Skocz do zawartości
Forum

Julka755

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    A

Osiągnięcia Julka755

0

Reputacja

  1. Dostałam skierowanie, więc jutro jadę na badanie. W nagrodę pojechałam do pepco :) i tak się zastanawiam czy nie warto kupić ubranek już też na 68 cm, póki takie ceny są. Kolejne wyprzedaże dopiero latem Też mam wizytę w tym tygodniu. Powodzenia Agula, Magda
  2. Żadna nie napisała, że badania krzywej cukrowej bez skierowania nie da się zrobić. Cały poranek na wariata żeby zdążyć i badania nie zrobię. Nie zabrałam ze sobą skierowania, zresztą nie pamiętam czy nawet na swoim pieczątkę miałam. Dostałam się do lekarza pierwszego kontaktu, ale w komputerze mu się coś zacielo... Informatyk walczy. Bardzo niemiły dziad
  3. Jolaska avent ręczny, nie wiem nawet czy są jakieś konkretne modele. Mój był kupiony ponad 8 lat temu, dawno już go nie mam żeby sprawdzić
  4. Moja pierwsza córka w ogóle nie potrafiła złapać piersi i pić. Przez 4 miesiące odciagalam laktatotem i Ją karmilam z butelki. Laktator miałam zwykły ręczny avent. Dobrze się sprawdzał, teraz też sobie kupię taki sam. Drugi syn pił z piersi przez około 2 miesiące i to ja nie dałam rady więcej. Zrobiły mi się jakieś plesniawki czy coś. Zaleczylam, ciągle odciagajac mleko i wylewajac. Później dostawał chwilę jeszcze z butelki odciagane, ale z powodu braku czasu i wymeczenia nie ciągnęłam tego długo. Ogólnie byłam wtedy dużo młodsza, traktowałam to karmienie jako takie mało apetyczne. Może dlatego, że wiecznie gości mieliśmy w domu i się krepowalam. Teściowa albo mój ojciec w cycki mi zaglądali, bo tak słodko dziecko pije. Teraz już madrzejsza, wiedziałabym gdzie postawić granice. Z listą świetny pomysł :)
  5. Jaki wybieracie materac do łóżeczka?
  6. Szał zakupów jak ogarnie to koniec :) ja wczoraj też trochę zaszalałam. Kupiłam na wyprzedażach trochę ubrań sobie i 3 moich dzieci :) sobie przede wszystkim 5 biustonoszy do karmienia. 3 na dzień, 2 miękkie do spania. Chyba wystarczy :) Do tego sukienkę, koszulę i leginsy. Jeansy w moim h&m też były w dobrych cenach, ale ja jestem krotkonozka i musiałabym je skracać. Poza tym pojechaliśmy po komplet do nowej łazienki, umywalkę, lustro, szafki. Mama88 gratuluję córeczki. Długo się ukrywała:) do pepco też muszę się przejechać, ale dopiero w przyszłym tygodniu będę miała okazję. Ciekawe czy coś jeszcze upoluję Magda królowo zakupów :) piękny komplecik zamówiłaś :) kurtka też świetna
  7. Dziewczyny ja się tylko melduję poświątecznie. Od wigilii do 1 stycznia ciągle mamy gości więc czasu brak. Pozdrawiam! :)
  8. Hej dziewczyny :) u mnie też przedświątecznie. Wigilie, jasełka, koncerty, zakupy, prezenty i sprzątanie :) dziś przyjdą meble do pokoju córki więc będzie wielkie składanie i generalka w pokoju. Kupujemy tym dzieciom rzeczy i kupujemy bez końca. W wieku 8 lat to już jest taka ilość niezbędnych rzeczy nazbierana, że szok :) Co do zakupów to zamówiłam sobie dwa komplety kocyko - kolderek do kołyski i wózka. Wykonuje je moja znajoma ze starego forum. Są przepiękne i w super jakości. Wrzucę Wam fotki. Jestem zachwycona... Zresztą jak wszystkim dla malutkiej :) Ostatnio zarejestrowałam się w klubie rossne w Rossmanie i przy zakupach dostałam w prezencie paczkę pampersow. Skorzystajcie sobie :) Na zgagę w poprzednich ciążach pomagało mi tylko rennie. Teraz też zaczyna mi już delikatnie dokuczać
  9. Patka naprawdę przesadzaj ą w tej Twojej pracy. Dobrze, że w końcu się zdecydowałeś na odpoczynek. Halszka jej jak Ci zazdroszczę tego Tel Avivu. Niesamowite miejsce. Byłam dwa lata temu i ciągle wspominam jako najlepsze wakacje w życiu Dziewczyny, ja też nam jakieś gorsze dni. Mało mi się chce, plecy bolą, spać nie mogę. Ogólnie zaczynam czuć już ciężkość, a przecież 3 trymestr dopiero przed nami. Także na wizytę w styczniu mam zrobić glukozę. Nastawiam się psychicznie już dziś :)
