Skocz do zawartości
Forum

karolka0308

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Pruszcz Gdański

Osiągnięcia karolka0308

0

Reputacja

  1. Hej pamietacie mnie jeszcze jakos weny nie mialam na pisanie...taki okres dziewny anty forumowy.... mam tyle zaległosci ze tygodnia by mi zabrakło zeby nadrobic u nas jakos leci...Wiki dzielny przedszkolaczek :) Olinek ma 9 zabków, chodzi biega i rozrabia Madalenka sto lat kochana:36_4_11:
  2. hej :) ale dawno mnie nie było, nawet nie bede próbowała nadrobic bo bym od kompa nie odeszła... na początek dziękujemy za pamięć o Olinka urodzinkach robimy imprezke w najblizsza sobote, musze wreszcie pomyslec co zrobie itort zamówic... serdeczne życzenia wszystkim świętującym podczas mojej nieobecność wieeeelki buziak:36_4_12: dziś Wiki była pierwszy raz w przedszkolu na 2 godzinki żebyh poznac dzieci i Panie było fajnie Wiki zadowolona a i Olinek przy okazji sie wybawił jutro tez idziemy na 2 godzinki a od środy Wiki juz normalnie zaczyna chodzic zobaczymy ja bedzie... spróbuje być na bieżąco... ooo i suwaczki musze zmienic, ale to moze wieczorkiem na spokojnie mi sie uda ...
  3. hej :) jakosostatnio czasu i weny brak... a tu takie zaległości mam u nas jakoś leci :) ostatnio obciełan Olinkowi włoski, mały kawaler sie zrobił ;) po za tym niedawno męża brat rozstał sie z żoną, ona zabrala synka i wyjechali 400km stąd, generalnie tak mnie oboje wkurzyli ze szok, kłótnia kłótnia ale traktować dziecko jak karte przetargowa Olimpijka gratuluje nowej pracki i najważniejsze wszystkim świętującym podczas mojej nieobecności sto lat i duuuża buźka :36_4_11:
  4. hej ja mega nie wyspana niuniuś budził sie tyle razy ze ciezko mi zliczyc, oczy na zapałkach :(kawe dozylnie prosze.... Szymonku wszystkiego najlepszego, duzo uśmiechu, beztroskiego dzieciństwa i czego tylko Twoje kochanego serduszko zapragnie u nas też pogoda bleee a ja musze dzis jechac zostawic dzieci na 2-3 h do babci bo musze stroje hostessom porozwozic...buuuu.... Ann to szkoda że nici z pikniku
  5. padam, jakas zmęczona dzis a chciałam jeszcze troszke poprasowac buuuu..... dzis umówiłam sie z kumpela i jej synkiem na spotkanko :) bylismy na małych zakupkach, potem z dziećmi na placu zabaw, kawka a w efekcie końcowym zjechałysmy do mnie żeby dzieci jeszcze poszalały :) tu jak zwykle ma zaległości.... justyna ale narobiłaś smaka nalesnikami...no i niezły sposób na teściowa ;) mada mój M dopiero jutro w nocy ma wrócić wiec dzis nawet nie mam na kogo czekać ... i brawa dla Szymka i Kajecika za samodzielne kroczki
  6. hej gadułki :) ja od poniedziałku sama z dziećmi wiec i czasu mniej na wszystko....mąż wraca chyba jutro...a jak wszystko dobrze pójdzie to w sobote z żona męża wspolnika jedziemy sobie na 1 nocke do hotelu ze spa :) taki babski wypadzik, już sie doczekać nie moge.... Gosiu wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, pociechy z Amelki i męża Starletko kolrjnych wspólnych lat w miłości i zrozumieniu Patusiu naj naj najlepszego, serdeczności Miesięczniaczkom buziaki Olimpijko gratuluje zakupu, super chałupka :) szybkiego i miłego wykańczania życze :) moniq chłopaki boskie :) co do klapsów ręce opadają jak sie takie rzeczy czyta..... paula super foteczki :) martusiu super że z Bartusiem lepiej :) miłego dzionka :) ps. kto schował słońce?? przyznać sie !!
