Skocz do zawartości
Forum

Karolcia192

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Warszawa

Osiągnięcia Karolcia192

0

Reputacja

  1. Mika super gratulacje w końcu Ci się udało!! :) wiedziałam kiedy wrócić My mieliśmy chwilową przerwe w staraniach ale nareszcie wracamy.. aktualnie jestem kilka dni przed @ i mam cichą nadzieję :) Reszcie dziewczyn także gratuluje 2 kreseczek, a za resztę trzymam kciuki :)
  2. PannaEm czekamy niecierpliwie na Twoje 2 kreseczki :) trzymam mocno kciuki. U mnie dzisiaj już lepsze samopoczucie:) czekam na koniec okresu i działamy dalej :) dobrze że tylko 3 dniowe mam okresy więc szybciej zaczniemy starania :)
  3. Hildegarda a miałam nadzieję że chociaż Tobie się udało :( tule mocno i musimy wierzyć że się uda w kolejnym :*
  4. Dziękuje wam, jak to czytam toodrazu lepiej się zrobi na serduszku. :* Za resztę dziewczyn testujących trzymam mocno kciuki! Hildegarda mam nadzieję że chociaz Tobie się udało, trzymam kciuki mocno :*
  5. Załamkaa.. nigdy więcej nie zrobię testu w okolicy @ :( dzień na smutki, płacz i przejdzie.
  6. Hildegarda mam to samo. Właśnie zauważyłam plamki na papierze i to tylko na papierze. No cóż chyba czekam aż sie rozkręci @ :(
  7. Nie robiłam testu, dzisiaj już 28dc brzuch boli codziennie jak na @ ale jej nie ma.. Jutro albo w piątek robię. Boję się robić kolejny
  8. Środa/czwartek zrobię kolejny z rana i zobaczymy co wyjdzie.
  9. Dziewczyny robiłam dzisiaj 2 test z godzinę temu i 1 kreska.. nie wiem co jest grane. Załamałam się. Czekam do czwartku i pójdę na betę. Ehh :( wczorajszego testu nie mam bo wywaliłam ale była 2 kreska nawet mąż widział :(
  10. Dzięki dziewczyny ale chyba jeszcze to do mnie nie dotarło :) a ja trzymam kciuki za resztę! :)
  11. Dziewczyny zrobiłam test... jest 2 kreska!!!! Nie wierzę!!
  12. Bolał mnie brzuch i byłam pewna że zaraz dostanę @ a tu nic, ból przeszedł @ nie ma.. Normalnie już bym miała @.. chyba dzisiaj zatestuje :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...