  10. Hej dziewczyny :) okazało się, że wizytę miałam umówioną na 10.12 a nie dziś. Już w drodze do lekarza zadzwoniła do mnie księgowa, że jeszcze nie dotarło moje zwolnienie. Zerknęłam na kartkę i jak byk 10.12. Całe szczęście, że akurat dziś mój lekarz też przyjmował i nie robił problemów. Z dzieckiem wszystko ok, potwierdził dziewczynkę. Jestem taka szczęśliwa. Tyle piszecie, że trudno mi się odnieść. Jezioranka bo to później tak wygląda, jakby obcy chciał z Ciebie wyjść. Oczywiście w moim przypadku najczęściej miało miejsce przed snem :) póki co jeszcze nie widać, ale czuć. Moja wczoraj pupkę tak wypieła, że myślałam, że przez pępek mi wyskoczy :) Klaudua Zuzia będzie dobrą siostrzyczką :)
  11. Miło czytać, że z Waszymi dzieciaczki wszystko w porządku. Brzuszki macie spore. U mnie jeszcze często nie można odróżnić czy jestem gruba czy w ciąży haha. Zależy co ubiorę. Jutro zrobię fotkę. Od startu przytyłam jakieś 1,5-2 kg. Z doświadczenia jednak wiem, że wszystko dopiero przede mną Ja mam wizytę w czwartek. Jakoś spokojna jestem. Mała mi po brzuchu buszuje, a jak wiem, że tam jest to czym się martwić? :) Moja koleżanka, która miała termin na 24.12, czyli dokładnie tak jak ja w utraconej ciąży, jutro będzie miała cesarke. Dziwne uczucie. To dziecko będzie dla mnie wyjątkowe
  12. Patka pochwal się wózkiem Magda rzeczywiście Ci się udało z rajtami :) z tym brakiem sił i ochoty na sklepy będzie coraz gorzej. Zresztą z siłami do czegokolwiek :) Agula cieszę się, że brzuch przestał Cię boleć :) Mi weekend minął koncertowo, mikolajkowo i domowo :) lubię takie spokojne życie :)
  13. Udalo mi się dziś kupić rajty w h&m, 20 den za 20 zł zamiast 49! Jedne jedyne takie były i to w dodatku w moim rozmiarze i czarne. Czy są ok to dam Wam znać dopiero 18.12, bo wtedy mam być damą w pracy :) przed tym nie ubieram, bo znając życie zrobię dziurę, a nie zamierzam drugi raz polować. Problemy :) Agula z wynikami niestety nie pomogę. Odpoczywaj dziewczyno! Dziecko samo się przegoni, na szczęście teraz na jeszcze dużo miejsca :) Halszka ach te ukochane, wyczekane weekendy. Dziecięca radość i wiara w Mikołaja jest nie do podrobienia :) Magda co do murarza to zróbcie sobie wyceny u kilku- aż nie uwierzcie jakie różnice w cenach. To samo z materiałami. Jeśli zaniesiesz projekt do firmy z materiałami budowlanymi to też podadzą Ci wyliczenia. Do tego jak będziesz się zaopatrywac to oferują różne zniżki. Warto żebyście Wy z nich skorzystali, a nie pośrednik
  14. Agula super, że glukoza Ci podeszła. Może rzeczywiście te smakowe robią robotę. Sukienka śliczna :) ja w tym tygodniu kupiłam sobie w Tesco, bo będę szła na wigilię do pracy więc muszę się wystroic. GDZIE KUPUJECIE RAJSTOPY CIĄŻOWE? mam te z Lidla i ostatnio jak w nich pojechałam do miasta i po sklepie chodziłam to mi zjechały do połowy tyłka. Dobrze, że płaszcz mam dłuższy to nie było widać, że krok w kolanach. Doszło do tego, że byłam zmuszona podciągnąć je w sklepowej przymierzalni. Jak zobaczyłam jak to wygląda to śmiałam się na głos. By się zabezpieczyć i szczęśliwie wrócić do domu to podciagnelam ile się da i przytrzasnelam stanikiem haha dopiero cyrk Co miałam za noc! Dzieci podniecone Mikołajem usnely mi o 18, bo wymyślili, że tak szybciej minie im noc i będą mogli otworzyć prezenty. O 24 córka już się obudziła wypoczęta, przyszła do mojego łóżka i do 6 rano co chwilę pytała kiedy będzie poranek. W między czasie też się zjawił syn i dołączył do siostry w marudzeniu. Zaprowadziłam do szkoły i poszłam na drzemkę, bo myśleć nie mogłam ze zmęczenia. Magda nieźle Lenka fika. Kopniaki już coraz mocniejsze będziemy dostawać
  15. Agula z tym sękaczem to może masz na myśli taką rurkę z kremem oblaną czekoladą? Pamiętam, że cis takiego pakowanego w formie batona jadłam w dzieciństwie. Magda chyba jadła takiego polskiego sękacza, lanego warstwa po warstwie? blackpanter witam w takim razie Lilkę. Dziewczyn u nas dostatek :) Mama88 świetny świąteczny nastrój sobie robisz :) Nika to chwal się sukienka, ciężko coś kupić tak żeby pasowało na dłużej Jezioranka no to bez wymiotów i mdłości musiałaś mieć idealny pierwszy trymestr. Pozazdrościć :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...