Skocz do zawartości
Forum

Karolka1980

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Zywiec

Osiągnięcia Karolka1980

0

Reputacja

  1. Maaadziulka moze sprobuje jeszcze jedna wizyte u innego lekarza......ale na usg nie bylo nawet cienia niczego ale moze to jest mysl zeby skonsultowac z innym lekarzem.......
  2. Dziekuje Aniu tez placze i boli bardzo ...
  3. Hej dziewczyny chyba musze sie pozegnac ech - puste jajo plodowe z OM ciaza 9 t pecherzyk ma wielkosc 7 tygodnia ale nawet cialka zoltkowego nie ma.....na wizycie 9 sierpnia bylo cialko zoltkowe teraz nic. Podczas usg dopochwowego zaczelam tez plamic znaczy na urzadzeniu byl brazowy sluz. Nie chce do szpitala i nie chce czyszczenia poczekam az sama zaczne sie oczyszczac. Super tu z Wami bylo ale musze sie pozegnac jest mi cholernie zle ale widac tak mialo byc nawet nie dopuszczalam tej mysli do siebie. Dbajcie kochane o siebie i maluchy moze kiedys spotkamy sie na forum w innej historii
  4. Dzien dobry piekne kolezanki kazda z Was jest piekna bo nosi w sobie cudowna piekna istotke. Ja od wczoraj wizyta klienta wiec caly dzien w pracy wczoraj trening dobrze mi zrobil na stresy.... Dzis mysle zdaze do lekarza poprosze aby na mnie poczekal nie dam rady dluzej czekac bardzo sie boje ale lepiej wiedziec niz suw zamartwiac. Z mdlosciami u mnie roznie raz lepiej raz gorzej jak rozmawiam z klientem jest najgorzej haaha zwlasza po calym dusznym dniu. Milego dzionka dla Was sloneczka ❤
  5. Glammour trzymam kciuki ale i tak wiemy ze bedzie dobrze musi byc jestem z Toba i czekamy na wiesci❤
  6. Pinka88 - kochana tule mocno nie wolno Ci jednak tak mowic ze to fatum. Na bank jestes fantastyczna kobietka to raczej faceci Ci sie trafilu do bani. Zobaczysz jeszcze Ci sie uda trafic na super goscia. Jesli mialabys byc z tchorzem ktory ucieka przed byle odpowiedzialnoscia to lepiej sobie darowac. Moj 1 maz to byla mega porazka poza tym ze mam wspanialego 18 letniego syna do dzisiaj odczuwam jego fatalne skutki ale nie o tym potem przez 14 lat bylam sama bo nie moglam trafic i pojawil sie obecny partner. Pinka88 - bardzo smutna Twoja historia ale wspieram jak moge mpja droga i glowa do gory bedzie dobrze.
  7. Witajcie dziewczyny milej niedzieli. Glammour - sprzet niczego sobie super przy problemach z ciaza lepiej miec niz nie miec pewnie. U nas o ciazy wie tylko tatus i moje 2 przyjaciolki czekam.do wtorku na pewnosc potem zamierzam powiedziec dopiero jak minie zagrozenie okolo 13 tygodnia nie wiem jak powiem szefowi ale co tam martwic sie bede dopiero jak sie okaze zw wszystko ok. Dzisiaj rano maz ratowal nas przed cma a moj 3 letni Jas stwierdzil - dobrze ze nas uratowales tato oba byla miesozerna i jak tu nie kochac tych naszych maluchow
  8. Dzien dobry dziewczyny dzis wczesnie a ja juz w pracy wstawanie to kaszmar - wixyta klienta i tyle do zrobienia ech Antynikotynowa - gdynia piekna gdansk rowniez park oliwny hest boski odpoczywaj i bez stresu Czy Wy tez macie takie problemy ze zmeczeniem ja to popoludniu tylko bym spala dom zapuszczony ale jak wrac z pracy to poprostu odcina mi korki.... We wtorek u mnie to juz bedzie wszystko wiadomo tak mysle albo jestesmy albo pusto ......nie chce o tym myslec ale wiem ze roznie bywa. Dobrze ze mozna sie wygadac. Milego dnia i weekendu
  9. Dziewczyny dzieki za wsparcie ja mam mdlosci caly czas w ciagu dnia do tego odkad sie dowiedzialam ze jestem w ciazy rano z lozka zrywa mnie coraz czesciej nie siku tylko dwojka
  10. Niespodziewana ciaza - gratuluje usg moze u u mnie bedzie ok we wtorek. Caly czas ciezko wstac mi do pracy przestawiam po 4razy budzik w pracy czas zapyla niemilosiernie ciagle cos stres jak wracam to ledwo zyje jeszcze wczoraj do pozna smazylam sliwki na czekosliwke. Dzis troche pobolewa mnie brzuch jak przy miesiaczce ale nie ma plamien mam nadzieje ze to zaden zwiastun. We wtorek u mnie bedzie decyzyjny dzien wuec jesli wszystko ok to pewnie dogadam z ginem prenatalne. Ostatnia wizyte mialam 09/08 wiec na tej 21/08 juz sie powinno wyjasnic prawda????
  11. Glammour dziekuje za odpowiedz i tak nic nie wiadomo co bedzie ale wolalabym tego nie przegapic. Czyli jesli chodze prywatnie to nie dostane skierowania na prenatalne i musialabym usc do takiego na nfz????
  12. Witajcie moj najmlodszy Jas zaczyna od wrzesnia przedszkole grupa 25 osob 2 panie plus pomoc. Mial juz przygode z przedszkolem w grudniu ale to byl niewypal moze teraz sie uda. Ciesze sie Waszymi badaniami i zazdroszcze tak sie boje wtorku i tego co bedzie..... Do tego mam wizyte klienta i dopiero okolo 18 pojade do lekarza mam nadzieje ze poczeka na mnie i w koncu sie wyjasni co sie dzieje.... Boje sie o to pytac zeby nie zapeszyc ale prenatalne trzeba liczyc w tygodniach od OM??? Bo wedlug ostatniego usg ciaza byla 1 tydz mlodsza niz z OM. Zeby nie spoznic sie powinnam je zrobic miedzy 11 a 13 tak?? Jezelu chodze do gina prywatnie a prenatalne naleza mi sie na nfz z racji starczego wieku to musze sie gdxies poprostu na nie zapisac???
  13. Glammour - dziekuje ❤❤ Jestem pozytywnej mysli nie krwawie nie plamie czekam Mialam ciezkie powiklanie po ostatnim porodzie przezylam odtad ciesze sie kazdym dniem jestem pelna pozytywnych mysli kazda historia ktora nam sie przydarza ma jakis cel kazda wiec czekam na 21 a Was goraco wspieram.
  14. Dzien dobry dziewczyny dziekuje Wam wszystkim i kazdej z osobna za wsparcie. Dzwonilam do lekarza kazal czekac do 21 i sie nie przejmowac jesli cos by sie dzialo to wczesniej. Juz sie z tym przespalam bedzie co ma byc co mi i ciazy da dodatkowy stres dosc go mam w pracy. Kurcze jesli sie nie uda to mam jeszcze troszke czasu ......... Glammour wedlug OM to 9 tc tak pokazuje kalkulator na stronce ktora polecilas. Dziekuje Wam bardzo dziewczyny.
  15. Wedlug kalkulatora od Glammour przyrost ponizej normy ale ja nie wiem co mam wpisac w polu dzien owulacji nie wiem kiedy mialam owulacje wiec nie wiem co tam wpisac....Glammour pomozesz teraz to juz mam mega stresa jest ponizwj normy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...