kamilka893

Kobieta, 30 lat, Chojnice

O SOBIE:

Szczęśliwa Matka

Ostatnie posty użytkownika
kamilka893

Re: Wrzesień 2013

Gratuluję ... spokojnych 9 miesięcy

W sumie to jestem z wątku Wrzesień 2012 ale Córeczce się spieszyło więc jestem Mamą sierpniowa :P

kamilka893

Re: Wrzesien 2012

Anja Sto Lat dla Córeczki :*

Dziś moja Córeczka mnie zaskoczyła ... obudziła się przed chwilką i nie płakała więc wzięłam ją wyżej i dałam grzechotki na gumeczce , smoczek miała przypięty na łańcuszku do bluzki ... za chwilę patrze a ona go cmoka .... sama sobie znalazła i włożyła do susania .... moja maluśka zdolniach :36_3_1:

Ide bo fryzjerka zaraz będzie ... ścinamy na boba ... musze bo te łyse placki echhh ... może się wzmocnią klaciory :P

kamilka893

cos kojarze ale oswiec mnie .... na czym to polega :P

kamilka893

Wiki właśnie zjadła jabłuszko i zasnęła . Mogłaby godzinę przespać wtedy kąpu kąpu i po 18 butla i lulu do rana :) . Kochane Dziecię

kamilka893

ale Wiki nie robi o stałych porach ... :/ Że co że jak się spina to zaraz na nocnik z nią ? I co to daje ?

kamilka893

monia no nie oznacza ze takie super .... :P

cin jak ty to robisz z ta kupa na nocnik ?

kamilka893

Delfina tak te Dady świąteczne fajne . U nas chłonność super , jak wiadomo Wiki spi całą noc i ich nie przesikuję .
Jak skończą się DADY mamy jeszcze całą pakę tych Pampers Activ Baby ... tak delfina zgadzam się są rewelacyjne . Dostałyśmy na chrzciny 96 sztuk i właśnie będą dobre żeby je zakładać na teraz. Ufff kupno pampersów w grudniu mam spokój . Jak dobrze :P

kamilka893

a ja nie wiem ile ja mam tych mb:/ . A mam neta z Chojnetu . Ogólnie to jestem bardzo zadowolona .

kamilka893

wow to jak Kosmosie :/ ... zacofana jestem ale te 3 minuty robią wrażenie .

kamilka893

Oj z Kalisza to może dluuuuuuugo takie Loading być :P

kamilka893

anusia jak ty to robisz ... przy 3 dzieci tyle energii ? Odsypiasz coś w dzień ?
Ja jestem bardzo słaba , ale to pewnie od ciągłego płaczu i zmartwień . Ostatnio bym tylko leżała i z domu nie wychodziła ... echh wstając rano nie mogę się doczekać wieczora .

kamilka893

Anja bo to taki okres na depresję się zaczyna ... Musisz wychodzić z domu chociażby tak bezinteresowanie z małym na 40 minut spaceru . I weź się za rzeczy które już dawno miałaś zrobić a zwlekasz . Będzie dobrze ....

kamilka893

Anja ... ale że co że dobrze czy deprecha ? Wszytsko u kobiety moze się zdarzyć

Też uciekam nie mogę ciągle spać po 4 godziny dziennie .

Dobranoc

kamilka893

anusia oj nie wiem czy takim szczęściem chciałabym sie z całym forum dzielić . Zachowałabym dla siebie hehe

Dobranoc :*

kamilka893

O kurcze dziewczyny warto sie z ta choinką zaprzyjaźnić .... nie dość że długie badyle to jeszcze prążkowane .... hehe takiej przyjemności nie da wam żaden mężczyzna

Tylko pomału , bez kłótni dla wszystkich starczy ! Podzielimy sie :D

kamilka893

a wspominając o tym przekręcaniu . Moja Wiki nie chce leżeć na brzuszku muszę kombinować i kładę ją sobie na klatkę bo tak to ona zadziera głowe tak wysoko i sie denerwuję że wszystkiego nie widzi i tyle z tego jest . ale dzisiaj miałam ją na przewijaku i rozpinałam kaftanik z tyłu no to nie mogłam jej utrzymać tak się gibała na bok , ręcę wnet wyprostowane miała w szoku byłam , bałam sie ze zaraz o łóżeczko mi gwiźnie . Koza jedna mała . :11_9_16:

kamilka893

Anusia a malutka przy tym ostatnim szczepieniu tez miała malutki katarek , powiedziałam lekarzowi on ja zbadał i powiedział ze jest wszystko w porządku i że można zaszczepić i że mała dzięki temu się wzmocni :/ :hmm:

kamilka893

Re: 5 tydzien ciąży, czy to możliwe??

anusia no to szybko . Ja usłyszałam w 9tyugodniu . Pamiętam jak lekarz monitor mi pokazał i powiedział ,,Widzi Pani tą gwiazdkę migoczącą ... to jest właśnie serduszko ,, Rozpłakałam się :36_1_56:

kamilka893

Re: Jak karmić 4-miesięczne niemowlę?

