Skocz do zawartości
Forum

Justina989

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Jastarnia

Osiągnięcia Justina989

0

Reputacja

  1. Justina989

    Majóweczki 2019

    Cześć dziewczynki ja też nie mogę wejść na forum prywatne wyskakuje błąd chwilowo nie mam czasu bo jestem w stolicy na wszystkich świętych i co chwilę a to jakiś cmentarz a to odwiedziny u rodziny a to jakieś atrakcje dla dzieci więc i na czytanie nie mam zbytnio czasu przed wyjazdem zrobiłam badania krwi odbiorę dopiero jak wrócę przed wizytą u gin a to 2.11 idę na usg więc zobaczymy czy wszystko w porządku :)
  2. Justina989

    Majóweczki 2019

    U mnie prawie na każdej wizycie usg dopochwowo i przez brzuch ale to ze względu na cesarki bo sprawdzają bliznę
  3. Justina989

    Majóweczki 2019

    A ja właśnie umówiłam się jeszcze na to usg prenatalne czy jak ono się tam zwie na 2.11 na 11:30 bo akurat bede w Wawie na wszystkich swietych a wizytę u gin mam 5.11 na 12.
  4. Justina989

    Majóweczki 2019

    Marysia nie ma sprawy, mam nadzieję że nic niepokojącego nie będzie się dziać tak jak i w poprzednich ciażach i będzie spokój:)
  5. Justina989

    Majóweczki 2019

    Ja miałam 2 cesarski teraz będzie trzecia już mi gin to zapowiedziała z góry i że nawet już dziś możemy się umówić na konkretny dzień ale ja najbardziej chciałabym w dniu terminu więc do tego czasu będę czekać. Pierwsza była że względu na to że syn się nie obrócił 2 dni przed terminem już po okazało się że dodatkowo był okrecony dwukrotnie pępowiną i ważył 3900g. Przy drugim niby miałam wybór czy chce sn czy cc miałam stawić się do szpitala dzień przed terminem córką od 20tyg była już obrocona główka do dołu, podłączył ktg niby jakieś skurcze się pisały nie znam się raz tylko je miałam więc nawet nie wiedziałam co i jak ale gin powiedziała że są i dziwi się że wcale ich nie czuje bo są dość mocne i wtedy zadecydowała że lepiej będzie jednak druga cesarska ale podejrzewam się po prostu chcieli wolne już sobie zrobić na tamten dzień bo od rana tylko cesarski a ja byłam ostatnia w kolejce więc zrobili cięcie i mieli z głowy rodzące i przez kolejne 3 dni nie trafiła żadna rodzica na oddział a po dwóch dobach wszystkie wyszłyśmy i porodowka z noworodkami puste się zrobiły.
  6. Justina989

    Majóweczki 2019

    Ja teraz to z doskoku będę bo wczoraj mąż wrócił postaram się być na bieżąco :)
  7. Justina989

    Majóweczki 2019

    Tosia dziękuję tylko jeszcze popraw u mnie date z OM na 16.05 ;)
  8. Justina989

    Majóweczki 2019

    To i mnie wpiszcie proszę Justyna 29lat Jastarnia termin z OM 16.05 z usg 8.05 ktoś w tabelce pomylił Justyny więc przenieście dane do tej drugiej :)
  9. Justina989

    Majóweczki 2019

    Otwiera mi się bez problemu ale nie mogę nigdzie kliknąć by cokolwiek wpisać spróbuje najwyżej później z laptopa
  10. Justina989

    Majóweczki 2019

    Ja też uwielbiam pomelo ale ciężko jest trafić na naprawdę smaczne albo same wióry albo ostatnio strasznie gorzkie aż nie do zjedzenia A do tabelki nie mogę się wpisać
  11. Justina989

    Majóweczki 2019

    Zdecydowanie różnica wieczorem kolosalna A i tak już od samego początku ciąży przytyłam 3kg licząc od wagi z rana a dużo więcej to nie jem
  12. Justina989

    Majóweczki 2019

    Śliczny maluszek :) Chwalilyscie się ostatnio brzuszkami to i ja swój pokaże a co tam
  13. Justina989

    Majóweczki 2019

    Ja w pierwszej ciąży ruchy poczułam w 16tyg a w drugiej w 14 a teraz zobaczymy :)
  14. Justina989

    Majóweczki 2019

    Jakby któraś kiedyś chciała skorzystać to tu jest nasza oferta to nasz obiekt :) [url=https://jastarnia-justysia.nocowanie.pl[/url]
  15. Justina989

    Majóweczki 2019

    Ja mieszkam na półwyspie helskim jakby któraś wybierała się nad morze :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...