Skocz do zawartości
Forum

Justi2019

Użytkownik
  • Postów

    62
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Świętokrzyskie

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Justi2019

2

Reputacja

  1. Elo elo super że już za 2 dni będziesz miała cesarkę , to pierwsza ciąża ? Duża Jagódka się szykuje? Trzymam kciuki żebyś szybko doszła do siebie, ja termin mam na 29 stycznia także jeszcze sobie poczekam 😛
  2. Dziewczyny piękne brzusie :)) Jenny1402 Ty masz nie tylko ładny brzuszek ale Twoja łazienka wymiata , bardzo mi się podoba :) Dziewczyny a jak sprawa z tym prywatnym forum czy może ktoś już coś działa w tym temacie? Albo na 1 stronę wrzucić nasze niki która ciąża termin i płeć dzidzi? Bo szczerze to parę osób już długo nic nie pisze a zapomniałam ników , Tashka jeśli się nie myle długo nie pisała, Aga od kad do szpitala trafiła? Tak to byśmy wiedziały co i jak . Ja bym się tym chętnie zajęła ale nie wiem jak tu cokolwiek edytować hehe
  3. Anella Twój brzusio też już ładny :)
  4. Kasia brzoza mój brzusio w porównaniu do Twojego to jest taki malusi hehe Twój to już okaz :) Dziewczyny czy któraś z was chodzi na grzyby? Nie dopadł was kleszcz? Bo ja tak kocham zbierać grzyby ale obawiam się kleszcza , w poprzedniej ciąży miałam i nie chce tego powtórzyć a naprawdę chciałabym pójść kurcze a teraz taki wysyp prawdziwków :)
  5. Hej dziewczyny tyle napisałyscie że już nie wiem co której chciałam napisać :) cieszę się z wszystkich udanych wizyt. Kasia _maj super że u dzidzi wszystko ok i spokojniejsza jesteś :) Dziewczyny widzę że też podczytujecie październikowe mamy hehe faktycznie porodówka marzenie ja chyba nigdy takiej nie doswiadczę :) Jak u was ostatnio z jedzeniem? Macie apetyt? Bo ja wogole nie już sama nie wiem co bym zjadła , owoce bym jedynie jadła ale ograniczam się tylko do paru śliwek które pomagają na zaparcia . Mimo wszystko brzuch rośnie i chyba na kolejnej wizycie już będzie mniej na minusie bo czuję że piersi też powiększyły się , wy też macie takie wielkie widoczne żyły na piersiach? Nie pamiętam żebym w poprzedniej ciąży tak miała. Jak u was brzuszki? Mój wreszcie widać hehe już nie da się ukryć choć jeszcze moja wścibska sąsiadka z dołu jeszcze nie zauważyła ale staram się szybko znikać jej z oczu :) oto mój brzusio :) pochwalcie się swoimi
  6. Cześć dziewczyny ale naskrobałyście. Jeny1402 super że wizyta udana i rośnie duzy człowieczek już :) Cerrie cieszę się że serduszka oba pięknie biją i tak jak dziewczyny piszą aby słabszy maluszek urodził się jednak zdrowy ,tego Co życzę z całego serca. Kasia maj kurcze ale miałaś przeżycia , też uważam że pogrzeb dla ciężarnych to coś strasznego szczególnie gdy umiera tak bliska osoba. Jak trzyma się Twój mąż? Z tą krzywą cukrową to wydaje mi się że to może być hipoglikemia bo to jest dziwne że takie masz niskie wyniki , mojej bratowej mama ma właśnie tą hipoglikemię i odkryli ją po tym jak zasłabła , teraz musi się pilnować i koniecznie musi mieć coś słodkiego w kieszeni . Daj znać co powie na Twoje wyniki lekarz , sama jestem ciekawa. Czy mierzyłaś sobie kiedyś cukier po jedzeniu ? Dziewczyny te które biorą żelazo , powiedzcie mi ile czasu przed jedzeniem go zażywacie?
  7. Karola91 śliczne kombinezony :) Kasia brzoza co za chamy w tym warsztacie , no aż mi brak słów żeby tak potraktować i to kobietę w ciąży . Zostawiłaś w końcu tam auto? Ja wróciłam z Pepco i nie kupiłam tego co chciałam , wszystko przebrane dla dziewczynek tak jak myślałam , znów dla chłopców wszystkie rozmiary dostępne. Kupiłam jedynie bodziaka dla małej Ady i bodziaka dla małej w brzuszku . Kurcze jak je przyłożyłam do siebie to jakie malutkie są te 62 . Byłam dziś z małą na szczepieniu i jestem z niej taka dumna , trzy szczepionki a ona ani razu nie zapłakała ,moja mała dzielna dziewczynka :)
