Skocz do zawartości
Forum

kamyk839

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Jaworzno

Osiągnięcia kamyk839

0

Reputacja

  1. Kto Ty jesteś? Dzidziusia Jaki znak Twój? Mamusia Co Ty robisz? pije mleczko Czym to robisz? Cycusiem i buteleczką Czy naturalne? Tak mamy Czy karmi sama? Nie oboje Razem z tatą? Tak we dwoje Czy jest dobre? Jak karmelek Jaki smak ma? Jak cukierek Kiedy pijesz? Codziennie Czy to lubisz? Uwielbiam Co to daje? Zdrowe kości A Tobie? Dużo radości i ogrom miłości Kiedy jest gotowe? Zawsze i wszedzie swiezutkie bedzie Czy dużo z tym roboty? O nie to nie kłopoty Kiedy ci daje? Kiedy poprosze Czy dlugo czekasz, czy sie zanosisz...? Wyciąga cyca kiedy tylko chce i nie czekam dlugo o nie, nie, nie. Czy to na ławce w parku czy na karuzeli bo wazne aby dzieci brzuszki pelne mieli. Pije je litrami, smakuje mi dniami i nocami. Te zdrowe kropelki powodują, że jestem silny i wielki. To one mi dają mocy i nikogo chyba to nie zaskoczy. Kazda karmiaca mama chce dac dziecku ukojenie w ramionach swych i spelnienie.
  2. Nasze zabawy nie maja końca, kiedy zima nadchodzi piękna i pachnąca. Gdy śniegu na polku jeszcze nie ma u nas bałwanek z lodówki się zamienia. Wszystko możemy zrobić w domku sami bo nasza wyobraźnia nie ma granic. Kochamy wycinanki i zabawy z papieru, lubimy pisaki i kochają je także wszystkie dzieciaki.
  3. Każdy z nas kiedys małym dzieckiem był i każdy sie uczył jak przezornym być. Dziś ten nasz świat jest coraz groźniejszy i dla naszych pociech niebezpieczniejszy. Każda mama i tata chce aby dziecko zdrowe było i aby mu sie jak najlepiej żyło. Jesli chcemy chronic nasze skarby od maleńkiego trzeba wpoić im coś bardzo istotnego. Małe dzieci lubią taplać sie w błocie niedaleko ulicy ale my dorośli dobrze o tym wiemy czym to może grozić a bardzo tego nie chcemy. Ubieramy takim maluszkom kamizelki odblaskowe albo buciki Bartek one sa odlotowe. Wystarczą takie małe gadżety a one naprawde dużo dają a jak wiele to ludzie się nawet tego nie spodziewają. Starsze dzieci ubieramy w nie w drodze do szkoły aby się oddzanaczały i kierowców przed złem ostrzegały. Ważne jest także aby dzieci sie przy ulicy nie bawiły tylko w miejscach do tego przeznaczonych i pod opieką maminej ochrony. Place zabaw teraz jak grzybki po deszczu powstaja i wiele radości dzieciaka daja. Kiedy wieczorkiem z mamusia gdzies wychodzimy to za rączke ja trzymamy i sie nie wyrywamy a dla wiekszego bezpieczeństwa odblaskami się oddznaczamy. Kiedy do przedszkola idziemy pieszo to zawsze zatrzymujemy sie przed pasami taką zebrą z białymi pasami. Tam stoi taki wielki lizak z 3 kolorami więc tylko przechodzimy jak świeci zielonymi kolorami. Kiedy czerwony kolor nam sie pokazuje to nie przechodzimy tylko ładnie stoimy. A gdy pomarańczem nam w oczka poświeci to przygotowują sie dzieci , prawa rączke do góry podnosimy i sie tego nie wstydzimy. Przechodzimy tylko tam gdzie pasy są namalowane i barierki zapodane. Jesli mamy do szkoły lub przedszkola daleko więc jedziemy autkiem z rodzicami a wtedy siedzimy na swoich fotelikach zapięci pasami. To bardzo ważne w dzisiejszych czasach aby nam sie nie stała krzywda straszna. Bardzo lubimy w dzień wolny od zajęć jeździć na rowerkach wiec wtedy pamietamy , że kaski i ochraniacze ubieramy i bez nich sie z domu nie ruszamy. Takie małe rzeczy a jak wiele nam dają i o naszym bezpieczeństwie przypominają.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...