Skocz do zawartości
Forum

Kasienka9876

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Częstochowa

Osiągnięcia Kasienka9876

0

Reputacja

  1. Kasienka9876

    Styczniówki 2018 :)

    Hej :) chyba dołączę do Was i ja ;) termin z om wypada na 14.01.
  2. Hej, Ja dziś niestety okres dostałam wiec juz pewnie po ptokach ... Życzę Wam spokojnych ciąż ;*
  3. Hej dziewczyny :) Chyba dołączę do Waszego grona wczoraj zobaczyłam swoje dwie kreski co prawda blade bo @ powinnam dostać dopiero w sobotę ale są ;) z om termin wypada na 23 września. Do gina jestem umówiona 23.01. To moja druga ciąża mam już dwuletniego synka ;) Pozdrawiam
  4. mam problem z odczytaniem wiadomości pisze ze chwilowo niedostepne;/ jak dla mnie to na fb tez mogłoby być:)
  5. czesc dziewczynki:) wlasnie robie zakupy co myslicie o tym termometrze http://www.aptekagemini.pl/termometr-kardio-test-k50-pro.html dobry będzie? ile potrzeba paczek podkładów poporodowych? jakie kosmetyki dla dziecka firma (hipp czy nivea czy jakieś inny) i ogólnie?? powiem wam że jak na to patrze to zdurniałam;/ pomocy...... help........
  6. moniqqq no to mój mąż wciąż uważa że jest jeszcze czas na zakupy dzisiaj chciałam go wyciągnąć pooglądać łóżeczka bo jak narazie byliśmy w zeszłym tygodniu w jednym sklepie i udało mi się kupić kocyk, ręczniczek, tą foczke do wanienki i pare drobiazgów i tam jedno łóżeczko wypatrzył i jego zdaniem już nie musi nic oglądać a żeby je zamówić to dopiero koniec grudnia bo jest jeszcze czas.... zazdroszcze dziewczyna pokoików dla dzieciaczków bo nasz synek też narazie bedzie z nami w pokoju bo jak naraizie mieszkamy u mojej mamuski ale mamy zamiar sie budowac a niestety narazie jestesmy na etapie przyłączy wody i prądu do działki wiec jeszcze troche to potrwa:/ ciekawe ile moj smyk waży mam nadzieje ze zaczyna przybierac bo ostatnio sie troche martwilam czy nie jest za maly ale dobrze ze mnie pocieszylyscie:) w czwartek kolejna wizyta wiec okaze sie czy rosnie:)
  7. Część dziewczyny:-) Ale naskrobalyscie niby wszystko przeczytalam ale juz nie pamiętam której co podpisać Brzuszki macie super aż się na patrzeć nie mogę ale trzeba przyznać ze lewel wymiata i naprawdę nie dziwnie się ze jest ci ciezko Styczniowa_Ania ale dużego masz przystojniaka taki slodziak:-) Wszystkim które lampie chorubsko życzę szybkiego powrotu do zdrowia - nie dajcie sie:-) Marlenek podziwia ze podejmuje sz się przygotowania takiej imprezki ja po umyciu pod log i ugotowaniu odiadu padam
  8. Ale się romantycznie tu zrobilo aż milo:-) linda przede wszystkim wszystkiego najlepszego:-) co do stazystki to juz mnie strasznie meczy ciagle tumaczenie az mam ochote sama cos zrobic bo byloby szybciej a mama tez myśli nad tym żeby tamtej zaproponować prace tylko problem jest w tym ze ta stazystke na minimum 3 miechy musi zatrudnić bo taka jest umowa z up. Marti czyli ja mam jednak szanse urodzić normalne dziecię a nie malpiszonka:-)
  9. linda sama juz nie wiem co z ta stażystka pod koniec grudnia kończy jej się staż czyli pol roku a ona jeszcze nie wszystko lampie tragedia niekiedy przy najprostszych rzeczach juz mi brakuje slow bo zaczynam tlumaczyc jak dziecku, najlepsze jest to ze dwa tygodnie temu przyszla do nas z urzędu pracy na miesiac na praktykę dziewczyna ona lapie w lot a jak cos jest nie jasne sama na necie informacji szuka. Zaproponowalam mamie żeby pogadala z ta dziewczyna czy ona nie chcialaby przyjść do pracy a tamtej podziekowac. klalaa dzięki za linka trochę się uspokoilam:-)
