Kasia74

Mężczyzna, 51 lat, Lublin

Ostatnie posty użytkownika
Kasia74

Re: Współczesna niania

No nieraz np. dziecko ma problemy z rowiesnikami i boi se poskarzyc rodzicom

Kasia74

Re: Współczesna niania

tak, mysle ze szczególnie wtedy gdy ma się podejrzenia ze w szkole u dziecka dzieje się nie wszystko tak jak potrzeba

Kasia74

Re: Współczesna niania

ciekawe urzadzenie, rzeczywiscie wyglada jak taki klips do paska, nie jest dosc duzy ale glos nagrywa naprawde dobrze. Jestem w stanie zrozumiec praktycznie wszystkie slowa nauczycielki, na przerwach jest troche gorzej bo jest wielki halas i te wszystkie dzwieki sie mieszaja.

Kasia74

Re: Współczesna niania

Nie wiem. Ale jeśli chodzi o dyktafony to spodobał mi się też ten ukryty w klipsie do paska: www.alfatronik.com.pl/dyktafon-w-klipsie-do-paska-p-295.html można przypiac taki dziecku i wiedziec co się dzieje w przedszkolu czy szkole.

Kasia74

Re: Współczesna niania

No każdy uczy sie na błędach, tylko tu za błedy czasem płacą dzieci. Widziałyscie już tą strone z urzadzeniami przeznaczonymi dla ochrony bezpieczenstwa dzieci? www.alfatronik.com.pl/bezpieczenstwo-dziecka-c-61_62.html mi najbardziej podoba się ta maskotka z lokalizatorem gps.

Kasia74

Re: Współczesna niania

gronka4
biedronka43
Swego czasu właśnie w Alfatroniku kupiliśmy z mężem (a raczej on kupił) rejestrator w stacji pogodowej, też do kontrolowania niani i byliśmy z niego zadowoleni, na szczescie okazało sie ze niania była kompetentna osobą.

Niestety nie wszyscy mają tyle szczęscia. Info z wczoraj: http://metrocafe.pl/metrocafe/1,145523,18730632,niania-bila-dziecko-po-glowie-bo-probowala-je-uspic-szukaja.html

No a nie tak dawno była też ta sprawa niani z Czeladzi która miała pobić 18-miesieczne dziecko tak że w ciezkim stanie trafiło do szpitala. Plaga przemocowa jakaś?

Kasia74

Re: upały

Dużo pijemy napojów, zwłaszcza wody. A jak już jestesmy na dworzu to sie smarujemy kremami do opalania by słonce nam za bardzo nie zaszkodziło.

Kasia74

Re: Czy migrena jest dziedziczna?

Również słysząłam że migrena może być dziedziczna. Na nie które rzeczy nie mamy wpływu nawet jeslibysmy bardzo chcieli

Kasia74

Re: MaMy Kalendarz 2015/2016

podobaja mi się takie kalendarze, dzieki którym można sobie wiele rzeczy uporządkować, w głowie wszystkiego sie nie zapamięta

Kasia74

Re: Jak spędzacie czas wolny w rodzinie?

Ojciec tez powinien czasem isc na kompromisy, rozumiem, ze po pracy mozna byc zmeczonym, ale na spacer zawsze mozna wyjsc, przynajmniej w weekend, nawet tak dla zdrowia

Kasia74

Re: Współczesna niania

Nap oczątku praktycznie kamerka była włączona nonstop. Okazało się ze niania wykonywała swoje obowiazki bardzo dobrze, wiec potem włączałam kamerkę już sporadycznie.

Kasia74

Re: Współczesna niania

Tu nie ma się co certolić, trzeba dbać o dobro własnego dziecka. Ja kupiłam kamerę w Alfatroniku, powiedziałam konkretnie o co mi chodzi i chłopaki doradzili mi konkretny sprzet: www.alfatronik.com.pl/kamery-zamaskowane-nagrywaniem-rejestrator-detekcja-ruchu-ukryty-stacji-pogodowej-p-896.html

Kasia74

Re: Współczesna niania

Życie nie jest usłąne różami, jeszcze życie cię tego nie nauczyło? Zakręc się trochę ,popytaj koleżanek jak one znajduja nianie. Ja znalazłam nianię z ogłoszenia ale w czasie "rozmowy kwalifikacyjnej" dokłądnie ja przeswietliłam. Dodatkowo przez pewien czas kontolowałam jej poczynania za pomocą ukrytej kamerki.