  7. Hej :) od soboty mnie nie było a tu tyle naklikane my niedziele spedzilismy w sumie cała poza domkiem z męża współnikiem jego żona i synkiem, było mega fajnie, zaliczylismy basen, plac zabaw, małe zakupy (musielismy kupić nowy sprzecik grajacy dla dzieci bo stary sie zepsuł a niunius uzależniony od muzyki ;) ) i wpólna kolacyjka :) naprawde fajny relaksujacy dzionek, a wczoraj troche spraw służbowych, zakup pierwszych adidasków dla Olinka, wizyta na kawke u babci i tez dzionek zleciał.... mąż w nocy wyjechał i wróci pewnie w piątek, no cóż taka praca... a my narazie w domku potem na spacer do banku i ubezpieczalni a po południu moze Wiki kuzyn odwiedzi :) dziękujemy za pamiec ja dopiero jak tu zajrzałam to sobie uświadomiłam ze to 11miesiecy Kajeciku wszystkiego co najlepsze, beztroskiego, radosnoego dzieciństwa i duuuużo zdrówka Mada śliczne urodzinowe foteczki a krowa fajowa :) mineralka życze sił kochana i oby M Cie zrozumiał i docenił ala śliczna fotka :) inka miłego wyjazdu :) ale post mi wyszedł ;p
  8. i ja sie melduje czekam M ma zaraz wrócic bo był prezentacje robic, dzieci smacznie śpią, mi piecze sie schabik na jutro i zrobiłam jeszcze sałtke na śniadanko jakos tak w kuchni sie zasiedziałam... Annmiło Cie czytac ;) szybkiego ogarniecia sie bo wczasowaniu :) justyna Gajka urocza kaśka gratuluje pierwszych kroczków :) mineralka sił kochana, teścia olej nie mu masz sie podobac tylko mezowi a co do M to bym mu jutrto na trzeżwo nie odpuściła....
  9. gda jak tylko przyjdzie to sprawdze co i jak :) patusia ja wiem ze mój bedzie i tak najlepszy ale moze choc troche sie nim zainteresuje... M ma byc o 16 głowa mnie mega nawala niuniuś poszedł spac, wiki bawi sie w dom wiec moge chwilke odpoczac....
  10. ja po zakupach, M pojechał po odebrac jakies papiery bedzie za 1-2 h, obiad przyszykowany czekam tylko na sygnał od M jak bedzie wracał zeby wstawic ziemniaczki, mnie cos zaczyna bolec głowa buuu :( chce mi sie jAKa\ies ciacho i chyuba sie potem zbiore i cos upieke...hmmm... nefretete fajne zabawki :) ja czekam właśnie na telefon fisher price zobaczymy jak sie sprawdzi moze wreszcie mó nie bedzie opśliniony ;) inka teraz dopiero zdjecie brzuszka dojrzałam, śliczności
  11. hej :) ale pogoda :( jak sie nie polepszy to dzien siedzenia wdomu buuu :( ja tylko musze zrobic zakupki obidowe na dzis i jutro...ale męża zostawie w domu z dziecmi a sama śmigne... Michałku wszystkiego co najlepsze, uśmiechu, beztroskiego dzieciństwa i duuużo zdrówka nefretete córcia cudna :)
  12. hej:) Zuziu Weroniczko Noasiu wszystkiego co serduszko zapragnie, beztroskiego dzieciństwa, przyjaciół w piaskownicy i duuuuużo zdrówka Kajtusiu buziak na kolejny miesiac my dzis wstalismy przed 8 takze fajniutko, mąż tylko wstawał po 5... narazie w domku ale koło południa śmigamy do babci, bo ja bede musiała stroje hostessom do pracy porozwozic...Wiki będzie mamie pomagac a potem chcemy M wyciagnac gdzies na obiadek :) musze uciekac bo Oli wyłączył Wiki bajke i jest afera ;)
  13. ja przelotem bo pranie czeka żeby je wywiesić ... ze szwagierka pogadałysmy sobie i po kawkowałysmy, dzieci wybawione, Oli spi , Wiki zaraz idzie spac, maz w drodze do domu ale ma jeszcze troche papierkowej roboty.... mada miłego sprzatania
  14. ja właśnie czekam na szwagierke z synkiem :) Wiki sie juz doczekac nie moze ;) co do specjalnych przypadków w rodzinie to sie dzis nie wypowiem nie chce psuć sobie nastroju....moja siostra to temat rzeka....
×
×
  • Dodaj nową pozycję...