karaki

Kobieta, 38 lat, Katowice

Ostatnie posty użytkownika
karaki

Re: Kosmetyczka

A czym taki lakier mozna usunąć? bo po niedługim czasie pojawiaja się odrosty.

karaki

Re: Walentynki

Praktycznym prezentem jest kalendarz. W drukarni pewnie mozna poprosić o jakieś nietypowe nadruki. Takie rzeczy są praktyczne, do tego romantyczna kolacja ...i gotowe.

karaki

Re: Wypadanie włosów

Wypadajace włosy to problem wewnętrzny. Mozna zażywać preparaty ze skrzypem który zawiera krzem potrzebny w całym organiźmie.

karaki

Re: Higiena rąk - preparaty antybakteryjne

Dzieci maja tak wykształcony system immunologiczny że poradzą sobie z takimi bakteriami. Sprawa się komplikuje gdy za bardzo wszystko odkażamy i sterylizujemy.

karaki

Re: Mama wraca do pracy

Jak ktoś bardzo chce pracować to można pracę zorganizowacować sobie w domu. Wiele firm oferuje pracę przez internet... trzeba mieć tylko chęci i czas oczywiście :)

karaki

Re: Prezent dla dziecka

Może jakiś nowy telefon. Dzisiejsze telefony komórkowe posiadają wiele funkcji. Można grać, kamerować, robić zdjęcia cyfrowe. Możliwości jest mnóstwo, a dzieciaki uwielbiają takie gadżety:)

karaki

Re: Praca zawodowa Twoich marzeń

Taka jest niestety kolej rzeczy. To niestety kobiety często muszą rezygnować z pracy zawodowej na rzecz wychowywania dzieci. Mimo że mamy już tacierzyński, to niewielu mężczyzn z tego korzysta:)

karaki

Re: Miejsca przyjazne mamusiom i całym rodzinom

Moim zdaniem Ikea to świetne miejsce dla rodzin. Dbaja nie tylko o to żeby dzieciom zająć czas, ale też o ceny. Można przy okazji kupić wiele praktycznych produktów :)

karaki

Re: Dywan na prezent

Też mi się wydaje, ze to trzeba skonsultować, bo rodzicom może to akurat nie pasować do wnętrza.

karaki

Re: Szafka na buty

Ja to przyznam szczerze, że jeszcze nie znalazłam takiej szafki na buty, która by mi w pełni odpowiadała, bo albo za mało miejsca w niej, albo ona sama zajmuje za dużo miejsca. :D i tak na okrągło.

karaki

Re: Kanapa - pielęgnacja

Mnie też marzy się właśnie coś takiego, może kiedyś nawet zdecyduję się kogoś takiego zamówić.

karaki

Re: Okno, karnisze szynowe i szałowe zasłony

Ja mam jeden karnisz metalowy, na razie w kuchni i coś jest z nim nie tak, bo dosyć mocno się wygina, pomimo tego, że firany nie są jakieś bardzo ciężkie.

karaki

Re: Komoda do salonu

Trzeba przyznać, ze fajny pomysł miałaś i oczywiście jestem pełna podziwu dla Twojego talentu. Myślę, ze nie każdy umiałby odnowić mebel.

karaki

Re: Jakie łóżko do sypialni polecacie?

Ja sama też jestem szczęśliwym posiadaczem materaca z IKEI, choć byłam już przekonana, że kupię gdzieś indziej. Tam zawołali mi taką cenę za transport, że w ostateczności musiałam sama wynająć firmę przewozową fracht.pl, bo było taniej. Bez przesady przecież, żeby dowóz mebli z IKEI kosztował 1/5 ich wartości :/