Skocz do zawartości
Forum

Kama2000

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta

Osiągnięcia Kama2000

0

Reputacja

  1. U mnie królują gry.pl, ale czasami zdarzy się jakaś inna strona, ale to sporadycznie. Z tego co widziałam bez przeszkód mogę polecić tę stronę.
  2. Ja nie ufam za bardzo tym wszystkim żelom - ślizga się po ząbkach, a nie dokładnie myje. Dlatego też zazwyczaj kupuję Elmex dla dzieci i sprawdza się dość dobrze.
  3. Ja również mojemu małemu mężczyźnie, lat 8, daję kieszonkowe. Są to najczęściej drobiazgi i zależy od miesiąca, ale staram się, żeby zawsze coś dostał. Całkiem dobrze radzi sobie gospodarowaniem, jeśli znajdzie jakiś cel to zbiera pieniążki i nie wydaje ich na głupoty.
  4. Musiałabym bardzo długo wymieniać, wieć wspomnę tylko o kilku - Stowarzyszenie Umarłych Poetów, Zielona Mila, Fight Club i Jaśminum.
  5. U mnie pomaga na przetłuszczające siewłosy półkanie ich w rozcieńczonym soku z wyciśniętej cytryny. Nieco dłużej utrzymują się świeże, a także zaczęły być bardziej lśniące.
  6. Ostatnio łyżwy, ale to tylko w zimnie, a przez cały rok zdecydowanie basen.
  7. Kama2000

    Witam!

    Witam! Znalazłam to miejsce i na tyle mnie zaciekawiło, że postanowiłam zostać. Mam nadzieję, że chwilkę zagrzeję tutaj miejsce. Mam na imię Kamila i jestem dumną mamą konrada i Kasi, a reszta wyjdzie w praniu, czy raczej postach.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...