KasiaKasia83

Kobieta, 36 lat, Lublin

Ostatnie posty użytkownika
KasiaKasia83

Re: Test NIFTY - wasze opinie

Ja co prawda nie robiłam Pappa od razu wiedziałam, że zmąci to mój spokój umysłowy, jak wyjdą mi ryzyka chorób genetycznych, chociażby, że względu na mój wiek-skonczone 35 lat. Szczerze, to nie bardzo rozumiem nawet o co chodzi z tym beta hcg i jakie są tego proporcje. Mój lekarz prowadzący ma w gabinecie aparat usg bardzo dobrej jakości. Zrobił mi usg prenatalne, wszystko wyszło dobrze. NT 1.2, kość nosowa obecna, chociaż długości nie mierzył, przepływy w sercu też były ok, odwód głowy i inne też. Zrobiłam od razu tego dnia nifty- wynik prawidłowy. Więc wszystkim martwiącym się po wyniku Pappa, życzę wytrwałości w czekaniu na nifty. Przejrzałam całe to forum i każda z kobiet po Pap popadała tu w oczekiwaniu na nifty a wynik wyszedł dobry. Jakbym nie mogła zrobić nift z powodu finansów, to Pappa bym wcale nie robiła, bo wiem jak bym zwariowała po wyniku. Wolałabym bazować tylko na usg wykonanym u dobrego lekarza.

KasiaKasia83

Re: Test NIFTY - wasze opinie

Bardzo się cieszę. Krew pobierałam 1.08 a trafiło do laboratorium 3.08, pewnie dlatego, że krew pobrana po godz.17. Kobieta nie chciała mi przez telefon powiedzieć jaki wynik, tylko, ze jest i trzeba przyjechać. Więc biorę męża, wsiadam do samochodu na słońcu co stał, rozgrzany do 100 stopni w środku i popędziliśmy. Telefon miałam przed godziną 13. Pani powiedziała, że jakby był zły wynik dodałaby, ze jest wynik i wymaga konsultacji lekarskiej. Bez tej formułki znaczy, że jest ok. Mąż szczęśliwy, że chłopak będzie, już wybierał imię w domu. Szczerze, ja liczyłam na dziewuche ale przyjmuję, co Bóg dał, ważne, że zdrowe. W ktorych tygodniach według OM jesteście obecnie?

KasiaKasia83

Re: Test NIFTY - wasze opinie

Już się nakręcam oczywiscie, że jak trwa to dłużej to zapewne coś jest nie tak... a od czego to zależy, że jednym mowią przez telefon a innym nie? Mi np. Pani w przychodni mowila ze wynik będę musiala odebrać od nich z przychodni po ich telefonie, że już jest dostępny. Niektore z Was pisały, ze na maila dostały.

KasiaKasia83

Re: Test NIFTY - wasze opinie

Kurcze tak liczyłam, że może dziś albo jutro, dziewczyny tu pisały że nawet 5 czy 6 dni roboczych. Czekam pod telefonem jak głupia...

KasiaKasia83

Re: Test NIFTY - wasze opinie

Dziewczynki, ja krew pobrałam 1.08 o godz . 17 w Lublinie w CM Chodźki, jak myślicie kiedy wniki? Ja Pappa nie robiłam, usg genetyczne było, które nic nie wykazało, krew zrobiłam ze względu na swój wiek, w tym roku skonczyłam 35 lat. Cała chodze.