Skocz do zawartości
Forum

Justine882

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Rzeszow

Osiągnięcia Justine882

0

Reputacja

  1. Już wszystko jasne. Jestem w ciąży 8-9 tydzień. Jestem bardzo szczęśliwa chociaż złe samopoczucie daje się we znaki. Przyszłym mamom życzę powodzenia ☺️
  2. Dziękuje dziewczyny za pomoc:) wierze ze się naprawdę udało, szczególnie ze taki cytat mam dziś w kalendarzu...;)
  3. Cześć dziewczyny jestem tu nowa i Mam nadzieje ze pomożecie. Staramy się z mężem o dziecko od ponad roku. Moje okresy są bardzo nieregularne od 33 do 65 dni. Dziś jest mój 38 dzień cyklu. Cały cykl testy owulacyjne wychodziły negatywne, dziś zrobiłam test paskowy owulacyjny i test ciążowy. Obydwa są pozytywne. Nie chce się cieszyć zbyt wcześnie... czy miała któraś z Was taki przypadek ? Jutro zrobię kolejny test...
  4. Witajcie, staramy się o dziecko od ponad roku. Moje okresy są bardzo nieregularne od 33-65 dni. Dziś jest mój 38 dzień cyklu. Cały cykl testy owulacyjne wychodziły negatywne, dziś zrobiłam test paskowy owulacyjny i test ciążowy. Obydwa są pozytywne. Nie chce się cieszyć zbyt wcześnie... czy miała któraś z Was taki przypadek ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...