Skocz do zawartości
Forum

Kasia19871987

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Przemyśl

Osiągnięcia Kasia19871987

0

Reputacja

  1. Czy można zastosować mleko typu HA czy całkowicie bezlaktozowe?
  2. W rodzinie nie ma nikt alergii. Jak postepowac skąd te zielone kupki? Jak dotąd były zolte
  3. Kupki są normalne nie rzadkie nie gęste, nie ma w nich śluzu i krwi. Jedynie kolor jest zielony na początku kupki były mieszane trochę żółte trochę zielone w jednym pampersie. Z czasem kolor zielony z jasnego zrobił sie zieliny ciemny. Czy to powód do niepokoju? Może przejść na zwykły bebilon?
  4. Czy to może być nietolerancja laktozy? Jakue sa objawy? Dodam ze kolka jest po jedzeniu moze nie od razu ale po pewnym czasie, wtedy ma wzdety brzuszek placze i jest czerwona na buzi.Na jakie mleko zmienić typu ha? Bezlaktozowe? Jakiej firmy bebilon czy lepiej na całkiem inna firmę?
  5. A nie będzie to zasilana dawka podwójna azczepionke dostala w 9 tyg kiedy podac kolejna dawkę planowo w 3 miesiacu czy wstrzymać się parę miesiecy? Podać dawkę zmniejszona o polowe czy normalna? Np tylko 5w1 czy dalej 6w1? Czy to nie zaszkodzi dziecku?
  6. Czy szczepienie na rotawirusy może też wywolac zielone kupki problem z kupkami częstotliwością?
  7. Czy takie badanie można wykonać prywatnie czy tylko może zlecić lekarz?
  8. Córka waży prawie 6 kg, przy kropelkach delicol kolka jest ale tylko przewaznie o stałej porze około 18 i trwa ż 15-20 min po przylozeniu ciepłego okładu przechodzi. Po odstawieniu kropelek delicol bylo gorzej.Nie wiemy czy to nie od mleka? Może odstawic? Zmienić na jakie? Czy zielona kupka może być od mleka ? Czy to jakiś objaw nietolerancji?
  9. Bardzo proszę o poradę. Moja córka od urodzenia miała mleko hipp combiotik po 2 tyg nie mogła zrobić kupki, bardzo ja bolalo. Kupki byly rzadko ale normalne zdecydowaliśmy się na zmianę mleka na bebilon comfort. Po stosowaniu mleka około 2 miesięcy kupki są zielone i rzadko co drugi dzień, brzuszek ja boli. Od pewnego czasu ma kolki po przylozeniu ciepłego okładu przechodzą. Podaje delicol i espumisan. Czy zmienić mleko? Jeśli tak to na Jakie? Czy możliwe że córka ma skaze bialkowa lub alergię pokarmowa? Dodam że nie ma wysypki. Jedynie męczy ją kolka, zielona kupka ale raczej rzadka. Boli ją brzuszek jest często głodna co dwie godziny w dzień a w nocy około co 3 -4 godziny. Czy mozliwe że się nie najada mlekiem bebilon comfort ( corka ma 2.5 miesiąca). Czasami zjada 120 ml a czasami tylko 60 ml, czesto zasypia przy jedzeniu je okolo 15 min.Bardzo proszę o poradę. Jak postępować dalej? Na jakie mleko przejść?
  10. Szczepienie dwie dawki wzw b na raz. Jak zaszczepić niemowlę które otrzymalo dwie dawki wzw b na raz przy jednym szczepieniu( szczepionka 6w1 + wzw b) proszę o poradę.
  11. Jakie postępowanie należy podjąć w przypadku raka piersi? KOBIETA , 62 LAT Rak piersi.Witam bardzo proszę o poradę otrzymałam wynik usg piersi. Piersi o budowie mieszanej-tłuszczowej. Zmian ogniskowych podejrzanych o malignizację w piersi lewej nie stwierdza się.W piersi prawej na godz. 10 nieregularna zmiana wielkości 20mm- wskazana biopsja gruboigłowa: podejrzenie innych ognisk max. wielk. 6mm-wskazany RM piersi. Ponadto w obu piersiach torbiele max 9mm w prawej i 4 mm lewej. Powiększonych zmienionych węzłów chłonnych w dołach pachowych nie stwierdza się. BIRADS 4- podejrzenie wieloogniskowości. Ponadto wykonano biopsję gruboigłową rozpoznanie: W badanych fragmentach nacieki z drobnych komórek mogących przemawiać za rakiem zrazikowym. Konieczne poszerzenie diagnostyki. Prosze o poradę jak dalej leczyć?Jakie inne badania można wykonać? Lekarz zalecił usunięcie całej piersi. Czy jest pewne ze mam raka? Jak leczyć? Bardzo proszę o poradę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...