i się cieszy! A więc robię tak żeby mu sprawić radość :) a on uśmiecha się i buduję wieża od nowa. Po prostu on chyba bardzo lubi budować..
  7. Pola- 18 miesięcy. A gdy przychodzi do mnie Dziadzio, zawsze buduje mi z klocków wieżę! Sama jeszcze tego nie potrafię, jednak któregoś dnia i ja dla Dziadka coś zbuduję. Póki co robię czary-mary! Bach! i wieża znika. I to bardzo szybko znika! Z wysokiej wieży robi się kilka mniejszych wież. Dziadek mówi, że w tej czynności jestem najlepsza i się cieszy! A więc robię tak żeby mu sprawić radość :) a on uśmiecha się i buduję wieża od nowa. Po prostu on chyba bardzo lubi budować.
  8. Pola-18 miesięcy. Tworzę, mama mi pokazała jak budować drzewa i kwiatki z klocków. Próbuję to powtórzyć, jednak to nie jest takie proste. Wymaga dużego skupienia, więc staram się jak mogę :)
  9. Minka mówi sama za siebie! Ale ten dziadek mnie mocno kocha:) Lubimy się przytulać i okazywać sobie miłość :) Pierwsza i jedyna wnuczka :) Pola z dziadkiem Sławkiem.
  10. Nam się również nie udało :( a szkoda bo bardzo się starałyśmy, trudno... mamamadzia bardzo wyczerpująca wypowiedź - "Lubię to" ;)
  11. Zabawy nakrętkami Całe mnóstwo zabaw z nakrętek, np budowanie z nich wieży czy układanie obrazka :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...