Skocz do zawartości
Forum

Karisa8900

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Rzeszów

Osiągnięcia Karisa8900

0

Reputacja

  1. Jestem jestem melduje sie Karolina Krzan taka brunetka ze zdjecia dodajcie mnie prosze.
  2. Amancia a podeslalabys mi link z ali z ta niania?
  3. Dziewczyny inwestujecie a może juz macie nianie elektroniczne? Jestem w temacie zielona. Mam piętrowy dom, mysle o lecie zeby slyszec malego jak bedziemy na zewnatrz.
  4. Ja mam odczucie jakby mój Franiu tez byl poprzecznie bo kopie wszędzie choc mi lekarz nic nie powiedział. Dzis mialam telefon z prZychodni od poloznej ze lekarz sobie myśli o tej mojej cyscie zebym przyszla w nast tyg do lekarza na posiew. Za dwa tyg ma byc wynik. Juz mam stres.
  5. W Rzeszowie dziś -10C. Bardzo zimno.. a mnie tak boli gardło, nos zatkany wiec witaj Monia w grupie chorowitkow. Dziś mam pierwsza wizyte z położna u niej w gabinecie. Jestem ciekawa jak to będzie wyglądać bo w pierwszej ciąży była od razu po porodzie. Franiu szaleje kopie caly czas on chyba nie bedzie spał szczególnie wieczorem buuu
  6. Moj pierwszy synek byl duzy i wszyscy mówili łącznie z lekarzem ze urodze szybciej. A dopiero wzielo mnie równy tydzień od terminu z om.
  7. Ja dziś juz po wizycie. Mały wazy 1257g, termin z usg.przesunal sie na marzec. Ponaciskal mi lekarz cyste i trochę dzis bolalo. A tak to dobrze wszystko. Bylo widać siusiaka wiec juz chlopak napewno. O tym usg prenatalnym nic mi nie mówił wiec nie ide. Trochę mi wyniki morfologi sie polepszyly. Bylam dzis na malych zakupkach na poprawę humoru.
  8. Ja tez mam dziewczyny 10+ i to w tym miesiącu byl największy przyrost. Dzis zaczynam 29tc i ide na wizyte. Ciekawa jestem ile wazy s tego mój Franiu
  9. Ja mam od kilku dni depresje, placze o wszystko, tak sie sama zalamuje. Chcialabym juz urządzać pokoj to moj maz ma czas na wszytko albo mowi ze nie trzeba itp.przesyła Wam swoja listę bo juz cos kupilam. -kocyk - pieluszki pampers -pieluszki bambusowe Tetrowe mam -podklady do przewijania babyono - chusteczki nawilżające kupie babydream - aspirator, nie wiem jeszcze jaki mialam nosafride przy pierwszym synku - gaziki jalowe 5x5 -recznik z kapturkiem - proszek i plyn lovela -krem bepanthen -oilatum -plyn do kąpieli hipp -sol fizjo do oczu -przescieradlo do wozka i lozeczka -rozek -poduszka klin -smiczek lovi -ochranicz -klapki pod prysznic -koszula i szlafrok -wkładki urologiczne semi extra -majtki hartmann -biustonosz do.karmieni -wkładki laktacyjne.lansiloh - krem na sutki lansiloh -mydlo w.płynie bialy jelen - plyn do higieny intymnej biały jelen z kora debu - tamtum rosa -octanisept - woreczki na pieluszki Jak macie cos jeszcze to piszcie tez. Może cos sprawdzonego
  10. Podeslijcie linki skad kupujecie pościel ochraniacz itp. Tyle tego ze mi ciezko sie zdecydowac.
  11. Ja polecam po pierwszej ciazy majtki Hartmann i wkładki urologiczne seni.Muszę poczytac na tym blogu o emolientach bo przy pierwszym uzwalam i wydawalo mi sie ok. Potem juz go niczym nie macieralam tylkp tym mylam. Tera sama nie wiem.
  12. Pisalyscie o foteliku maxi cosi ja mam po pierwszym synku i bylan bardzo zadowolona. Do wozka byl zamontowany przez adapter. Również sie rozgladam za wyprawka. Dobry ponysl z ta apteka tam poszukam rzeczy ktore chce kupić. Rowiez musze urzadzic pokoik od zera, planuje na luty . Szukam jakis inspiracji ciezko mi sie zdecydować.
  13. Mam nadziehe ze choc zrobią punkcje tej cysty lub ja natna, bo usunąć całkiem nie mogę bo jest ryzyko zakażenia. Bede po karmieniu musiała iść na operacje Ale jak nie będzie ciężaru to nie bedzie mi tak przeszkadzać jak przed ciąża. Ona jest wypełniona płynem i jak leżę to jest ok bo sie rozlewa gorzej jak stoję działa grawitacja.
  14. Dla mnie od tygodnia wieczory to koszmar. Pojawila się na wierzchu moja cysta. Plakac mi sie chce nie.mogę chodzić ani sie umyc ani sikac bo musze ja dotknac a jest jak mandarynka miedzy nogami. Wszystko jest nabrzmiale i boli. Az mi niedobrze takie to oblesne. Wiedziałam ze bede musiala z nia walczyc w ciąży jak i w pierwszej mysalam ze dam rade. Juz sie nie moge doczekać porodu. Bede musiala mieć cc przez nia ale.niech cos z nia zrobią w tedy bo zwarjuje...
  15. Zdrowych , spokojnych świąt Bożego Narodzenia
×
×
  • Dodaj nową pozycję...