  10. A wlasnie co do z gagi i w losów to tez gdzieś to slyszalam ale nie znam potwierdzen. Mój mały chyba będzie wyglądal jak malpiszon bo ja mam zgage kilka razy dziennie codziennie najgorzej wieczorem jak leże:(
  11. brunetka gratuluje zdanej teori:-) ania19 to straszne ze to jednak ten czop trzy mam kciuki żebyś wytrzymala jak najdluzej linda super ze tak cie pożegnali i ze juz masz wolne:-) ja niestety jutro muszę iść do pracy bo dziś mialam wolne i mama po gatce ze starzystka stwierdzi la ze muszę przyjść bo ona się jej boi cokolwiek dac ze taka tępa... leaka aż jestem ciekawa co ci tam wyszlo czekam z niecierpliwością na fotke:-) Mojemu mężowi na szczęście nie przeszkadza Malý ze go podejrze także nie nazekam:-) nasz staż tez juz ponad 8 lat a po ślubie dopiero nie cale 1,5 roku:-) Sluchajcie mój Malý w 27+5 TC wazyl ok 980 gram to nie za malo bo jak tak was slucham to zaczynam się martwic?
  12. Linda z praktykantka to jest różnie część ogarnia a część jakby miala amnezję i jakby pierwszy raz miala z tym doczynienia. Ja w sumie codziennie nie chodze ale jak IDE to na cala dniowke bo mam daleko i z mama autem jezdze.
  13. Aniaa19 ja tak jak radzą dziewczyny tez bym to skonsultowala z lekarzem i to jak najszybciej. Marlenek ja tez się wczoraj nalazilam i to tak ze drogę powrotna przespalam w samochodzie:-) linda ale masz super ze juz niedlugo będziesz leniuchowac ja niestety jeszcze trochę muszę pochodzić ale mam nadzieje ze tez juz niedlugo:-) Mam pytanie jesteście umówione na te trzecie prenatalne bo mnie nic nie mówili ze mam się umówić i nie wiem czy sama mam o to zadbać czy czekać aż cos powiedzą bo po pierwszych to od razu mi powiedzieli żebym się umowila na polowkowe a teraz nic nawet mój gin w czwartek jak by lam na wizycie to tez nic nie mowil i nie wiem jak teraz...
  14. Ale się nalazilam wczoraj i dziś po cmentarzach aż musialam sobie urzadzic mala drzemke:-) Podziwia Was bo ja praktycznie nic nie mam raptem parę ciuszkow Dla malego i od siostry naradzie dostalam wózek i wanienke i to wszystko co mam a wy juz kończycie swoje wyprawki:-)
  15. Witajcie mamuski:-) Dziękuje bardzo za gratulacje wasze kciuki pomogly, widząc ze to juz za mną naprawdę lżej na duszy:-) Ale macie piękne brzuszki, a lewel Ty to normalinie wow wielki ale piekny:-) Witam nowe styczniowki:-) Co do urlopu ojcowskiego to marlesia dobrze mowi, co do opieki nad zona z tym się jeszcze nie spotkalam ale urlop tacierzynski to ojciec może przejasc po wykorzystaniu przez matkę tego jakby "obowiązkowego" macierzyński ego który trwa 20 tygodni wtedy ojciec może iść na 6 tyg dodatkowego macierzyńskiego a potem chyba 26 tyg rodzicielskiego slaba jestem w tlumaczeniu :-) Tyle napisalyscie ze juz nie pamiętam co mialam napisac Ja tez dziś by lam na wizycie mój maly wazy ok 980 g jak go podgladalismy to tak mielil buzka ze chyba w tym czasie cos przezuwal:-) wyniki badan morfologia wyszla bardzo dobrze ze powiedzial ze witaminy mogę nawet brać do drugi dzień w moczu pojedyncze bakterie, krwinki bi ale i czerwone i cos tam jeszcze wiec juz nie są tak idealne, cukier tez nie za bardzo na czczo 87 po godzinie ok 180 a po dwóch 142 wiec dostalam zalecenie diety cukrzyka bo ten wynik po godzinie jest za wysoki:( a wlasnie od początku ciąży 4 kg na plusie:-)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...