  8. Kasiabrzoza ta tablica to super pomysł , napewno motywuje aby walczyć jak kg lecą w dół :) chyba po ciąży to wypróbuję :) Karola91 fajny pomysł z tym zakreślaniem , też staram się pić 2 l wody dziennie ale niekiedy takie kreski by mi napewno pomogły :) Szusterka fajnie że od fryzjera wróciłaś zadowolona :) Karrera85 ale masz dzidzię już dużą mi się wydaje że na ten tydzień to i tak duzo :) super że wszystko ok :) Cerrie jutro wizytujesz? Trzymam kciuki za 2 bijące serduszka :) Kasia maj a co u Ciebie?
  9. Anella dziękuję za info napewno kupię :) Ja dziś oglądałam cały dzień powtórki Mjakmilosc które po wakacjach się pojawiły hehe a teraz znów mąż chciał oglądać pierwszą miłość hehe także takie u nas seriale lecą :) i jeszcze Na wspólnej do kolekcji :)
  10. Karrera85 ja polecam sałatkę owocową z jogurtem naturalnym jest pycha , wszystkie owoce jakie córa lubi pokroić na kawałeczki dodać jogurt naturalny i córcia nawet nie poczuje że je jogurt :) Anella jaką tą witaminę c kupujesz bo u mnie w aptece nie ma żadnej w proszku :( Powiem wam że mam nadzieję że rana po tym wyrwanym zębie szybko się zagoi bo czuję taki dyskomfort
  11. Karrera85 faktycznie miny były niezłe , 2 osoby za mną wyszły nie wiem czy się wystraszyły :) Znieczulenie się dopiero rozkręca ja pitolę , nie wiecie po jakim czasie mija ? Czuje jak by połowa twarzy nie była moja
  12. Dziewczyny wyrwałam zęba , raptem 2 minuty byłam w gabinecie , wyrwał mi na żywca ale nic mnie nie bolało, znieczulenie dopiero zaczyna działać , twardnieje mi dopiero dziąsło , nie wiem w takim razie po co mi to wstrzyknął skoro od razu po zaczął wyrywać . Ale się cieszę że już po :) mam nadzieję że morfologia się poprawi . Ludzie którzy czekali za mną , pytali mnie ile mam czekać po znieczuleniu i byli w wielkim szoku jak powiedziałam że już mi wyrwał a znieczulenie nie zadziałało
  13. Kasia brzoza ja miałam robioną krzywą cukrową w 18 tygodniu jeśli się nie mylę ale tylko dlatego że w poprzedniej ciąży miałam cukrzycę , póki co lekarz nie stwierdził ale w razie w mam powtórzyć jeszcze teraz przed 14.10. Ja czekam właśnie przed gabinetem na wyrwanie zęba , lekarz przyjmuje od 9 , zła jestem trochę bo podobno nadal jest chory ma być krótko i mam nadzieję że żadnym wirusem nie zarazi. Dobrze że przyszłam wcześniej bo już 8 osób za mną masakra ile osób zęby wyrywa i to młode osoby , myślałam że jedyna będę w tym wieku
  14. Aluap super że cię ominęła :) ja muszę powtórzyć przed 14.10 ale czuję w kościach że tym razem wyjdzie. Ja już nie pamiętam jak ciastko smakuje ale szczerze powiem ze mnie nie ciągnie . Jutro na szczęście rodzice przyjadą i zostaną mi z córcią ,mam nadzieję że jutro wkoncu wyrwę tego zęba :(
  15. Hej dziewczyny ale się rozpisałyście :) ciuszki super a te jednorożce to bajka :) chyba też takie małej kupię , w czwartek mają być ciuszki bawełniane w pepco dla maluszków zamierzam rano podjechać i kupić pajacyk, bodziaki i komplecik z myszką Minnie zobaczymy czy jeszcze będą jak dotrę :) Dziewczyny nie uwierzycie jaka ja dziś wkur..... wyszłam z gabinetu stomatologicznego. Myślałam że tą doktorkę pobije. Nie dość że czekałam 50 minut przed gabinetem bo przecież plotkowała z koleżanką ( nikt inny nie czekał do niej) to wyobraźcie sobie że mi nie wyrwała zęba , w życiu mnie tak nikt dawno nie zdenerwował , zaczęła mi tu że ona się nie podejmie że nieda rady zrobić zdjęcia bo jestem w ciąży i co ona zrobi jak ząb się ukruszy , no mówię wam że w środku to aż się we mnie gotowało. Zapytałam to w takim razie po co zapisywała mnie na wyrwanie zęba i mówiła że go wyrwie , a ja tydzień czasu czekam do niej bo nikt inny nie miał wolnego terminu, lekarz do którego bym poszła chory , a ona że się nie podejmie i koniec . Dla mnie to jakaś kpina . Córce zrobiłam wolne w szkole żeby się zajęła młodszą siostrą a ja nic nie załatwiłam . Dzwoniłam do lekarza który tydzień temu był chory czy już przyjmuje i niby jutro do południa ma być i żebym podjechała i znów muszę szukać kogoś kto mi zostanie z małą Adą. Eh powiem wam że taka wkurzona to już dawno nie byłam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...