agoola ... naprawdę ? O jeny . Moja Wiktoria od początku śpi całe noce . O godzinie 19 dostaje mleko i spi do 7 rano :P . Złote dziecko , za to w dzien , łącznie jak 2 godziny prześpi to jest sukces .

kamilka893

Re: 5 tydzien ciąży, czy to możliwe??

kiedy poszłam do lekarza było widać pęcherzyk i był to 5 tydzien , może to zależy od sprzętu . ale ja moją kropeczke widziałam :36_3_15:

Może spróbuj iść prywatnie ...

kamilka893

Re: Teściowa-wróg czy przyjaciel

pamietam jak mój Dawid kieyś powiedział bo moja siostra zapytała sie go czy będziemy robili balkon bo są drzwi balkonowe a nie ma balkonu a Misiek mój do niej ,, Wioletka to zostawimy na wyjście dla teściowej ,, . Okropny był chwilami dla mojej mamy , ale on tak żartował , dogryzał bardziej ze stereotypów niż z empatii .

kamilka893

he he no fakt ... do mamy teraz może wydawać się okrąglejsza hehe.

kamilka893

hehehe anusia nie mogę z Ciebie . Cały czas czytając twoje posty wyobrażam sobie . W moich oczach jets ona ruda , ma krótkie włosy takei nastraszone jak to te baby mają i znamię w kształce jakieś wielkiej opryszczki nad ustami . I wyobrażam sobie jak ty tak na nią z wałkiem hehe .

kamilka893

Moni@ przestań twoje dzieci to wielkoludy . Spójrz Majeczka miała miejszą wagę od Wikuliny a teraz 6700 My byłyśmy na szczepieniu we wtorek 5430 . Kilo w 6 tygodni ale lekarz mówił ze niby prawidłowo . Nic jej kochana nie bedzie . Spokojnie

Nadal czekam na przepis na tą końską dawkę mleka , żeby mi Wiki tak wyrosła :P

kamilka893

Cin bo pewnie są kiepskie . Już pisałam jakie ja miałam doświadczenia z Huggisami ... koszmar

kamilka893

anusia wiedziałam że to wątek dla Ciebie :P Mówiłam ci ty z twoją teściowa do telewizji . :P o ile by ją wpuścili :36_2_12:

kamilka893

Re: Jak karmić 4-miesięczne niemowlę?

Mari masz rację musi mieć dziecko ukończone 4 miesiące.
Ja mojej córeczce teraz też zaczynam wprowadzać pokarmy stałe , zaczęłam od deserku słodka marechewka z jabuszkiem i deserek bananowy z Gerberka wszystko . A soczki z Bobovity marchwiowe , jabłkowe i inne . Ale pamiętaj żeby dawać naprawdę w małych porcjach , ja kilka razy przesadziłam i miałam kongo . Trzeba dawać po 2 łyżeczki dosłownie , soczku góra 30ml ewentualnie 2 razy dziennie . Ja przynajmiej tak robię .

A i dodam że Córka jest na mm od 3 tygodnia życia . Pije miej więcej co 3 godziny po 150ml mleka , chyba że zje deserek to wiadomo że czas podania jednego mleka a drugiego się wydłuża.

kamilka893

Anusia no ja małą połozyłam , siostra rozwiesiła popołudniowe pranie a ja szybko po prasowałam , za chwilę idę się kąpać i mam looz przed laptopem . Tylko ja i komputer :P

A dzis pół dnia szykowałam rzeczy dla Małej na gwiazdkę , bo dziś wstawiłam dwie pralki i w przyszlym tygodniu będzie pewnie tylko jedna więc musiałam na te trzy dni te najładniejsze ciuszki przygotować . A wiadomo do każdego stroju po dwie pary rajstop bodów itd bo w razie niespodzianki musimy być przygotowane . A ja to jestem taka że wole przygotowac bo w przyszłym tygodniu znowu Pani doktor i dokupić słodycze na gwiazdkę , i przygotować paczki . Co z głowy to z głowy :P
Moni@ no mi już babka opaskę wysłała .... cierpliwieeeeee czekam :P

kamilka893

moni@ no bo ja już nie mogę się doczekać aż ich zobaczę . Zamawiam białą bo mamy sukienkę granatowa góra i biały dół . Na wigilie ubieramy berecik bo mam do sukienki w komplecie a w drugie święto opaske fioletową , którą już dawno kupiłam .

Kocham te opaseczki , uwielbiam je Wikulinie zkładać a ta to po prostu mnie urzekła , wychodzi drogo ale co tam , jest śliczna . A ta niebieska jak ładnie wygląda ?! Ale ja nie mam nic do ubrania dla niej w tym kolorze .

moni@ widzę że konkretnie Cię wzięło na to schudnięcie . Trzymam kciuki

kamilka893

delfina ale zabiegana jesteś . JA oczywiście wstawiłam pranie ale prasowanie chyba zostawię na jutro ... anusia to przez Ciebie się tak rozleniwie :P

Moja koza zasnęła ... dzisiaj jest nadpobudliwa , tylko gadać do niej żeby mogła się śmiać zatem ja korzystam i chwilę odpoczynku mam , chwilę bo o 14 koleżanka będzie .
Pelna chata non stop , pilnują mnie na każdym kroku :( . No ale cóż może tak trzeba