k1988

Kobieta, 31 lat, wawa

Ostatnie posty użytkownika
k1988

Re: Czerwcątka 2014

ja niestety też mam ogromną ochotę na słodycze, a to może być zgubne :p

k1988

Re: Woda dedykowana kobietom w ciąży?

o a ja nawet nigdy nie slyszalam o wodzie kokosowej. Można ja kupic normalnie w sklepie? Uwielbiam wszytsko co kokosowe, wiec podejrzewam, że woda tez mi posmakuje

k1988

Re: Dziewczyny z Cafe

to ja tak samo nie wyobrażam sobie stanika bez usztywnienia ;p ale przeciez są ładne usztywniane dla kobiet w ciąży, nawet jak te piersi są mega wielkie

k1988

Re: Ciąża?

i to kolejny powód, że rodzice powinni wiecej rozmawiac ze swoimi dziećmi na temat seksu.

k1988

Re: Najpiekniejsze imiona!!!

Ale z tym, żeby nie konsultowac z innymi to prawda. To Wam ma się podobac i najlepiej powiedziec jak się już podejmie decyzję. Bo wiadomo, ze idzie ludzie tyle gustów i kazdemu cos sie nie bedzie podobalo.

k1988

Re: Ciąża?

nie ma takiej możliwości, także spokojnie. :))

k1988

Re: Różyczka u córki a kolejna ciąża

Ja mam takie same wrażenie. Niech te mrozy już przyjdą, bo wszyscy dookoła chorzy. Ja nigdy dużo nie chorowałam, tak teraz jestem 5 raz przeziebiona tej jesieni/zimy

k1988

Re: waga dziecka

dzieki za wszystkie odpowiedzi... tylko jaaakie rozbieżności ;) ciekawe od czeho to zalezy? od sprzetu lekarza?

pytam, bo chciałam wpisac wage maluszka do wykresów płodu na bellybestfriend, a kurcze nigdzie nie moglam znalezc tej wartosci ;p;p ale teraz wiem, że moje maleństwo jest jeszcze po prostu za małe :)

k1988

Re: Witaminy?

najlepiej jak wlasnie z lekarzem pogadasz i zapytasz się co Tobie poleca

k1988

Waga dziecka

od kiedy na usg jest zapisywana waga dziecka??

k1988

Re: Seks w ciąży :-)

Ja na poczatku troche sie obawialam... Teraz już w sumie jest lepiej i mam umiarkowana ochote

k1988

Re: Gimnastyka w ciąży

Gadałam z lekarzem. Powiedział, że nordic walking jak najbardziej moze dla mnie byc. Super ucieszylam sie, bo ostatnio nparawde to polubilam.
A na wykres wagi wrzucilam swoje dane i z waga pokazuje mi, że jestem w normie.. Ciekawe jak bedzie jak wrzuce wymiary mojego maluszka..

k1988

a dlaczego nie? Kropki i dla dziewczynki i dla chlopca :) gorzej jakbyś chłopcu kwiatki wziela ;) a wózeczek wizualnie b. mi sie podoba

k1988

Re: Humorek w ciąży

dziewczyny nie zalamujcie mnie, że jeszcze to tyle bedzie trwalo :D

k1988

Re: Miałyście już tak?

Niestety w takiej sytuacji na forum dużo nie możemy pomóc, bo kazda kobieta jest inna i kazda ma inne objawy ciazy. Pozostaje Ci tylko czekac:)

k1988

Re: USC a nieformalny związek

dzieki za info, lepiej załatwic te wszystkie formalnosci przed porodem, a nie potem latac i sie denerwowac

k1988

Ja jestem na poczatku ciązy, ale mialam któregoś wieczora taka ochotę na kapustę kiszoną, że myślałam, że zwariuje :D